خانواده ها هنوز هم در برزخ نه ماه پس از تصادف قایقرانی غم انگیز

Category: ونکورسان Comments: No comments

جیل Madigan است که هنوز هم در انتظار پاسخ از RCMP در قایقرانی حادثه که به کشته شدن او پسر نیکلاس Trask

ملیسا و نیکلاس Trask با فرزندان اوان و وینسنت مدت کوتاهی قبل از این حادثه غم انگیز که در زمان نیکلاس زندگی در تاریخ 8 ژوئن 2019. PNG

به بقیه جهان او نیک اما به جیل Maddigan او بود و همیشه خواهد بود نیکلاس. برای هشت ماه در حال حاضر Maddigan شده است انتظار برای پاسخ در مورد آنچه اتفاق افتاده در شب او پسر نیکلاس Trask 36, و بهترین دوست خود Ryan الیسون, 35 کشته شدند هنگامی که یک قایق ماهیگیری زده قایق آنها در دریاچه Osoyoos.

Maddigan نمی خواهند به اذیت کردن Osoyoos RCMP اما او می گوید این تاخیر طولانی و عدم وجود هر گونه اطلاعات در این تحقیقات این است که کمک به غم و اندوه خانواده احساس می کند.

“ما در حال زندگی در عذاب ما نمی توانیم حرکت رو به جلو یا رو به عقب” گفت: Maddigan.

8 ژوئن 2019 شد خوشبو شب در Osoyoos. Trask همسرش ملیسا و دو پسران وینسنت 9 و اوان 7 رفته بود برای یک آخر هفته کمپینگ. آنها همچنین می خواستم به اویختن با Trask دوستان الیسون — اواز یا موسیقی دو نفری حال رشد نزدیک پس از الیسون برادر کلیتون کشته در حادثه ATV در امیدواریم که در سال 2013.


یک سال 2017, عکس از جیل Maddigan با پسر نیکلاس Trask که غم انگیز کشته در یک تصادف قایقرانی در دریاچه Osoyoos در تاریخ 8 ژوئن 2019.

PNG

Trask با تجربه و دقیق boater بود که رئیس جمهور از Fraser Valley کشیدن قایق انجمن رفته بود در دریاچه با الیسون به انجام برخی از اواخر بعد از ظهر ماهیگیری قبل از شام.

“آنها هرگز آمد” گفت: Maddigan.

دقیقا در 7:14 بعد از ظهر یک قایق ماهیگیری برخورد با قایق حمل الیسون و Trask. الیسون و Trask کشته شدند فورا. هر دو قایق غرق شد و سه تن از بازماندگان قایق دیگر, منتقل شدند, به بیمارستان با جراحات جزئی. اگر چه محلی دوربین های مدار بسته گرفته شده تصویری از تصادف شده است وجود دارد هیچ به روز رسانی در علت تصادف منجر به مرگ.

“ما قادر به دریافت یک قطعه از اطلاعات در مورد حادثه و یا سرنشینان قایق دیگر” گفت: Maddigan.

Maddigan در نیوفاندلند از دیدن دختر خود را زمانی که او تماس بگیرید و به او بگویید که وجود داشته است در یک حادثه است و نیکلاس و رایان از دست رفته بودند و دیشب.

“ما بسته بندی شده و سمت چپ او خواهر و دو فرزند کوچک و من و پرواز در سراسر کانادا به کلونا و پس از آن ما تا به حال به اجاره یک خودرو و رانندگی به Osoyoos. این بدترین سفر زندگی من” گفت: Maddigan.

مردان بدن کشف شد یک روز پس از حادثه از 280 فوت آب در دریاچه Osoyoos. دوستان از Trask بود که با عجله به این دریاچه زمانی که آنها شنیده Trask از دست رفته بود شناسایی بدن. آنها همچنین مشاهده قوطی های آبجو شناور در آب بر روی صحنه گفت: Maddigan.

“یک گزارش سم شناسی انجام شد نیکلاس و رایان. ما از دریافت این گزارش در چهار ماه. آن را پاک به عنوان یک سوت. پسر من نمی نوشند و رایان نمی نوشند” گفت: Maddigan. “آنها به ما گفت که در زمان آنها مطمئن نبودند اگر سم شناسی آزمون های انجام شده بر روی سرنشینان قایق دیگر.”

Maddigan گفت: زندگی خانواده خود شده اند وارونه تبدیل شده و آنها از جان گذشته برای اطلاعات و بسته شدن.

“پسر من فقط ماهیگیری رفت و او هرگز به خانه آمد. من نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>