دشمنی خانواده خانواده ریونیون: طولانی از دست رفته نسبی شگفتی مترو ونکوور قبیله در طول بازی نشان می دهد

Category: ونکورسان Comments: No comments

در طول مداخله یکی دیگر از اعضای خانواده به نظر می رسد: سامانتا Paradis یک زن پدر مخفیانه توسط فرانکی در اواخر پدربزرگ و ناشناخته به Cenas تا همین اواخر.

این Cena خانواده از مترو ونکوور (از L-R: رزا Biasi کتی سینا دن Villasin ایزابلا Biasi و تونیا سینا) رقابت خواهد کرد در دشمنی خانواده در کانادا on Mar. 4. جزوه / فرانکی سینا

دشمنی خانواده یک خانواده شد مراسم برای یک مترو ونکوور قبیله زمانی طولانی از دست رفته نسبی ساخته شده تعجب ظاهر.

برنابی را فرانکی سینا خود اعلام کرد بازی نشان می دهد کارشناس آورده پنج بستگان به انتاریو این ژانویه به بازی بازی های دشمنی خانواده در کانادا است. اما در طول مداخله یکی دیگر از اعضای خانواده به نظر می رسد: سامانتا Paradis, یک زن بود که پدر توسط فرانکی در اواخر پدربزرگ و ناشناخته به Cenas تا همین اواخر.

کتی سینا فرانکی را به یاد می آورد شب او آموخته است که در مورد او و برادر در رسانه های اجتماعی پیام. برخی از آن نبود درست است که 49 ساله پورت مودی مقیم به نام مادر.

درست شد.

“پدر من و سامانتا را با هم بودند که پدر و مادر من تقسیم شدند تا” کتی توضیح داد: “و پس از آن آمد یک کودک است.”

مدت کوتاهی پس از درگذشت پدر کتی با هواپیما به باری, Ont., برای دیدار با Paradis بود که کمی جوانتر از فرزندان خود را. شباهت ها بودند باور نکردنی کتی گفت و دو باقی مانده Facebook دوستان است.

اما جایی که آنها به سمت چپ آن است. بقیه Cenas دانست و در مورد Paradis اما هرگز او را ملاقات کرد.

که تغییر زمانی که Paradis آموخته در Facebook که Cenas خواهد بود ظاهر می شود در یک قسمت از دشمنی خانواده در کانادا است که در انتاریو و تصمیم به شرکت در مداخله. این Cenas شوکه شده بودند به دیدن او با عجله به سمت آنها را به عنوان آنها به اتمام فیلمبرداری.


فرانکی سینا (سمت چپ) و خانواده اش دیدار سامانتا Paradis (سوم از راست) برای اولین بار پشت صحنه در ژانویه مداخله از دشمنی خانواده در کانادا است.

“آن را به شدت عاطفی لحظه” فرانکی گفت:, و اضافه کرد که همه پشت سر هم به اشک.

آن را نیز یک خوش آمدید, حواس پرتی بعد از ناراحت کننده اخبار: فقط قبل از مداخله ، Cenas آموخته که فرانکی نیست مجاز به بازی با توجه به یکی دیگر از بازی در ظاهر نشان می دهد مجموعه ای به هوا بعد از این سال. آن بزرگ از دست دادن او می شده اند Cena ترین چاشنی بازیکن با تجربه کافی در هر دو بازی نشان می دهد و مجلل مدارهای.

در سال 2012 سینا برنده آقای جهانی کانادا رقابت و سپس میزبان آقا و خانم جهان در سال های پس از آن. سینا نیز رقابت بر بیایید یک معامله کانادا بت کانادا باهوش ترین فرد و حتی یک ماشین در قیمت مناسب است.

اما این سفر از Paradis منتقل خلق و خوی قابل توجهی. او را وادار به پیوستن به این خانواده روی صحنه اما با توجه به کتی او را به زودی پیوستن به خانواده در ونکوور.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به او را بیشتر” کتی گفت. “ما تا به حال یک اتصال شگفت انگیز زمانی که همه ما او را ملاقات کرد.”

اما آیا این مراسم الهام بخش Cenas به یک برنده ،

“ما باید برای پیدا کردن اگر او ما خوش شانس جذابیت یا نه در دریا. 4 و این که واقعا تمام می توانم بگویم که” کتی گفت.

[email protected]

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>