Kyaw به ضرب گلوله کشته شد در اتاق خواب خود را در میپل ریج خانه او با دو نفر از خواهر و برادر خود را در بعد از ظهر Aug. 11, 2019 پس از افسران در پاسخ به آنچه نامیده می شد یک “حادثه داخلی.”

برادران و خواهران از Kyaw Din یک برمه مردی که رنج می برد از بیماری اسکیزوفرنی صحبت می کنند به رسانه ها در مورد برادر خود را که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس. از چپ به راست عبارتند از: یین یین Din Hlashwe Din Thant Din و Hla Myaing Din. Jason Payne / PNG

آن شده اند که Kyaw الدین را 55 تولد روز پنج شنبه اما به جای جشن با کیک و هدیه خواهر و برادر خود را تحویل دادخواست به B. C. پلیس ناظر درخواست تحقیق کامل تیراندازی خود مرگ و عدالت برای برادر خود را.

“ما نیاز به یک پاسخ نه تنها خانواده عمومی در سراسر کانادا و سزاوار آنها پاسخ درست به همین دلیل پلیس کشته برادر من” گفت: Thant Din Kyaw برادر.

مستقل تحقیقات است و نگاه کردن به صورت و Kyaw خانواده است و خواستار آن است که کسانی که درگیر در تیراندازی بود به اتهام قتل.

Kyaw به ضرب گلوله کشته شد در اتاق خواب خود را در میپل ریج خانه او با دو نفر از خواهر و برادر خود را در بعد از ظهر Aug. 11, 2019 پس از افسران در پاسخ به آنچه نامیده می شد یک “حادثه داخلی.”

در آن زمان ریج مراتع RCMP در انتشار اخبار گفت که سه نفر بودند در خانه زمانی که آنها وارد یکی از آنها بنا به گزارش ها تا به حال یک چاقو. در برخی از نقطه در طول حادثه یک افسر با استفاده از یک تیزر-مانند دستگاه در Kyaw بود اما موفق نیست و دیگری افسر شلیک تفنگ خود را در او. امدادگران نامیده می شدند اما Kyaw درگذشت در خانه است.

Kyaw خواهر و برادر اختلاف پلیس حساب از آنچه اتفاق افتاده است.

یین یین Din زندگی می کردند که با برادرش گفت: او به نام پلیس به عنوان او تا به حال چند بار قبل را Kyaw به بیمارستان. او گفت: او مورد اعتماد پلیس به مراقبت از او را.

او اسکیزوفرنی و معمولا خوب در مورد مصرف دارو, اما تا به حال شده است برای چند روز آن را. او گفت که او گیج شده بود و آنها نیاز به کمک به hospitalize اما هیچ کس در هر گونه خطر.

“برادر من بود و نه خشونت آمیز او مسلح شد فقط مسالمت آمیز و بی سر و صدا نشسته در اتاق خود” یین یین گفت. “زمانی که پلیس آمد آنها را دیدم که برادر من بود و نه یک تهدید برای خود و یا یک تهدید برای هر کسی است.”


Hla Myaing Din صحبت با رسانه ها در مورد برادر خود را که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس.

Jason Payne / PNG

یین یین گفت: او را دیدم او را برادر زمانی که پلیس باز درب اتاق خواب, و او را به نشستن در یک صندلی برگزاری یک بطری یک چاقو که او Tasered و سپس شات. او گفت که او به ضرب گلوله کشته شد سه بار: در این صورت و گردن و قفسه سینه.

دو برادر و یک خواهر به نام شده بود به خانه به کمک ترجمه برای Kyaw که زبان اول بود برمه و آرام او. او کمی انگلیسی.

Hla Myaing Din Kyaw را خواهر بزرگتر گفت: پلیس نمی صبر کنید برای او و برادران او برای رسیدن به قبل از درگیر شدن با Kyaw حتی اگر آنها در دقیقه دور. آنها بر این باورند که اگر پلیس به حال منتظر Kyaw هنوز هم زنده است.

“بدون یک مترجم آنها شوت او,” او گفت:. “این من بسیار نگران و ناراحت است.”

Thant گفت: برادر محترم پلیس — او اغلب خریداری پلیس یادگاری بود و آن را در اتاق خود — و هرگز تهدید یک افسر.

“من می دانم که برادر من ، او نوع از کسی که می گذرد به حمله به پلیس” Thant گفت. “او واقعا تحسین پلیس پس از حمله به پلیس از شخصیت. به همین دلیل ما نیاز به یک پاسخ درست است.”

Kyaw به عنوان نوع دوست و سخاوتمند و خانواده اش در تلاش است بدون او.

“او است که در اینجا بیشتر به این دلیل که او به قتل رسید بدون هیچ دلیل” یین یین گفت.

Kyaw را خواهر و برادر می گویند که در شش ماه پس از این تیراندازی هیچ تفهیم اتهام شده اند توصیه می شود و آنها با دریافت اطلاعات بسیار کمی در مورد این پرونده از جمله نام افسر که شلیک تفنگ.

IIO رئیس تحقیقات گیل هوگان دریافت این طومار که به دست آورد صدها امضا از دین ،

“ما همیشه گوش به خانواده ما درک خود را از غم و اندوه و مسائل است که آنها باید. این طومار ما باید با یک نگاه به آن, اما, رئیس ملکی مدیر رون مک دونالد باعث می شود تصمیم خود را بر روی شواهد و مدارک که ما” گفت: Hogan.

او گفت: محققان باید با جمع آوری شواهد و مدارک و انجام مصاحبه و مک دونالد در حال بررسی این پرونده است. او خواهد شد و یا اینکه یک بار توصیه به تاج که تصمیم خواهد گرفت که آیا برای ادامه یک پرونده جنایی و یا ایجاد یک گزارش عمومی.

“این تحقیقات است که نسبت به پایان رسید و من گفته اند که ما قادر خواهد بود به آنها برخی از اطلاعات است. من مطمئن هستم که ما نمی تواند در تصمیم نهایی ساخت اما من به آنها گفتم امروز صبح که من می خواهم به آنها را در به روز رسانی در یک ماه و ما تلاش خواهد کرد برای انجام این کار” هوگان گفت.

jensaltman@postmedia.com

twitter.com/jensaltman

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de