غرب پالم بیچ فلوریدا. — طرفداران امید به heckle ثبت نام-سرقت Houston Astros در بهار درب بازکن کردند کاملا تصادفی.

آنها نشانه های خود را به سرقت رفته است.

در آستروس’ بهار اول آموزش بازی پس از ثبت نام خود را سرقت رسوایی را لرزاند, بازی بیس بال, برخی از طرفداران به ارمغان آورد نشانه jeering هوستون و ballpark پرسنل مصادره آنها را قبل از نمایشگاه بازکن در برابر جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن در شب شنبه.

در یک سری مسابقه برگشت که بوندس لیگا رو دلچسب به سلامتی, در حالی که همه در یک Astros نیوجرسی — از جمله طلسم مدار — هو شد. هوستون انجام هر گونه استفاده از بازیکنان دخیل در MLB را آغاز کرد.

دو مرد در اتباع دنده پشت Astros ستاره شرق به اختصار برگزار شد تا وقاحت کشیده شده نشانه درست قبل از اولین زمین. یکی به عنوان خوانده شده: “شما ببینید من نفرت?” با حروف بزرگ. و یکی دیگر گفت: “هوستون” با ستاره در زیر آن نشان می دهد آستروس’ 2017 جهان سری عنوان باید به طور دائم معیوب به دلیل تقلب.

مردان نمی کنید برای نشان دادن نشانه های خود را برای مدت طولانی. یک زن که مشغول به کار برای ballpark را به سرعت با نزدیک شدن به نشانه. آنها نمی دانند اما آنها نگاه اشتباه به عنوان او راه می رفت دور با آنها خورده در آغوش او.

آستروس و اتباع سهم بهار مجتمع آموزشی. هوستون تعیین شد این تیم در خانه شنبه.

متی Silliman برگزار شد که یکی از نشانه هایی گفت: “نمی دانم آنها ممنوع شد. او سوار به بازی از خلیج تمپا و گفت: او شده است انتظار برای اجازه Astros می دانم که آنچه که او فکر می کند آنها را.

“من بزرگ پریمیر لیگ در انگلستان فن و آن اشتباه است,” او گفت:. “آنها متقلب.”

کمیسر راب مانفرد منعقد ماه گذشته آستروس نقض قوانین با استفاده از یک تلویزیون دوربین به سرقت فو’ علائم در طول اجرا خود را برای سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 شود. مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow متوقف شد برای یک فصل و سپس از کار اخراج شده توسط این تیم است اما بازیکنان بودند که نظم ندارد.

طرفداران هو با صدای بلند هر بار که آدرس عمومی گوینده گفت: “Astros” و طرفداران پشت هوستون ستاره شرق heckled خوزه Altuve کارلوس کوریا و لنس McCullers جونیور به عنوان آنها ایستاده بود در ستاره شرق, مراحل قبل از بازی. چند طرفداران ضرب دیده بر روی فلز, صندلی, تلاش برای تقلید کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند آستروس مورد استفاده برای رله سرقت علائم به hitters.

یکی از طرفداران در یک اتباع نیوجرسی فریاد زد: “هی Altuve شما ترس به بازی امشب؟” دیگران فریاد زد “شما خورد!” و “متقلب!”

حدود یک و نیم دوجین طرفداران عینک پیراهن که به عنوان خوانده شده “بانگ ناپاک قطب نه سطل زباله” در اشاره به Howie کندریک قاطع home run برای واشنگتن در بازی 7 سال گذشته جهان سری.

سال اول هوستون مدیر گرد و خاکی بیکر گفت که او فکر نمی کنم پذیرش بود “خیلی بد” و گفت: تیم خود را برای رسیدن به آن استفاده می شود.

“شما احتمالا همان پذیرش بسیاری از مکان شما به خصوص اولین go-round” او گفت:. “بنابراین شما فقط کردم به قرار دادن خود را-پسر شلوار و پس از آن فقط سعی کنید آن را بسته و فقط بازی بیس بال و تحقق این نیز بگذرد.”

واشنگتن آس حداکثر Scherzer که شروع به بازی 7 برای کمک به اتباع خود را به عنوان اولین نیز آغاز شده و شنبه و تن به تن بدون گل دو نوبت. او پرسید که آیا او فکر می کردم شنبه شب بازی خواهد بود بیشتر چشمگیر با توجه به آنچه در جریان است با آستروس.

“شاید من نمی دانم,” او گفت:. “ما برنده سری جهانی پس از آن بود که مانند من یک انتقام گیری به نگه دارید. پس برای من بیش از در اینجا ما فقط تلاش برای حرکت به جلو و آماده شدن برای ما فصل است.”

Scherzer کمی نا امید شد که هیچ یک از هوستون شروع بازی شنبه زمانی که او اجازه ضربه زده و دو.

“شما می خواهید به چهره بهترین” Scherzer گفت. “آنها یک صف اما من آن را در اوایل بهار شما نمی خواهید به آنها را ببینید.”

و در حالی که Silliman نمی کنید برای حفظ آيات او گفت: آن را نمی خواهد متوقف کردن او را از heckling آستروس با صدای او.

“اوه بله” او گفت:. “آنها در حال رفتن به آن را دریافت ،

او ندارد ، بازی به تعویق افتاد, به دلیل بارش باران پس از دو نوبت و لغو حدود 90 دقیقه بعد هنگامی که باران ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de