پدر ترانس B. C., نوجوانان در ادامه به مصاحبه با وجود ممنوعیت دادگاه

پدر او نیز دستور داده شده است به آدرس فرزند خود را با استفاده از مناسب ضمایر و توصیف در خصوصی.

پدر یک نما B. C. نوجوانان به نظر می رسد دوباره به شکسته ممنوعیت دادگاه دستور داد که او را به صحبت علنی در مورد این مورد و یا شناسایی خود و یا فرزند خود را در بیشتر مصاحبه های رسانه ای. Jason Payne / فایل های PNG

پدر یک نما B. C. نوجوانان به نظر می رسد دوباره به شکسته ممنوعیت دادگاه دستور داد که او را به صحبت علنی در مورد این مورد و یا شناسایی خود و یا فرزند خود را در بیشتر مصاحبه های رسانه ای.

این بار پدر به نظر می رسد با توجه به مصاحبه به یک نویسنده مستقل با Federalist آمریکایی محافظه کار خروجی آنلاین.

در ژانویه, B. C. دادگاه تجدید نظر تایید حکم است که اجازه B. C., نوجوانان برای دریافت تستوسترون درمان به انتقال به یک پسر. پسر با مادر, پشتیبانی از درمان های پزشکی در حالی که پدر پسر نیست و سعی کرده بود برای متوقف کردن درمان.

علاوه بر این امکان درمان برای ادامه دادگاه صادر کرده است انتشار ممنوعیت که محدود عمومی شناسایی پدر و مادر کودک و پزشکی حرفه ای درگیر است.

مرتبط

اما پدر رفت و به مصاحبه ها در سیستم عامل های مختلف از جمله صحبت با سابق حزب مردم کانادا نامزد لورا-لین تایلر تامپسون و فعال سیاسی جن اسمیت. در نوشته مصاحبه – که یکی از آنها به طول انجامید یک ساعت – پدر آزادانه شناسایی خود, متخصصان پزشکی درمان فرزند خود و پسرش که او در ادامه به اشاره به عنوان دختر خود را در حالی که در برابر استدلال فرزند خود را انتقال.

در ماه فوریه, B. C. دیوان عدالت مایکل Tammen دستور پدر مصاحبه به حذف از اینترنت و دوباره گفت: پدر او را به مصاحبه در این موضوع بدون در نظر گرفتن چگونه آنها را پخش خواهد بود.

“شما به سادگی حق ندارد برای انجام این کار ، آیا شما را در درک که بخشی از آن ؟ ” قاضی خواسته بود که پدر در طول یک ماه فوریه دادگاه ظاهر.

پاسخ: پدر: “من به طور کامل درک کنند که بخشی از آن را بله.”

قاضی به یاد پدر از ممنوعیت اسامی احزاب در این مورد گفته است که نقض سفارشات.

“شما باید انجام دهید این است که آقا شما در نقض این حکم دادگاه گفت:” Tammen.

“منظورم این دلیل من آن را انجام دهد و یا به آن دلیل است که من بهترین منافع کودک من در دل گفت:” پدر.

قاضی هشدار داد که اگر وجود دارد هر گونه نقض این ممنوعیت و دستور دادگاه به وکلای این نوجوان ممکن است دوباره به دادگاه و به دنبال او ذکر شده برای تحقیر دادگاه و در صورت عواقب جدی است.

پدر او نیز دستور داده شده است به آدرس فرزند خود را با استفاده از مناسب ضمایر و توصیف در خصوصی.

اما در یک مقاله نوشته شده Feb. 21, 2020 به Federalist پدر دوباره صحبت در این مورد با اشاره به پسر خود را به عنوان خود را “دختر” و در ادامه به انتقاد از انتقال.

وکیل سارا Chaster, که نشان دهنده, نوجوانی, هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de