FBI نگه زبانه ها در دانشگاه شیکاگو دانشمند Harold Urey, که کمک به توسعه بمب اتمی

Harold C. Urey تدریس برای سال در دانشگاه شیکاگو و به دست آورده شهرت برای نقش خود در پروژه منهتن که منجر به تولید اولین بمب اتمی در 1940s.

Urey بود که 87 هنگامی که او درگذشت در سال 1981 بود و آوازی در مورد سیاست. که او را به توجه سازمان های خبری و همچنین اف بی آی با توجه به سوابق به دست آمده توسط شیکاگو سان تایمز و برجسته در روزنامه “اف بی آی فایل” پایگاه داده.

Harold Urey was the subject of numerous FBI memos, like this one.
Harold Urey موضوع متعدد FBI یادداشت ها مثل این یکی.
FBI

“مک کارتی Top U. S. S. R, عامل, می گوید دکتر Urey” یک تیتر نگه داشته و توسط اف بی آی می خواند.

یکی دیگر: “Urey می گوید نظریه در اول زندگی است.”

“تهدید به ایالات متحده خواست از ’76, Urey می گوید, می گوید:” تیتر دیگر با اشاره به روز از جنگ انقلاب آمریکا.

Newspapers and the FBI seemed to hang on Harold Urey’s every public statement regarding his political views.
روزنامه ها و FBI به نظر می رسید به چسبیدن به در Harold Urey هر بیانیه عمومی در مورد دیدگاه های سیاسی خود را.
FBI

روزنامه ها را از نزدیک دنبال Urey و اف بی آی به دنبال کت و شلوار, جمع آوری اخبار و مقالات او و پس از نظرات عمومی.

یک سند نشان می دهد Urey سفر بود که از نزدیک نظارت توسط اف بی آی است.

Michael Hall, مدیر ملی اتمی تست موزه نیست تعجب Urey و دیگران که مشغول به کار در پروژه منهتن مشاهده شد توسط اف بی آی است. به دلیل ریسک بالا پروژه نگه داشته بود تحت کاری ادامه داده اند و آن را “امری عادی است که همه به طور مداوم تحت نظارت” هال می گوید.

FBI به نظر می رسد شده اند به خصوص علاقه مند در Urey ممکن است همدردی با کمونیست فکر می کردم. یک بررسی به این نتیجه رسیدند که او همسو با بسیاری از کمونیست-نوع سازمانها در حالی که یکی دیگر از تصمیم او می خواهم تا به حال علاقه به کمونیسم در یک نقطه اما به زودی آشکارا ضد کمونیست این سوابق نشان می دهد.

“ناخودآگاه همدردی” با کمونیست فکر رایج در میان دانشمندان آن زمان با توجه به راجر مید بازنشسته آزمایشگاه مورخ در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس. او می گوید: دانشمندان دیدم داری “با در نظر گرفتن بازدید” در طول رکود بزرگ و ممکن است تراز وسط قرار دارد با کمونیسم حتی اگر آنها کاملا درگیر است.

In the years following World War II, Harold Urey dominated headlines for his outspokenness.
در سال های پس از جنگ جهانی دوم, Harold Urey تحت عناوین خود را برای outspokenness.
FBI

هال می گوید: Urey و دیگران که مشغول به کار در پروژه منهتن شد و احترام به عنوان “قهرمانان” پس از پایان جنگ جهانی دوم تا مردم پرداخت می شود که بسیاری از آنها صحبت کردن در مورد سیاست, در سال های پس از جنگ.

“در چشم بسیاری از مردم آنها ساخته شده بمب و آنها برنده جنگ” هال می گوید.

بر اساس FBI سوابق Urey به نظر می رسد شده اند شیفته محاکمه ژولیوس و اتل روزنبرگ کمونیست ها بود که نقش مهمی در عبور همراه اطلاعات در پروژه منهتن به اتحاد جماهیر شوروی. این Rosenbergs متهم به توطئه برای ارتکاب جاسوسی در سال 1951 به مرگ محکوم و اعدام شد.

Urey که به نام روزنبرگ مورد “سقط جنین از عدالت” تماس با قاضی پرونده و در نهایت درخواست عفو برای Rosenbergs.

The FBI kept many files on Harold Urey, who was the subject of multiple investigations.
FBI نگه داشته و بسیاری از فایل های در Harold Urey بود که این موضوع از چند تحقیق.
FBI

در طول زمان او زندگی می کردند در شیکاگو Urey مورد بررسی قرار گرفت توسط FBI تحت انرژی اتمی عمل از سال 1946 که توسط رئیس جمهور امضا شد هری S ترومن. قانون تاسیس یک کمیسیون برای نظارت بر انرژی اتمی قرار دادن انرژی هسته ای مسائل در دست غیرنظامیان به جای نظامی با توجه به سالن.

Urey نیز موضوع تحقیقات به ایجاد خود را “زمان اعتقادات و فعالیت های” یک سند نشان می دهد هر چند فدرال بودند مراقب باشید که فشار بیش از حد سخت است.

“البته هیچ سوال باید به خواسته افراد مصاحبه در مورد Urey را “اعتقادات” به عنوان به انجام این کار خواهد بود به احتمال زیاد تولید اتهامات که ما فکر پلیس,'” سند راه اندازی شده است که بررسی می خواند.

در یک بعد از جنگ سخنرانی پس از کمک به اختراع بمب Urey گفت: “اگر ما احتمالا می تواند خلاص شدن از شر رفو چیزی که من می خواهم از آن خوشحالم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im