Fearne Cotton, و جوانان, موسسه خیریه پرنس اعتماد کرده اند پرده برداری از بزرگ ایجاد یک جدید جمع آوری کمک های مردمی طرح های پشتیبانی شده توسط Staedtler و آن triplus طیف وسیعی از محصولات خلاقانه برای کمک به افراد جوان تندرستی است.

ایده این است که مردم به میزبان خود بزرگ ایجاد احزاب در طول ماه مارس که در آن آنها می توانید صرف وقت با دوستان و خانواده و همکاران را به چیزی با هم. این رویداد در مورد تشویق مردم به یاد داشته باشید که چقدر خوب آن را احساس می کند به خلاق در حالی که به طور همزمان جمع آوری کمک مالی برای سلامت روانی از افراد جوان است.

Fearne Cotton – که همچنین اعتماد السلطنه سفیر حسن نیت تندرستی – می گوید: “با میزبانی بزرگ ایجاد حزب با تمام مورد علاقه خود را شما می توانید لذت بردن از مزایای صرف وقت خلاق بودن با هم; کمک به خود تندرستی در حالی که همچنین جمع آوری پول برای کمک به سلامت افراد جوان است.

“بزرگ ایجاد همه چیز در مورد دادن به خودتان و دوستان خود را در زمان و فضا به بحث خنده و به اشتراک گذاری آنچه در ذهن خود را – همه از آن ساخته شده است ساده تر زمانی که شما یک فعالیت خلاق گیر به.

“شما نمی نیاز به هر گونه تجربه در هنر یا صنایع دستی به درگیر شدن و ما رو بارهای از منابع برای کمک به شما در برنامه ریزی حزب خود را – اگر شما بازدید زیادی ایجاد سایت شما پیدا کردن مقدار زیادی وجود دارد به شما آغاز شده است.”

بزرگ ایجاد می تواند بسیاری از اشکال – از upcycling تی شرت به نقاشی گلدان گیاه میزبان می تواند با الهام از طیف وسیعی از گام به گام فعالیت های بسته و یا آمد تا با ایده های خود را برای ساخت چیزی شگفت انگیز است. دانلود بسته شده اند شخصا سرپرستی رادیو و تلویزیون مجری و نوشته شده توسط افراد جوان که دریافت شده است, پشتیبانی توسط اعتماد.

تارا چرم معاون مدیر عامل و مدیر مالی در اعتماد السلطنه می گوید: “تعداد فزاینده ای از افراد جوان که رسیدن به اعتماد السلطنه برای کمک به ما بگویید که آنها در حال مبارزه با سلامت روان خود را. ما نمی خواهیم هر یک از این افراد جوان به صورت فلج کننده فشارهای اضطراب یا افسردگی به تنهایی و ما مصمم هستیم که آنها نمی خواهد که به.

“هر پنی مطرح شده از طریق بزرگ ایجاد کمک خواهد کرد که بیشتر افراد جوان خود را برای بهبود سلامت. کمک های مالی خود را به صندوق هنر درمانی کارگاه های خدمات مشاوره و تندرستی حمایت همه دادن افراد جوان فرصت برای ایجاد اعتماد به نفس خود را پیدا کردن دوستان جدید و یادگیری مهارت های جدید. هر کسی که طول می کشد یک تفاوت بزرگ را به افراد جوان نیاز به حمایت.”

پول مطرح شده از طریق بزرگ ایجاد خواهد صندوق آینده اعتماد شاهزاده دروس به ادامه حمایت از افراد جوان و بهداشت روان. اعتماد السلطنه با تمرکز بر کمک به آسیب پذیر افراد جوان با کار کردن در ساختمان اعتماد به نفس خود را و آنها را قادر می سازد برای تحقق توانایی های بالقوه خود.

فیلیپ Wesolowski مدیر عامل در Staedtler انگلستان می گوید: “در یک جهان که در آن به دنبال پس از سلامت روان ما و تشویق تندرستی هستند مسلما مهم تر از همیشه ما بسیار هیجان زده در مورد امکان کمک به نسل جوان و مردم برای به دست آوردن اعتماد به نفس, مدیریت احساسات خود را از اضطراب و شادتر.

“در حال رشد و تلاش برای کشف هویت خود را در یک زمان که در آن, رسانه های اجتماعی, خبر جعلی و تلویزیون واقعیت تسلط آسان نیست حتی برای بزرگسالان و نگرانی است که با آن می تواند فلج کننده.

“با CHILDWISE تحقیقات نشان می دهد که کودکان بزرگترین ترس است که زورگویی و هر دو در و آنلاین [به گفته های اخیر Childwise نظارت, گزارش,], ما می خواهیم برای نشان دادن اثر مثبت که خلاقیت می تواند در سلامت و کاهش احساس ناخشنودی و علائم اضطراب و افسردگی است.”

اعتماد السلطنه اخیر جوانان شاخص 2019 گزارش نشان داد که افراد جوان در انگلستان در حال تجربه سطوح اضطراب و کلی شادی flatlined در پایین ترین نقطه تا کنون. بزرگ ایجاد هدف برای ارائه به افراد جوان با حمایت و حرکت به جلو با زندگی خود را.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این طرح.

// در این مقاله برجسته

فیل اتاق

فیل اتاق; مخاطبان رهبری سازمان خلاق.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im