واشنگتن — رئیس فدرال رزرو دخالت یک بار دیگر سعی کنید برای صاف کردن جهان وام بازارهای این بار توسط وام دلار به دیگر بانک های مرکزی در ازای Treasurys.

فدرال ریزرو حرکت سهشنبه علائم آن آخرین تهاجمی تلاش برای نگه داشتن نرخ استقراض و اطمینان حاصل شود که بازارهای مالی هنوز هم می تواند تابع در صورت شیوع کروناویروس. این ویروس باعث شده است که نزدیک به خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده و خارج از کشور ساخته شده و آن را سخت تر برای برخی از بانک ها و شرکت ها به قرض گرفتن. فدرال ریزرو ایالات متحده در تلاش است به منظور تسهیل در اعطای وام و افزایش اعتماد به نفس است که آن را انجام خواهد داد همه از آن می توانید برای حمایت از سیستم مالی جهانی.

برنامه اعطای وام های جدید اجازه خواهد داد که بانک های مرکزی دیگر برای دسترسی به دلار و بدون نیاز به فروش اوراق بهادار خزانه داری. بیش از حد فروش Treasurys به طور معمول باعث می شود نرخ بهره خود را و یا بازده به افزایش است که باعث استقراض بیشتر گران است. فدرال ریزرو ایالات متحده در تلاش است برای جلوگیری از این.

“این تسهیلات باید کمک به حمایت از عملکرد صاف از وزارت خزانه داری ایالات متحده در بازار با ارائه یک جایگزین موقت منبع دلار دیگر از خرید و فروش اوراق بهادار در بازار باز” آن را در بیانیه ای گفت.

بانک های مرکزی خارجی به طور معمول قرض دادن دلار به بانک ها در کشور خود که انجام بسیاری از کسب و کار خود را در دلار است.

فدرال رزرو در حال حاضر گسترش یافته دلار “تعویض خطوط” با 14 بانک مرکزی برای ارز دلار برای یک مقدار مساوی از ارز خارجی. این برنامه جدید به شما اجازه بانک مرکزی فروش Treasurys به تغذیه با توافق برای خرید آنها را روز بعد — یک تجارت شناخته شده به عنوان “خرید مجدد توافق” و یا مخزن. بانک مرکزی پرداخت نرخ بهره چیست اساسا یک شبه وام است که می تواند تکرار شود.

به عنوان coronavirus است مختل اقتصاد و بازارهای مالی, بانک ها و دیگر موسسات مالی را به دنبال فروش Treasurys و اوراق بهادار دیگر به منظور بالا بردن پول نقد. این فشار فروش است در برخی از روزها هدایت می شود تا عملکرد وزارت خزانه داری و مسدود شدن بازارهای مالی به عنوان فروشندگان باید تلاش برای پیدا کردن خریداران است. فدرال ریزرو در خارج از کشور برنامه اعطای وام را قادر خارجی بانک مرکزی برای تبدیل اوراق به پول نقد بدون نیاز به آنها را به فروش برساند.

برنامه شروع خواهد شد مارس 6 و در ادامه برای حداقل شش ماه تغذیه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de