دولت فدرال دست از فوم نهنگ قاتل keychains در ونکوور اقیانوس پاکسازی کنفرانس

وزارت شیلات و اقیانوس ها را نقد و بررسی آن مواد تبلیغاتی سیاست در keychain شکایت. ضمن شرکت هایی که در ساخت این کوله پشتی (مسائل همه ما) در حال انتقال به دور از پلاستیک به مواد پایدار مانند بامبو و کنف.

دولت فدرال اقیانوس طرح حفاظت از اعضای ملاقات در ونکوور به بحث در مورد چگونه به پاکسازی پلی استایرن و فوم در اقیانوس, اما آنها دست از فوم keychains. جان Preissl / PNG

دولت فدرال بررسی خواهد شد استفاده از آن از تبلیغاتی کوله پشتی پس از کارکنان دست از فوم پلی استایرن keychains در یک کنفرانس در ونکوور به بحث در مورد — در میان چیزهای دیگر — چگونه به خلاص شدن از شر این اقیانوس از فوم.

این اشتباه به سوال نامیده می شود که آیا کسب و کار و سازمان ها باید دست از پلاستیک اقلام تبلیغاتی در کنفرانس ها به خصوص در زمانی که دولت در حال حرکت به ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک است.

جان Preissl که با حضور فدرال اقیانوس طرح حفاظت از کنفرانس دو هفته پیش در تعطیلات مسافرخانه در غرب برادوی به نمایندگی از برنابی جریان کوه پاسداران پر کردن فرم شکایت پس از او متوجه شد صدها نفر از فوم keychains به شکل نهنگ نهنگ قاتل و زندگی کت بودند که دست به نمایندگان.

او گفت: یکی از موضوعات در این کنفرانس بود که چگونه برای مقابله با مشکلات مانند فوم پلی استایرن آلودگی در اقیانوس.

Preissl گفت: نزدیک به 300 نفر از اعضای دولت فدرال اقیانوس طرح حفاظت از چت شد در مورد شبح دنده و پلی استایرن مسائل در کانادا اقیانوس ها و دریاچه ها در حالی که گارد ساحلی و سایر کارکنان دولت شدند “و به دور ارزان فوم keychains مانند آب نبات.”

“شما نمی توانید این مسائل تا,” او گفت:.


این عکس توسط محیط زیست مباشر جان Preissl را نشان می دهد فوم keychains دولت فدرال اقیانوس طرح حفاظت از دست در یک کنفرانس در ونکوور.

به عنوان یک مشتاق kayaker و محیط زیست مباشر برای بیش از دو دهه Priessl دیده است انبوه پلاستیک زباله در آب و می گوید دولت فدرال می توانید انجام دهید بهتر است.

“همه چیز از پلاستیکی آب بطری های آب پلاستیکی, درب بطری, قوطی های آبجو, تن از تجاری میگو/صدف تله شبح ماهیگیری تورهای بیشتر طناب از من به یاد داشته باشید مراقبت قایق متروک قایق مجریان پلاستیک bouys, کیسه های پلاستیکی, Tim Hortons و استارباکس قهوه فنجان و حوض چوب و پلاستیک,” او گفت:.


جان Preissl یک محیط زیست مباشر با برنابی جریان پاسداران می گوید او می بیند آنقدر پلاستیک زباله در آب زمانی که او در قایق پارویی اسکیموها. عکس: دبی Preissl.

Preissl گفت: زمانی که او مطرح keychains با اقیانوس مدیر طرح حفاظت از او به نظر می رسید به آگاه باشید که این یک اشتباه بوده است.

جین Deeks, یک سخنگوی وزارت امور شیلات و اقیانوس ها گفت: در keychain نبود که به صورت تک استفاده و شامل شماره تلفن برای پستانداران دریایی حادثه گزارش خط تلفن به یادآوری عمومی از گزارش تخلفات آنها شاهد باشیم.

او همچنین گفت: DFO خواهد نقد و بررسی آن استفاده از کوله پشتی در کنوانسیون است.

“به عنوان یک گروه ما خواهد شد به بررسی رویکرد ما با توجه به استفاده از این اقلام تبلیغاتی در حالی که اطمینان حاصل کرد که کانادایی ها به اندازه کافی مطلع و آگاه هستند از اهمیت برنامه های ما ارائه,” او گفت: “در ایمیل.

او گفت: دولت فدرال در نظر گرفتن “اقدام جسورانه” به ممنوعیت مضر تک-استفاده از پلاستیک و اطمینان حاصل شود که شرکت های مسئولیت کامل برای جمع آوری و بازیافت زباله.

گزارش هفته گذشته از محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا یافت شواهد که پلاستیک مضر برای حیات وحش و سلامت انسان است. دولت فدرال در حال حرکت است به جلو با ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک 2021.

شیلات و اقیانوس کانادا و کانادا گارد ساحلی یک دستور به محدود کردن خرید و استفاده از تک-استفاده از پلاستیک برای دولت فدرال جلسات و رویدادها و کنفرانس های اضافه شده Deeks.

جاناتان اشتراوس رئیس جمهور از این محصول تبلیغاتی حرفه ای از کانادا می گوید: حدود 2 میلیارد و صنعت است که قطعا در حال تغییر است و تمرکز بر روی مواد است که بیشتر پایدار.او گفت: در سال های اخیر نشان می دهد تجارت در ونکوور محصولات ساخته شده از بامبو مواد بازیافتی و موارد مانند فلز نی محبوب ترین محصولات تبلیغاتی در میان خریداران است.

پوشاک است که هنوز هم محبوب مورد تبلیغاتی, اما این شرکت های که آنها را به دنبال در بیشتر پارچه های پایدار مانند کنف و بامبو. در نمایشگاه تجاری یک شرکت ارائه شد قابل استفاده مجدد کیسه ساندویچ به جای استفاده از کیسه های پلاستیکی در حالی که شرکت های دیگری ایجاد کرده بود s آیتم تبلیغاتی با گل هایی که کاشته می شود برای کمک به زنبور عسل رشد جمعیت گفت: Strauss.

“این است که بالای ذهن مصرف کنندگان و شرکت های” او گفت:. “اقتصاد در حال تغییر است و ما همیشه به دنبال راه های جدید برای بیشتر پایدار.”

استراوس گفت: در حالی که بسیاری از اقلام تبلیغاتی هنوز در حال ساخته شده از پلاستیک شرکت ها به دنبال جایگزینی این مواد است. کنف برای مثال یک جایگزین سازگار با محیط زیست اما هزینه است که هنوز هم یک مسئله است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر کنف موارد در طول زمان به عنوان هزینه پایین می آید,” او گفت:.

فوم keychains اغلب توسط boaters به طوری که آنها را از دست ندهید کلید های خود را در آب, اما, Preissl استدلال می کند که آنها را با کیفیت بسیار خوب و او نگرانی آنها را پرتاب در آب و مصرف حیات وحش دریایی است.

فوم پلی استایرن به طور عمده از صنعت آبزی پروری یکی از بزرگترین همکاران به دریایی باقی مانده همراه با بی سرپرست دنده ماهیگیری و رها عروق با توجه به B. C. گزارش دولت در هفته گذشته.

تک-استفاده از اقلام پلاستیکی مانند فنجان و قاشق و چنگال, نی, و کیسه و نیز آلاینده های عمده ای از اقیانوس و نمایندگی قابل توجهی بهداشت تهدید به شکستن آنها را به میکرو پلاستیک.


یک دختر بیل دانه های پلی استایرن از یک ساحل در Lasqueti جزیره مرکزی گرجستان تنگه.


فوم پلی استایرن نشان داده شده است شسته تا در Anderson خلیج استانی پارک در Texada جزیره, B. C. B. C. دولت گزارش منتشر شده در این هفته در بر داشت فوم از آبزی پروری صنعت رها عروق و بی سرپرست دنده ماهیگیری برخی از همکاران بزرگترین دریایی باقی مانده و آلودگی پلاستیکی در اقیانوس.

جان Preissl / PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

ایندکسر