قاضی فدرال سفارشات تک سلول برای طبخ زندان شهرستان بازداشت شدگان به سرعت گسترش coronavirus

یک قاضی فدرال روز شنبه دستور داد کلانتر توماس پیکان برای حرکت بیشتر طبخ زندان شهرستان زندانیان به سلول های انفرادی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 داخل عظیم غربی سمت مرکز است که شناخته شده است به عنوان یکی از برتر کشور coronavirus نقاط داغ.

ایالات متحده منطقه قاضی متی Kennelly 87-صفحه جهت, شرح زیر است هفته گذشته شهادت در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به دنبال انتشار و یا انتقال از سالمندان و پزشکی در معرض خطر بازداشت شدگان است.

Dart وکلا استدلال شنبه که اعضای کارکنان زندان شدند و تلاش برای نگه دارید تا با تغییر ارشاد از مقامات فدرال در مورد چگونه به مقابله با سرایت.

همانطور که از دوشنبه شب 491 زندانیان آزمایش مثبت برای COVID-19 و شش فوت از عوارض مربوط به virus. همچنین 364 کارکنان زندان از جمله اصلاحات افسر که فوت آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در حالی که Kennelly نیست منظور آزادی زندانیان دوشنبه, او موظف تک سلول برای بسیاری از آنها زندگی در خوابگاه سبک سفری اتاق یا سلول های ساخته شده برای دو نفر. قاضی می گویند گروه مسکن هنوز هم مجاز است در قرنطینه ردیف با بازداشت شدگان شده اند که در معرض ویروس کسانی که از هم جدا زیرا آنها نشان داده ایم علائم یا آزمایش مثبت کسانی که دوره نقاهت بعد از COVID-19 و کسانی که زندگی در خوابگاه است که می تواند نگه داشته و کمتر از 50 درصد از ظرفیت خود را. دارت به ارائه گزارش مطابق با سفارش در روز جمعه.

“ما امیدواریم که کلانتر به دنبال خواهد داشت از طریق شدت با تمام چیزهایی که در قاضی سفارش” گفت: لاک بومن یک وکیل برای زندانیان و مدیر دانشگاه مک آرتور دادگستری مرکز. “ما قصد داریم در هر کجا و ما قصد داریم در ادامه به تمرکز مانند لیزر در شرایط و مشتریان ما در زندان است.”

نیزه را در پاسخ به حکم ذکر است که قاضی رد درخواست توسط بازداشت شدگان’ وکلا اضافی برای نظارت و بازرسی از زندان و گفت که قاضی را به منظور “تقویت اهمیت تلاش های که در حال حاضر در جریان است و اساسا به دستور کلانتر را به ادامه اقدامات ما در جای خود قرار داده و قبل از پر کردن از این طرح دعوی در دادگاه.”

“ما همچنان به مبارزه با COVID-19 با وجود اضافه بار از زمان و منابع مورد نیاز برای دفاع از عمل ما به عنوان دادگاه به رسمیت شناخته شده ‘بسیار زیاد مقدار زیادی از زمان و کار است که کلانتر و کارکنان خود را صرف تلاش برای پاسخ دادن به این بحران'” Dart سخنگوی سوفیا انصاری در بیانیه ای گفت.

تحت قاضی سفارش تمام قرنطینه زندانیان و یا کسانی که در تنظیمات گروه ها صادر می شود ماسک صورت روزانه. Kennelly همچنین دستور داد اجتماعی فاصله برای زندانیان بودن رزرو به زندان. کسانی که رزرو به زندان معمولا نگه داشته در “bullpens.”

در اعلامیه فرستاده شده با طرح دعوی در دادگاه کارکنان زندان و زندانیان شکایت کرده بود که یک مقدار ناکافی از صابون و تمیز کردن لوازم و نه به اندازه کافی “اجتماعی فاصله” بین زندانیان که به طور معمول خواب در تختخواب فقط چند پا از هم جدا.

شهادت در روز پنج شنبه در این جلسه مایکل میلر مدیر زندان عملیات گفت که کارکنان زندان تا به حال بازگشایی توقف بخش از زندان — که یک بار قرار دارد بیش از 11,000 بازداشت شدگان به ارائه فضای بیشتر برای قرار دادن زندانیان به سلول های انفرادی.

فعلی زندان جمعیت 4,166 یک رکورد کم و کاهش یافته است توسط برخی از 1500 نفر از بازداشت شدگان پس از شروع ماه مارس پس از ریاست قاضی دادگاه جنایی دستور بررسی پیوند برای کم خطر زندانیان. کاهش تعداد دستگیری ها و افزایش استفاده از بازداشت و همچنین کاهش تعداد ورودی زندانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net