فدرال رزرو کاهش نرخ بهره توسط half-نقطه

Category: سانتایمز Comments: No comments

واشنگتن — فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره توسط یک و نیم درصد در اورژانس کاهش نرخ پس از رکود بزرگ در پاسخ به گسترش coronavirus.

تغذیه صندلی جروم پاول گفت: کوروناویروس “به شمار تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است.”

فدرال رزرو در بیانیه سهشنبه همچنین گفته است که “از نزدیک نظارت بر تحولات است.”

داو که به شدت کاهش یافته بود پس از افتتاح بل چرخش تقریبا 700 امتیاز به قلمرو مثبت پس از اعلام بانک مرکزی.

هفت اقتصادهای عمده زودتر متعهد به استفاده از “همه ابزارهای مناسب” برای مقابله با گسترش coronavirus اما اعلام کرد هیچ فوری اقدامات است.

گروه عمده صنعتی کشور به عنوان مراجعه کننده G-7 روز سه شنبه گفت که “آماده به اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد است.”

در این بیانیه مشترک از ایالات متحده, ژاپن, آلمان, انگلیس, فرانسه, ایتالیا و کانادا صادر شد پس از اضطراری کنفرانس تلفنی میان وزرای دارایی و رؤسای بانک های مرکزی به رهبری وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول.

G-7 صادر کرده است شبیه بیانیه مشترک در طول دوره از آشفتگی بازار مانند حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی و بحران مالی 2008.

در هفته گذشته شاخص Dow سقوط 14 درصد از اوج اخیر خود بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی جهانی.

“با توجه به اثرات بالقوه از COVID-19 افزایش رشد اقتصادی ما تعهد خود را برای استفاده از تمام سیاست های مناسب ابزار برای رسیدن به قوی رشد پایدار و حفاظت در برابر خطراتی,” G-7 گفت.

سازمان جهانی نشان داده اند این هفته که وجود خواهد داشت قابل توجه اقتصادی به عنوان ویروس گسترش می یابد.

روز دوشنبه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت که coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در کشور چین است اما در حال حاضر به 60 کشور در اروپا و ایالات متحده در آمریکای لاتین و دیگر نقاط آسیا می تواند اقتصاد جهان به کوچک شدن این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

OECD کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 با نیم درصد به 2.4% — و گفت: این رقم می تواند به عنوان کم به 1.5% اگر شیوع پایدار و گسترده است. نشانه هایی وجود دارد که شیوع شروع به افول در چین است.

اقتصاددانان در اقتصاد سرمایه گفت: آن بود که کاهش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده هوا به 1.8 درصد در سال جاری از قبلی 2% و انتظار می رود که فدرال ریزرو برای کاهش نرخ نیم درصد نقطه در اواسط سال.

در تلاش برای آرام کردن بازار بود که تبدیل آشفته به عنوان ویروس گسترش پاول روز جمعه گفت که فدرال رزرو خواهد شد “استفاده از ابزار ما” برای حمایت از اقتصاد یک سیگنال قوی است که بانک مرکزی تهیه شده بود به سر کاهش نرخ بهره اگر اقتصاد ایالات متحده در معرض خطر گسترش ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکرر منتقد رئیس فدرال ریزرو که او منصوب توییتی دوباره در روز سه شنبه که تغذیه نمی شد کاهش معیار نرخ بهره به اندازه کافی سریع.

G-7 بیانیه همچنین با انتقاد بسیاری از اقتصاددانان برای عدم وجود جزئیات.

کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG در نیویورک گفت: G-7 “چیزی جز یک بیانیه صادر شده با مبهم وعده داده است.” تحلیلگران در فرکانس بالا اقتصاد گفت: در این بیانیه آمده “‘کاملا و به طور کامل عاری از عمل فعل” ارائه شده و بازارهای مالی “هیچ چیز جدید است.”

جنیفر McKeown سر از اقتصاد جهانی در اقتصاد سرمایه گفت: “این بیانیه می افتد کوتاه از امید یک سیاست هماهنگ و پاسخ را افزایش می دهد خطر است که بانک های مرکزی را نا امید بازارهای’expectations در ماه های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>