الیاس Beauregard بود چاقو 27 ژوئن 2019 اما زنده ماندن نیست صدمات خود را.

راب Beauregard دارای یک تصویر از او در 16 سال پسر الیاس بود که چاقو به مرگ در کلونا در اواخر ماه ژوئن. جمعه, جولای 19, 2019. برندان میلر / Postmedia

Kelowna RCMP محققان متهم 18 ساله, پیر زن با قتل نفس در اتصال به مرگ 16 ساله الیاس Beauregard در سال 2019.

Beauregard ضربات چاقو کشته شده در ژوئن 27 شد و با عجله به بیمارستان در وضعیت بحرانی است. او تحت عمل جراحی اورژانس اما زنده ماندن نیست.

این زن شده است remanded به بازداشت پلیس تا فوریه. 24 وقتی که او به نظر می رسد قبل از این جوانان عدالت دادگاه در کلونا. نام او منتشر نمی شود چرا که او بود که جوانان در آن زمان از جرم و حفاظت شده تحت جوانان عدالت کیفری عمل می کنند.

Beauregard رشد در Calagary و پدرش باب Beauregard گفت: کلگری هرالد در سال گذشته که الیاس نقل مکان کرده بود به کلونا در نوامبر سال 2018 پس از چه قرار بود دو هفته اقامت دیدن مادر خود را تبدیل به دائم نقطه.

Beauregard گفت: الیاس تلاش شد در مدرسه و تبدیل شده بود به خیابان. او گفت که پسرش شده بود آشامیدنی با برخی از افراد در شب 27 ژوئن هنگامی که کسی تلاش برای چاقو زدن به او را با یک بطری شکسته. پسر بازو قطعه قطعه شد به عنوان او برگزار شد تا برای محافظت از خود را از حمله.

الیاس باقی مانده در پزشکی ناشی از کما به عنوان پزشکان قطع بازوی خود را, اما آنها به پدر وجود دارد کمبود اکسیژن به مغز او برای مدت طولانی آنها می ترسید وجود دارد می تواند آسیب شدید مغزی. پس از آن تا 12 ساعت EEG نشان داد وجود دارد به هیچ فعالیت مغزی و مرگ او در ژوئن 30.

مرتبط

— با فایل های از کلگری هرالد

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im