“من به طور منظم پرسید: می توانیم دوباره آن را انجام دهد? من فکر می کنم ما می تواند. ما باید دوباره آن را انجام دهد? همان پاسخ من فکر می کنم ما باید” فورلانگ گفت:

صدها نفر از مردم را در 10 سال جشن سالگرد بازی های المپیک زمستانی 2010 در جک پول پلازا در ونکوور یکشنبه, فوریه 22 سال 2020 است. Jason Payne / PNG

وجود باند, دی جی, رقص, و ورزشی خوب فردا شنبه به عنوان یک جشنواره برگزار شد در ونکوور جک پول پلازا برای جشن یک دهه از شهرستان به میزبانی زمستانی 2010 المپیک و پاراالمپیک است.

حزب شامل ورزشکاران المپیک, پین, تجاری, ورزشی, تظاهرات, مرحله اصلی برنامه نویسی و سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان مانند نقاشی چهره.

جشنواره فرود آمد و تنها چند روز پس از جان Furlong, مردی که co-رهبری موفق پیشنهاد برای بازی در ونکوور گفت ونکوور هیئت بازرگانی که ونکوور باید زمین برای سال 2030 بازی های المپیک زمستانی.

“من به طور منظم پرسید: می توانیم دوباره آن را انجام دهد? من فکر می کنم ما می تواند. ما باید دوباره آن را انجام دهد? همان پاسخ من فکر می کنم ما باید” فورلانگ گفت: در یک سخنرانی بر اساس نامه مورخ برای شنبه بعد از جشنواره در جک پول پلازا سایت المپیک دیگ.

ونکوور شهردار استوارت کندی به نام بالقوه 2030 بازی های المپیک یک “ایده سرگرم کننده” شهر اما تاکید کرد این امر می تواند به استانی و فدرال دولت برای تماس گرفتن در مورد اینکه آیا به دنبال در یک پیشنهاد و ارائه بودجه لازم.


10-سال جشن سالگرد بازی های المپیک زمستانی 2010 در جک پول پلازا در ونکوور.

Jason Payne / PNG


سرگرمی زندگی می کنند و فعالیت برای کسانی که تبدیل به جک پول پلازا برای جشن سالگرد 10 از 2010 بازی های المپیک است.

Jason Payne / PNG


10-سال جشن سالگرد بازی های المپیک زمستانی 2010 در جک پول پلازا در ونکوور یکشنبه, فوریه 22 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG


جشن سالگرد بازی های المپیک زمستانی 2010 در جک پول پلازا در ونکوور یکشنبه, فوریه 22 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG


حلقه های المپیک بودند در همه جا و در 10 سال جشن سالگرد بازی های المپیک زمستانی 2010 در جک پول پلازا در ونکوور یکشنبه, فوریه 22 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im