جشنواره شکوفا در سال سوم با گسترده ادبی تمرکز

Category: ونکورسان Comments: No comments

رشد اتاق فمینیستی جشنواره ادبی تساوی در 85 معماران و طراحان به جشن فراگیر قصه گویی در تمام اشکال آن است.

اتاق رشد

وقتی که: مارس 11-15

که در آن: گوناگون ونکوور, مکان های

بلیط و اطلاعات:festival.roommagazine.com

شانی Mootoo شده است هرگز به رشد اتاق فمینیستی ادبی و جشنواره هنرهای اما این نویسنده است که به دنبال به جلو به دیدن آنچه که دیگر هنرمندان باید بگویم در مارس 11-15 رویداد.

“این نوع از یک آزمایش جالب …” گفت: Mootoo مورد متنوع فهرستی از شرکت کنندگان است. “هستند بسیاری از نویسندگان که در اینجا انجام می دهند بسیار از انواع نوشتن است. بسیاری از افراد جوان که در حال قرار دادن به عمل بسیاری از ایده های سیاسی که آنها بوده ام مرتب کردن بر اساس حد عالی رساندن برای چند سال گذشته به عنوان جامعه شده است و واقعا در حال تغییر از نظر هویت و چیزهای شبیه به آن.

“من پیدا کردن که جالب است و من می خواهم به شنیدن آنچه که مردم می گویند و ببینید که چگونه ادبیات در حال تغییر است در حال حاضر” اضافه شده Mootoo یک بار در ونکوور ساکن که در حال حاضر تماس های روستایی, Prince Edward County, Ont., صفحه اصلی

Mootoo که نوشت: Giller جایزه-نامزد سرئوس شکوفه در شب در حال آمدن است به جشنواره با یک رمان جدید. گرداب قطبی در یک روستایی روستایی انتاریو شهر. در آن دیدار ما نقاش پریا که نقل مکان کرد و به هیچ جا با نویسنده شریک الکساندرا. این جفت ارز به یک زندگی راحت را به عنوان هنرمندان. پریا هر چند تهدید کرده است که زن و شوهر سعادت دعوت به بازدید از یک دوست قدیمی با او بسیار پیچیده و پر احساسی گذشته است. از آن گذشته که الکس می داند بسیار کمی در مورد.

Mootoo رمان باعث می شود شما تعجب می کنم مورد چقدر است اطلاعات بیش از حد و چه کسی تصمیم می گیرد که ؟

“چیزی که من واقعا به لذت بردن از کاوش شد چقدر شما به اشتراک گذاری” گفت: Mootoo که در مورد خواسته آشکار تاریخ شخصی ما. “چقدر شما را عقب نگه دارید و به رسمیت شناختن است که شما لازم نیست که به صورت همه چیز و دیگر فرد نمی تواند واقعا می دانم آنچه شما فکر. شما نیز نمی دانید که آنچه را که فرد دیگر فکر کردن است. زمانی که من متوجه شدم که در یک حس است که چیزی است که من در حال نوشتن آن فقط مرتب کردن بر اساس فقط نگه داشته و تقویت. این من را ناراحت کننده و حتی آن را بنویسید.”

همچنین یک تحسین شاعر Mootoo که در ایرلند متولد شد و مطرح در ترینیداد خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در یک تعداد انگشت شماری از رویدادها/پانل های در حال رشد ،

“اول از همه او یک نویسنده فوق العاده است. ما واقعا هیجان زده در مورد شانی آینده کار” گفت: این جشنواره مدیر جسیکا جانز. “او یک ونکوور ساکن she doesn’t live here anymore, اما آن را هیجان انگیز برای کسی که به نوعی بازگشت به ویژه در حال حاضر با یک کار جدید در آینده و با اتصال به محل.”

این جشنواره در حال حاضر در سال سوم است نمایشگاه 85 نویسندگان مشهور, فیلم سازان, رقصنده کمدین و موسیقیدان از سراسر کانادا است. ایده برای جشنواره است که به “جشن فراگیر قصه گویی در همه اشکال آن” و اجازه می دهد مردم را با افتخار خود را “از طریق هنر است.”

در حالی که فراگیر از داستان سرایی است, ستون فقرات, رویداد, جشنواره هنوز ادبی در طبیعت است. برخی از نویسندگان پیوستن به Mootoo در این مراسم عبارتند از: شعر گریفین جایزه برندگان حوا و یوسف و لیز Howard, و رژیم صهیونیستی است.-ژنرال جایزه-برنده گوئن Benaway.


رشد اتاق مدیر جشنواره جسیکا جونز است که در سال اول خود را در راس جوان جشنواره است.

اتاق در حال رشد / PNG

“این جشنواره که جشن نوشتن و آثار هنرمندان که البته شامل ترانس و sis زنان دو روح غیر دودویی و عجیب و غریب هنرمندان گفت:” جانز وقتی پرسیده شد که برای توصیف اتاق در حال رشد. “این هم یک جشنواره بسیار متمرکز در ضد ظلم و ستم و تلاش برای ایجاد به عنوان در دسترس یک فضا به عنوان ما می تواند برای به عنوان بسیاری از مردمی که ممکن است قادر به حضور در بعضی از فرم یا دیگر.”

که با دسترسی می آید در طیف گسترده ای از حوادث پانل ها و فرصت های اجتماعی. تغییرات کلیدی در این سال عبارتند از: کوتاه از جشنواره از نه به بسیار-بیشتر-کنترل پنج روز. وجود خواهد داشت و دسترسی آنلاین برای کسانی که نمی توانند به حوادث واقعی و بازار تنظیم خواهد شد تا در Emily Carr University of Art and Design.

“این واقعا خوب است. من احساس می کنم این چیزی است که مردم واقعا می خواهید گفت:” جانز وقتی پرسیده شد که در مورد چه چیزهایی که قرار بود منجر به این جشنواره است.

“آن را در یک زمان که در آن وجود دارد بسیاری از فعالیت های سیاسی و ناآرامی های اجتماعی برای بسیاری از دلایل مشروع و من فکر می کنم داشتن یک فضای بسیار باز در مورد صحبت کردن در مورد کسانی که همه چیز و اثر است که که در دنیای هنر بسیار (مهم). بنابراین ما بر روی آن تمرکز … این مهم است که یک فضایی مثل این که آن را مانند به نظر می رسد جهان در حال رفتن به جهنم می دانید؟”

[email protected]

twitter.com/dana_gee

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>