آتش اعلام Arlo سفید پیوستن به تیم پخش

آتش در حال تلاش برای معرفی خود به شیکاگو با تغییر چگونه آنها ارائه شده به این شهرستان است.

شاید بزرگترین نام در فوتبال آمریکایی پخش خواهد شد بخشی از این تلاش است.

در روز سه شنبه آتش سوزی اعلام کرد که Arlo سفید سرب play-by-play برای پخش ان بی سی پوشش لیگ برتر خواهد بود و بخشی از آنها را پخش تیم در WGN-تلویزیون در این فصل است. سفید خواهد شد تماس با آتش بازی در طول لیگ برتر offseason و اولین مسابقه خود را خواهد بود زمانی در اواسط ماه مه. او همچنین کار در NBC پخش فوتبال در آینده بازی های المپیک تابستانی در توکیو.

سفید خواهد پیوست در پخش غرفه توسط تحلیلگر تونی Meola آمریکا شروع دروازه بان در سال 1990 و 1994 جام جهانی که دارای برد طولانی پخش حرفه ای پس از روز بازی خود را. هنگامی که سفید در دسترس نیست 26 ساله و سابق ققنوس پخش تایلر Terens رسیدگی خواهد شد بازی.

Terens و Meola اولین شنبه هنگامی که آتش بازدید از انقلاب جدید انگلستان. اما در انصاف به Meola و Terens آن را علاوه بر این از سفید است که بالا بردن ابرو و نشان دهنده موثر کودتا توسط آتش است.

متولد در لستر انگلستان سفید اعلام کرد Seattle Sounders بازی قبل از پیوستن به NBC و تبدیل به صدای آمریکا از لیگ برتر از فصل 2013-14. او را به نام بازی در تمام انگلستان معروف ترین سالن و صدای او متصل است به لستر شهر افسانه ای 2016 عنوان و غالب اجرا می شود توسط منچستر سیتی و لیورپول.

او همچنین دیرین شیکاگو sports fan پس از حضور در یک بازی توله در سال 1986 با عمویش. سفید خوانده هفتم زمین باز یافته کشش در زمینه انوری پرتاب یک مراسم زمین و شناخته شده است به صدای جیر جیر در مورد شیکاگو تیم های ورزشی.

این اخبار دقیقا نمی تعجب و شده است وجود دارد برخی از نکات این بود.

ماه گذشته سفید ارسال شده یک عکس در Instagram داستان از او با پوشیدن یک آتش تی شرت. به تازگی او نیز خود را تغییر Instagram profile pic به یکی از او آواز در انوری.

“من اغراق آمیز نخواهد بود اگر من گفت که اولین سفر من به شیکاگو در سال 1986 به عنوان یک wide-eyed 13-year-old بازدید از عمو و خاله تاثیر عمیقی در این دوره از زندگی من” سفید گفت: در انتشار اخبار. “آن را مشتعل عشق این شهر و ایالات متحده است. من شده است با وسواس همه چیز شیکاگو و آمریکا بوده است. اگر شما می خواهم گفت که نوجوان انگلیسی که 30 سالی که بعد از او می خواهم که این فرصت را به تماس مسابقات فوتبال برای آتش بازگشت به سرباز میشه ؟ من فکر می کنم او می خواهم که گریه اشک شادی. من شده است با بازگشت به این شهر بارها از آنجا که اولین سفر. من فقط دوست دارم اینجا بودن. آن را احساس می کند مانند خانه دور از خانه. این یک سال هیجان انگیز برای شیکاگو آتش FC و من خوشحال هستم به تجربه من به میدان سرباز غرفه.

“من همچنین می خواهم برای تشکر از NBC Sports برای اجازه دادن به من به دنبال این بار در طول عمر فرصت با شیکاگو آتش سوزی در یک شهرستان است که من میپرستم در لیگ برتر offseason.”

آتش تا به حال دو جای خالی در این غرفه پس از سابق play-by-play گوینده دن کلی بود نه حفظ و فرانک Klopas اضافه شد به عنوان دستیار مربی رافائل Wicky.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im