اخراج CPD Supt. ادی جانسون و سرنگون قانون سخنگوی وزارت زمین در شهر فراموش-نمی-استخدام لیست

سابق پلیس شیکاگو سرپرست ادی جانسون و قانون سابق سخنگوی وزارت بیل McCaffrey بودند هر دو از کار اخراج شده توسط شهردار لری Lightfoot در ماه دسامبر.

در حال حاضر آنها را چیز دیگری مشترک: هر دو اضافه شده اند به این شهر فراموش-نمی-استخدام لیست.

این پرسنل معادل یک scarlet letter که بارها آنها را از استخدام شهر و افزایش یک پرچم قرمز برای هر خصوصی کارفرما. که به ویژه برای جانسون که ممکن است در غیر این صورت زمین کار در شرکت های بزرگ امنیتی است.

29-صفحه لیست untouchables منتشر شد به شیکاگو سان تایمز در پاسخ به آزادی اطلاعات درخواست شامل 689 نام. بیش از 100 نفر از کسانی که اضافه شده اند در نه ماه پس از Lightfoot گرفت ، تمام ذکر شده به عنوان “فاقد شرایط لازم برای rehire” برای یک دوره تعریف شده به عنوان “نامحدود.”

برای جانسون دلیل ذکر شده است به عنوان “بازنشستگی-تحت پرس و جو.” برای McCaffrey دلیل ذکر شده است به عنوان “تخلیه.”

جانسون نمی تواند نظر رسیده اما او وکیل تام Needham گفت: تعیین شد “کاملا غیر ضروری ميانگين روحیه و در خدمت هیچ هدف دیگر از به رفتار و صدمه دیده یک مرد خوب بود که خوب و حرفه ای است.”

McCaffrey حاضر به اظهار نظر.

دفتر شهردار بود و کم حرف است.

“به عنوان مجاز در شهرستان HR سیاست یک بخش ممکن است توصیه تعیین فاقد شرایط لازم برای rehire در زمان یک کارمند فسخ است. ما نمی بحث در مورد جزئیات یک فرد پرسنل موضوع” بیانیه ای از دفتر شهردار گفت.

تحت سیاست مورخ Feb. 1, 2019, یک کارمند سابق “تلقی خواهد شد و فاقد شرایط لازم برای rehire توسط شهر اگر کارمند ختم” نتایج از یکی از چهار اشتغال اقدامات است.

آنها “ختم انضباطی” برای خدمات حرفه ای کارکنان; تخلیه غیر حرفه ای کارکنان خدمات; استعفا یا بازنشستگی در ازای تخلیه و کارکنان که “استعفا داد یا بازنشسته در طول یک تحقیق مستقل تحقیق سازمان است که در آن فرد است که این موضوع تحقیق و بررسی در نهایت با اثبات سوء رفتار جدی توسط کارمند.”

یک کارمند سابق “ممکن است تلقی استعفا داد و تحت پرس و جو در موارد که در آن کارمند استعفا داد … در حالی که آنها این موضوع فعال بررسی … اما قبل از یافته های این تحقیقات را صادر و یا قبل از بررسی به این نتیجه رسیدند” سیاست متحده است.

چهارمین دلیل می تواند به جانسون.

او مجبور شد به بازنشسته در ماه زودتر از برنامه ریزی شده پس از Lightfoot با عصبانیت متهم سرپرست او جشن هفته قبل از “دروغ گفتن به من و دروغ گفتن به مردم” در مورد شرایط اطراف شرم آور یک شب از نوشیدن و رانندگی در اواسط ماه اکتبر.

بازرس کل جو فرگوسن در حال بررسی این حادثه است و هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده یافته های خود را.

به سان تایمز گزارش کرده است که به جای داشتن “یک زن و شوهر از نوشیدنی” در یک “شام با دوستان” به عنوان جانسون گفت: شهردار او صرف سه ساعت نوشیدن در یک رستوران شناخته شده برای خدمت به قد نوشیدنی با یک زن که او تا به حال ارتقا به جزئیات امنیتی در مدت کوتاهی پس از تبدیل شدن به سرپرست.

پس از خروج از سرس کافه Johnson سوار خود SUV پلیس به مقر پلیس و کاهش یافته است خاموش کاری منابع گفت. او سعی کردم به درایو به بریدج خانه اما نشد خواب با موتور در حال اجرا در اطراف 12:30 صبح در 3400 بلوک جنوبی آبردین.

در بیانیه صادر شده روز پس از شلیک جانسون گفت که او “نه عمدا گمراه کردن یا فریب شهردار یا مردم شیکاگو است.”

Bill McCaffrey.
لایحه McCaffrey کار اخراج شدند از شهر گروه حقوق در ماه دسامبر قرار داده شد در شهر “نیست استخدام” لیست.
خورشید بار فایل عکس

McCaffrey ظاهرا ازدواج “ترشحات غیر حرفه ای خدمات” رده.

منابع گفت که او از کار اخراج شد برای بالا بردن “مسائل اخلاقی” با دفتر شهردار و رئیس شرکت مشاور علامت Flessner.

Flessner است پس از اذعان او برای چندین سال دریافت حیاط معافیت مالیاتی با این ادعا هر دو غرب حومه خانه و مجتمع مسکونی در نزدیکی سمت جنوب به عنوان محل اقامت اولیه در نقض آشکار دولت قانون است که مانع از مالکان از درآمد کسانی که معافیت های مالیاتی بر خواص متعدد.

Lightfoot اصرار او اخراج McCaffrey “به علت” پس از دریافت اطلاعات بالا بردن “سوالات جدی” در مورد “حرفه ای و قضاوت خود را.”

The do-not-استخدام لیست خرما به استخدام رسوایی از دیلی دولت. در آغاز به کار این فهرست قرار بود محدود به کسانی که خوار و یا swindled شهرستان.

این سیاست تجدید نظر شده بود و اخیرا پس از یک مرد که تا به حال شسته از Chicago Fire Department آکادمی آموزش ضرب گلوله کشته و سه نفر در بیمارستان رحمت در ماه نوامبر سال 2018 است. با وجود اینکه از کار اخراج شده توسط CFD در سال 2014 با این حال خوان لوپز فرود آمد 10-هفته کارآموزی در Ald. روبرتو مالدونادو 26 Ward در سال 2017.

آن را شامل: Jason Van لسبیین در حال حاضر محکوم و زندانی سابق شیکاگو افسر پلیس که اخراج شانزده عکس که به کشته شدن Laquan McDonald; افسر سابق پلیس آنتونی Abbate که مستی و شتم یک زن متصدی بار دستگیر شد در بدنام نوار ویدئویی; و در حال حاضر اخراج افسر رابرت Rialmo که اخراج این عکس که به کشته شدن یک خفاش-دارای حق اعمال Quintonio LeGrier و همسایه اش/اطرافیان Bettie جونز.

این لیست همچنین شامل: جان صورتحساب بود که در مرکز یک 2 میلیون دلار رشوه رسوایی که پرداخت محکوم بوروکرات 2000 دلار برای هر اضافی تقاطع اضافه شده به شهر نور قرمز دوربین برنامه; Jon Briatta که استاد فکر یک شبح payrolling طرح در Jardine کارخانه تصفیه آب; محکوم سابق Ald. Arenda Troutman (20th) و آنجلو تورس که پس از فرار از شهر را خوار استخدام کامیون برنامه.

دیوید Greising, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بهتر است دولت در انجمن گفت و افزود جانسون به لیست احتمالا می تواند توجیه شود هر چند آن را نشانه یک رسوا پایان تمایلی سرپرست آنها Lightfoot اعتبار است با فرمان CPD در طول دوره پر سر و صدا که به دنبال دادگاه دستور آزادی Laquan مک دونالد ویدیو.

“دروغ گفتن به شهردار در مورد شرایط اطراف که جلوگیری بسیار مهم شکست در بخشی خود را. او را در یک موقعیت قابل توجهی از مسئولیت و رئیس خود است که به درخواست او در مورد شرایط و چگونگی آن حادثه. او باید به او حقیقت را بگویید,” Greising گفت.

McCaffrey علاوه بر این بیشتر مشکوک و احتمالا حکم بازنگري در دستورالعمل Greising گفت.

“این McCaffrey چیزی است که به خصوص گفتن چون یک سوال از اینکه آیا یا نه که سیاسی بود قصاص” Greising گفت.

“معیارهای مردم فرود در این لیست می تواند خرس بررسی بیشتر. اما من این کار را انجام دهید در برابر پس زمینه از معرفی بیش از حد فرد در اختیار زیرا پس از آن شما ایجاد شرایطی برای طرفداری و تعصب.”

معیار برای گرفتن لیست نیز ممکن است حکم یک نگاه دوم است. به عنوان آن در حال حاضر می ایستد سابق کارکنان ممکن است درخواست برای حذف از لیست تنها یک بار در هر دو سال — و تنها پس از ارائه مدرک تعیین شده است “دیگر معتبر نیست و یا باید معاف شود.”

تماس نهایی بر عهده این شهر منابع انسانی کمیسر اما این تصمیم “اختیاری.”

کمک: تیم نواک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر