اولین انتخاب: یو درویش ‘آماده’ جان لستر آزمایش به عنوان توله چشم استارت برای میلواکی بازکن

Category: سانتایمز Comments: No comments

مسا, Ariz. – هیچ کس دقیقا خواستار آن کار نبرد. اگر شما می توانید هر کسی به بحث در مورد آن در تمام.

اما تا زمانی که مدیر جدید دیوید راس اعلام کرد و باز شروع روز, هر بار که یو درویش یا جان لستر رزین می تواند دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در چگونه توله ممکن است خط 26 مارس در میلواکی است.

“من می خواهم که فرصت گفت:” درویش چهار بار که باز شروع برای رنجرز در سال 2017 – و چه کسی می گوید او احساس قوی تر و با اعتماد به نفس بیشتری از او در سال است. “من مطمئن هستم که اگر من تبادل بازی 1 اما اگر من توپ من نگاه به جلو به آن است. … من آماده خواهید بود.”

درویش باعث می شود او برای اولین بار شروع به از بهار روز شنبه در برابر حذفی, پس از شبیه سازی دو نوبت دوشنبه در یک زندگی تمرین پنبه حلاجی شده ، که خط او را تا درب بازکن اگر بینی شروع یک روز اضافی در حال حاضر و پس از آن – که به نظر می رسد likeliest.

است که به راس لوکس از برنامه ریزی Lester برای مارس 30 خانه, درب بازکن, در برابر دزدان دریایی.

اگر نه Lester اندود شده است تا در هر یک-پنجم-بعد برنامه را که شروع به پس از افتتاح بهار سه شنبه در مقابل رشته کوه های راکی.

“من اهمیتی نمی دهند تا زمانی که من یک نقطه” گفت: Lester که هشت روز باز شروع می شود در حرفه خود از جمله چهار در طول پنج فصل گذشته با توله. “من زمین هر کجا که آنها به من بگویید که به زمین. هر روز آنها به من بگویید من وجود دارد و سعی کنید برای انجام بهترین من می توانم.”

در هر صورت تن-تنظیم جنبه های مطلق بهترین شانس برای برنده شدن – ممکن است مهم تر از ارزش نمادین از در هر زمان این هسته بوده و هم با توجه به اهمیت فوق العاده قوی شروع با یک پتانسیل تجارت-مهلت پاکسازی در خطر است.

تا دادن تا هشت اجرا می شود در از دست دادن به تخمیر در ماه سپتامبر Lester شد 5-1 با 1.84 در دوران هشت شروع می شود به عنوان یک بچه در برابر میلواکی. که شامل یک بدون گل هفت نوبت در Miller Park در ماه جولای.

درویش بوده و حتی بهتر در چهار شروع می شود در برابر آنها را به عنوان یک توله: دو به دست آورده اجرا می شود در 22 نوبت (0.82 عصر) – از جمله خود دو سه با کیفیت شروع می شود در سال 2018 قبل از آرنج آسیب دیدگی خود را به پایان رسید فصل است.

“بسیاری اتفاق می افتد در یک ماه” لستر گفت.

چرخش توجه داشته باشید: پس از کایل Hendricks شروع می شود روز شنبه در برابر Royals, longshot چرخش نامزد کالین Rea برنامه ریزی شده است برای شروع از بهار پنج شنبه برابر رنجرز با پنجم-استارت-مورد علاقه تایلر Chatwood ساخت دوم خود را شروع جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>