اولین توقف در نیروی دریایی استخدام: ایلینوی در پارک آب

نیروی دریایی ایالات متحده تنها boot camp سر گرفته خواهد شد پذیرش استخدام هفته آینده, اما کسانی که استخدام را به صرف دو هفته در انزوا در یک هتل و پارک آبی سرپوشیده در نزدیکی ایلینوی شمالی پایه.

از سرگیری آموزش آینده ملوان نیروی دریایی ایستگاه دریاچه های بزرگ در نزدیکی شهرستان از شمال شیکاگو می آید پس از نیروی دریایی متوقف شد ارسال استخدام وجود دارد در اواخر ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ارسال استخدام به یک پارک آبی است که غیر معمول آخرین مرحله است که گرفته شده است به سرعت گسترش coronavirus از جمله بسته شدن مدارس و تبدیل مراکز کنوانسیون به طور موقت بیمارستان ها و بستن ورزشی لیگ.

سرهنگ Cmdr. فردریک مارتین نیروی دریایی گفت که اگر نیروهای دو هفته را صرف در Great Wolf Lodge در نزدیکی گورنی آنها نخواهد بود در تعطیلات و نمی خواهد که دسترسی به آن “رفت و آمد مکرر-نوع امکانات رفاهی مانند پارک آبی, شیکاگو تریبیون گزارش داد.

راه coronavirus تحت تاثیر نیروی دریایی تبدیل به یک خبر بزرگ تا حد زیادی به دلیل آنچه اتفاق افتاده بر روی ناو یو اس اس تئودور روزولت. در هفته های اخیر این هواپیما حامل کاپیتان برت Crozier کار اخراج شد و پس از یک ایمیل فرستاد که در آن او ابراز نگرانی در مورد چگونه این ویروس فراگیر خود را از طریق کشتی عمومی شد. متعاقب آن واکنش به شلیک منجر به استعفای سرپرست وزیر نیروی دریایی توماس Modly پس از او ساخته شده از نظر بسیار مهم از Crozier.

این ویروس به سرعت در حال گسترش روی عرشه کشتی با نیروی دریایی گزارش در اوایل این هفته که یک عضو خدمه کشته شده بود و که در مجموع 585 از کشتی 4,860 خدمه حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مرگ دوشنبه اولین بار در میان خدمه حدود 4,860 که 585 تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از دوشنبه. کمی بیش از 4000 خدمه منتقل شده اند در ساحل. تعدادی نگه داشته شده است روی به حضور این کشتی راکتورهای هسته ای و دیگر سیستم های حساس.

همانطور که از اوایل روز چهارشنبه نیروی دریایی گزارش شده بود حدود 1200 coronavirus موارد و شش مرگ و میر در میان پرسنل نظامی و خانواده کارکنان غیر نظامی و دیگران.

این ویروس همچنین به نیروی دریایی ایستگاه دریاچه های بزرگ. اما در حالی که مقامات نیروی دریایی در ماه گذشته تایید کرد که استخدام و کارمند غیر نظامی آزمایش مثبت ماه گذشته وزارت دفاع پس از آن اعلام کرد که آن خطابه دیگر آزادی تعدادی از coronavirus در فردی پایگاه با استناد به دلایل امنیتی.

این هفته کاپیتان James A. Lovell فدرال مراقبت های بهداشتی مرکز در نزدیکی پایگاه است که در عمل به طور مشترک توسط وزارت امور جانبازان و وزارت دفاع گزارش 94 coronavirus موارد هر چند مشخص نیست که چگونه بسیاری از این موارد شامل افرادی که کار بر روی پایه. ایالتی که از جمعه ایلینوی ضبط کرده 27,575 تایید موارد COVID-19 از جمله 1,134 مرگ و میر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de