ماهیگیری سنبله و جوانان: برخی از شواهد می آید از اطراف شیکاگو در خارج از منزل

اگر شما در حال ماهیگیری در Palmisano پارک بازدید کنندگان را اغلب به چت و تماشای.

دیوید Czuprynski تا به حال یکی از آن لحظات خاص در هفته گذشته با والریا Vazquez در بریجپورت پارک.

“او را به فلزی اسکله منطقه با خانواده اش” Czuprynski ایمیل فرستاده. “او پرسید: اگر من ماهیگیری بود و چند بار ذکر شده است که پدرش او را طول می کشد ماهیگیری غالبا. من پیشنهاد او را من یخ قطب ماهیگیری برای دیدن اگر او می خواست به سعی کنید به گرفتن برخی از ماهی.

“او به پایان رسید تا کشیدن در چند مناسب و معقول bluegills و من فرض کردم که توجه largemouth bass. ناگهان در روز سوم یا چهارم قطره از کرم و chartreuse جست و خیز کردن او فرود آمد باس. من به او کمک کرد تا حلقه آن در!”

Valeria Vazquez holds a largemouth bass, with help from David Czuprynski, she caught on an ice rod at Palmisano Park. Photo provided
والریا Vazquez دارای یک باس largemouth با کمک از دیوید Czuprynski او گرفتار در یخ راد در Palmisano پارک.
ارائه شده

در طول همه گیر شده است وجود دارد افزایش در ماهیگیری مورد علاقه مانند هیچ چیز در طول عمر من است. مجوز فروش در سراسر کشور نشان می دهد که تاثیر برای بزرگسالان (کسانی که 16 سال و بالاتر که نیاز به یک مجوز در ایالت ایلینوی و بسیاری از کشورهای دیگر).

آن را کمی بیشتر به چالش کشیدن به قاضی چقدر ماهیگیری افزایش یافته است و در میان 15-و-مجموعه جوان. در نهایت جامعه شناسان و آمار را کشف کردن برخی از راه برای مدل همه گیر تاثیر بر ماهیگیری و جوان است. به نظر من این تعداد ممکن است در دراز مدت مهم تر از سنبله در ماهیگیری.

در حال حاضر شواهد را باید انجام دهید. به عنوان آن اتفاق افتاد, سه قصه های خوب از جمله شواهد از شهر به حومه شهر فرستاده شد در هفته گذشته است.

از ژولیت جان Dowling آن را دیدم از تقریبا یک چشم انداز جهانی.

“من می خواستم به شما بگویم در مورد همه بچه ها من ماهیگیری با پدر و مادر خود را در برکه خانه من” او ایمیل فرستاده. “من یک برکه 75 پا از درب خانه من [که در آن] 18 – تا 20-inch باس مشترک هستند. بزرگترین به تاریخ 23 اینچ.

“از آنجا که مستند به نظر می رسد ما بیشتر رایگان. شده اند وجود دارد همه نوع از مردم در اطراف سواحل. تغذیه ماهی شروع به تماشای دیگران ماهی پس از بازگشت با قطب زمان است.”

من فکر می کنم Dowling میخ یکی از دلایل افزایش ماهیگیری علاقه: زمان. ذاتی اجتماعی-فاصله و خارج هستند و احتمالا دیگر دلایل اصلی.

“ساحل بود به معنای واقعی کلمه به انتظارنشسته بودند با خانواده های ماهیگیری [یک شب هفته گذشته],” Dowling گفت. “این عالی بود. من همیشه دست من راد به کوچکترین بچه نزدیک من وقتی که من یک قلاب [پس از گرفتن اجازه از پدر و مادر]. کمک به یک کودک 6 ساله حلقه در 4 پوند باس و بچه رو برای زندگی, پدر و مادر بیش از حد به طور پیش فرض.”

“قلاب برای زندگی” است و به همین دلیل این موضوع برای من مهمه و هر کس دیگری که فکر می کند ماهیگیری بزرگ است دروازه به خارج از منزل.

“شاید چیزی خوب خواهد آمد از این همه هرج و مرج پس از همه” Dowling mused. “سیزده سال پیش زمانی که ما برای اولین بار ساخته شده است خانه من تنها کسی بودم که در زیربخش ماهیگیری که در تالاب. من می خواهم به خرید زرد پنجه عقاب میله و Zebco قرقره 10 در یک زمان را به هر بچه ای که می خواست یک.

“در حال حاضر . . . من حتی نمی تواند من آرزو نقطه, نزدیک ترین طوفان تخلیه رواناب در هر شب. این عالی; من آن را دوست دارم! این تالاب است که پنهان در پشت زیربخش راه دور از جاده های اصلی.

“[آن شب] وجود دارد که چهار اتومبیل از خانواده, و من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم فقط راه می رفت بیش از حمل دنده خود را. حتی گروه از دختران جوان در حال ماهیگیری من 11 ساله گنجانده شده است. من می تواند به توقف از خنده وقتی که من آنها را به اشتراک گذاری یک دستکش برای نگه داشتن ماهی در حالی که از بین بردن قلاب. بدون آنها نمی خواهند کمک! آن شب من تا به حال به راه رفتن به انتهای تالاب برای اولین بار در سال, برای پیدا کردن یک نقطه به ماهی. و من مهم نیست در همه.”

آن را احتمالا قابل توجه است که تمام سه طبقه شامل آب در محله.

آخر هفته گذشته یکی از رودی Radasevich شرکای جان Koenigsknecht آورده 13-year-old son, A. J., به “در واقع گرفتن چیزی است.”

“به طوری که آنها نشان داد تا در خانه من در نپرویلل در 5:30 صبح [داشتن چپ خود را اوانستون خانه کمی پس از 4] و ما برخورد یک زن و شوهر از محلی در منطقه” Radasevich ایمیل فرستاده. “A. J. میخ این پسر بد در یک شورشی Craw در حدود 7. تنها شادتر از A. J. پدر او بود! و کمی شکر و تخم مرغ در کیک, A. J. خود را برای حقوق bragging بیش از برادران خود را که تصمیم به خواب.”

که تنظیم قلاب برای زندگی است.

A.J. Koenigsknecht deserves a full length view of his joy of fishing while hoisting the largemouth bass he caught last weekend on a family excursion. Photo provided
A. J. Koenigsknecht سزاوار یک طول کامل مشخصات شادی خود را از ماهیگیری در حالی که این عمل بالا بردن باس largemouth او هفته گذشته در یک خانواده گشت.
باس largemouth کودکان, ماهیگیری, خارج از منزل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de