پنج کانادایی تست مثبت برای coronavirus در قرنطینه کشتی کروز

این کانادایی ها در میان 41 امتیاز مثبت آزمایشات ویروس های شناسایی شده در آخرین دور از آزمایشات است. هفت کانادایی در مجموع باید آزمایش مثبت

مردان با پوشیدن دنده محافظ دیده می شود در نزدیکی کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن ده ها تن از مردم را آزمایش مثبت برای coronavirus Feb. 7, 2020. Kim Kyung-Hoon/ایسنا

پنج کانادایی در یک کشتی کروز که قرنطینه شده در سواحل ژاپن را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, آوردن مجموع در هیئت مدیره کشتی به هفت.

این کانادایی ها در میان 41 امتیاز مثبت آزمایشات ویروس های شناسایی شده در آخرین دور از آزمونهای انجام شده توسط وزارت بهداشت و درمان با توجه به بیانیه ای از شاهزاده Cruises, اپراتور از الماس شاهزاده خانم.

“این آخرین دسته ای به آزمایش می شود و قرنطینه پایان تاریخ خواهد بود Feb. 19 مگر وجود دارد هر گونه پیش بینی نشده تحولات گفت:” بیانیه ای از خط کروز.

خط کروز گفت: ملیت از موارد جدید در علاوه بر این به کانادایی ها بودند یکی از آرژانتین, پنج, از, استرالیا, 21 از ژاپن, یکی از دولت های بریتانیا و هشت از ایالات متحده است.

یکی دیگر از 20 مسافر قبلا شناخته شده به عنوان آلوده شدن با این ویروس. دو نفر از کسانی که در موارد قبلی بودند کانادایی.

مرتبط

شاهزاده Cruises محلی گفت: مقامات بهداشت عمومی را بلافاصله پیاده کسانی که مهمانان برای حمل و نقل به بیمارستان های محلی. آن گفت: کارکنان در حال انجام بهترین خود را به قرنطینه مسافران راحت است.

“مهمانان را ادامه خواهد داد به ارائه مکمل اینترنت و تلفن خدمات به ماندن در تماس با خانواده خود و عزیزان ،

“علاوه بر این ما اضافه شده اضافی کانال تلویزیون زندگی می کنند و یک انتخاب بزرگ از در اتاق فیلم های موجود در زبان های متعدد. کروز فعالیت های کارکنان بسته بندی بازی های پازل و نظرها و ارائه آنها را به مهمان staterooms.

“سلامت و ایمنی ما مهمانان و خدمه همچنان اولویت ما است. ما همچنان به همکاری نزدیک با ژاپن وزارت بهداشت در تمام پروتکل ها و روش.”

کشتی حمل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه بود اول قرنطینه در یوکوهاما در روز سه شنبه پس از تایید شیوع کروناویروس جدید.

coronavirus-cruise-1

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین می گوید: کانادا ماموریت در توکیو شده است در تماس با کانادا مسافران در کشتی به آنها ارائه کمک های کنسولی و دولت خواهد شد نگاه به خط کروز به بازگرداندن آنها را زمانی که قرنطینه به پایان رسید.

در همین حال نخست وزیر ژاپن اعلام کرد پنج شنبه اعلام کرد که ژاپن را انکار ورود مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی کروز رفتن به ژاپن — هلند امریکا کشتی کروز Westerdam در راه خود را به اوکیناوا از هنگ کنگ — به دلیل مشکوک به ویروس بیماران بر روی کشتی.

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 31,400 مردم در سطح جهان است.

آخرین آمار و ارقام گزارش 638 مرگ و میر و 31,440 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین است. علاوه بر هنگ کنگ تا به حال 22 نفر از جمله یک مرگ. ماکائو تا به حال 10 نفر.

بسیاری از مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبی که در آن بیماری از نوع جدیدی از کروناویروس شد برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر