پنج نشان می دهد در ونکوور برای دیدن بیش از رخصتی بهار

به عنوان رخصتی بهار سال 2020 می رسد در اینجا پنج را نشان می دهد به خوبی به ارزش مصرف ،

Abbath است برگن, نروژ, گروه بلک متال سینه توسط خواننده و گیتاریست Abbath عذاب Occulta جلو. PNG

سفر به ونکوور هیئت مدیره مدرسه سایت اعلام رخصتی بهار, مارس است 16-27. که به معنی چیزهای مختلفی را برای مردمی متفاوت. دانش آموزان در همه سنین لذت بردن در این مهلت از معمول است. پدر و مادر لگد در ترور چه چیزی برای انجام با همه آنها در حال اجرا رایگان یک بار دیگر.

نگه داشتن بچه ها در تمام سنین شلوغ در طول شکستن کسب و کار بزرگ است. باور کنید یا نه به احتمال زیاد اکثریت نمی تواند در نظر گرفتن زمان برای دریافت تا ترم است که شاید می تواند استفاده از برخی از توجه است. اصلی واگذاری است به آن لذت ببرید. اما چه نوع ؟

جدید روز نیست و منجر به زمان آزمایش شکستن بهار زمان پرکننده. نصب نگرانی بیش از coronavirus پیدا کردن مقدار زیادی از سفر گرفتن nixed. از اردوگاه های دامنه و فراتر از تفریح و خطر به نظر می رسد در یک مبارزه برای تسلط. اما شما می توانید بقیه مطمئن است که هنرمندان هنوز هم تفریحی. در آن طول می کشد خیلی بیشتر از پتانسیل همه گیر برای حفظ نوازندگان از پول و طرفداران.

با در نظر گرفتن, در اینجا این است که ترکیبی از پنج کنسرت که نگاه خوبی به ارزش حضور بیش از 11 روز. فقط به یاد داشته باشید برای دریافت مقدار زیادی از استراحت روز بعد از شما صرف شب مواج برای حفظ انرژی خود را. (نه واقعی) دستور پزشك.


Tamino.

PNG

1: Tamino

وقتی که: مارس 16, 7 p. m.

که در آن: فاکس کاباره

بلیط و اطلاعات: $15 در گربه, رکورد زولو و ticketweb.ca

در سال 2018 مستقل فکر کرده اید که اگر این بلژیک-مصر مدل و نوازنده بود وارث Jeff Buckley. که بسیار بزرگ مقایسه اما Tamino-محرم امیر فواد را افزایش falsetto قطعا جذب کرده است یک میزبان از جهانی حامیان اعم از زنده ملت به اعضای Radiohead. او تا سال 2018 اولین کامل آلبوم امیر بود مجوز طعم-ساخت کانادا indie برچسب هنر & صنایع دستی و در حال حاضر او نواختن به سواحل ما. داده هر دو خود را در زیر قابل توجهی در این کشورها کم و امکانات مدل سازی در مارس 2019 Vogue Hommes, شما نمی شود از دیدن او در سالن به اندازه روباه کاباره بسیار طولانی. آیا ما به ذکر است که او نوه خواننده مصری فیلم و ستاره, محرم, فواد? در حال حاضر ما.


نروژی نوازنده Abbath (Olve Eikemo) انجام در روز 2 سنگین مونترال جشنواره موسیقی در Jean-Drapeau پارک در اوت. 8, 2015.

داریو آیالا / Montreal Gazette

2: Decibel تور: Abbath, درست, ضرب وشتم, دروازه بان و دست بیکار

وقتی که: مارس 18, 6 p. m.

که در آن: Imperial ونکوور

بلیط و اطلاعات: $35 در eventbrite.ca

Olve Eikemo یک.k.یک. Abbath عذاب Oculta یا Abbath, یک افسانه در فلزی سیاه و سفید. نروژی گیتاریست و خواننده به شهرت در نفوذ قانون جاودانه در آن او برگزار کردن موقعیت های مختلف اعم از خواننده به گیتاریست و درامر کیبورد سرب خواننده و نوازنده بیس. در سال 2016 او منتشر شد اولین آلبوم خود را جدید خود با عنوان گروه شده است و یک دنباله از پر سر و صدا و جار و جنجال بوده است. از جسد به رنگ های تند و تیز چرم دنده این نوع فلزی که دارای طرفداران آواز “don’t go changin — همیشه است.”


تورنتو هنرمند پاپ نوه.

PNG

3: نوه

وقتی که: مارس 18, 8 p. m.

که در آن: ناخدا سالن 868 Granville سنت

بلیط و اطلاعات: از 36 دلار در ticketmaster.ca

تورنتو-بر اساس خواننده/ترانه سرا اردن ادوارد بنیامین آمده است یک راه طولانی از خود 2016 مجرد مانند اسکناس و همه چیز را تغییر دهید. به عنوان خود را تا سال 2018 اولین سوخت رامش EP نشان می دهد, مدرن, تراژدی, Vol. 1 نمی لود بالا با خوش مشرب پاپ ditties است که شما می خواهم به رقص. موضوع در آهنگ ها می تواند طیف وسیعی از خشونت پلیس (شش ساعت) به خشونت اسلحه (Thoughts & نماز) و توضیحی پایین سنگ. پس از پایان این سه گانه از یک تراژدی مدرن, Vol 1-3 در سال 2019 او را هدف قرار دادن جاده در سال 2020 به گسترش این کلمه در مورد خود XX مقاومت صندوق. و شما می توانید اگر شما می خواهم.


ونکوور روانگردان کشور گروه املاک Ponchos.

عقب Photo Lab / PNG

4: واقعی Ponchos Hannya Shingyo انتشار نشان می دهد با مهتاب سال

وقتی که: مارس 26, 8:30 p. m.

که در آن: عاقلانه سالن 1882 Adanac سنت

بلیط و اطلاعات: $15 در درب

این نوع سرد است که این طولانی در حال اجرا محلی دسته کوچک موسیقی جاز را نشان می دهد برای جشن انتشار یک آهنگ جدید. Hannya Shingyo الهام گرفته شده بود ذن بودایی شعار “maka hannya haramita shingyo” که در محل سایت به ما می گوید ترجمه برای “قلب بزرگ عقل کامل سوترا”. چگونه است که ترجمه به یک لحن برای کیهانی کشور نمودار? هیچ ایده. شنیده ام ترانه. اما روز غریبه بود خیلی جامد آهنگ. و اگر آن را به شهوت و میل خود را, شما می توانید پاسخ به این کل “چه صدای یک دست کف زدن?”


چینی, hip-hop ‘پدرخوانده’ MC HotDog.

PNG

5: MC HotDog

وقتی که: مارس 27, 7 p. m.

که در آن: رواج تئاتر 918 Granville سنت

بلیط و اطلاعات: از 25 دلار در eventbrite.ca

تایوانی رپ یائو چانگ-jen شده است لقب “پادشاه ماندارین هیپ-هاپ” است و یکی از شناخته شده ترین MCs در رشد زبان چینی هیپ هاپ صحنه. پس از انفجار خاموش در اوایل 2000s آهنگ ها مانند هات داگ خدمه — که در آن او مسخره عیسی — و روزنوشت anti-K-Pop قافیه کره تهاجم به دست آورده اند او را زیر بزرگ است. این بیعار رپ در واقع نام مستعار خود را در مدرسه متوسطه در نظر گرفته شده به عنوان یک توهین برای او قد بلند و لاغر. که او آن را به سطح ستاره شدن است و اثبات هر دو درایو خود را و مهارت های خود را در تبدیل jibes و انتقادات به آتش سریع جریان و ضربه تک. آخرین تور آمریکای شمالی ذکر شده در رزومه کاری خود را به نظر می رسد 2004 را کشتن زن سبک و جلف تور پس از آن چندی است.

[email protected]

twitter.com/stuartderdeyn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de