پنج روش شما می تواند کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن coronavirus همه گیر

برای میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده coronavirus شده است یک ضربه به روده. بسیاری از ترس آنها ممکن است هرگز بهبود می یابند.

شما می توانید به آنها کمک کند.

همه ما از رستوران های مورد علاقه و دیگر کسب و کارهای کوچک ما مکرر و ما همه می خواهم به انجام آنچه که ما می توانید به مطمئن شوید که آنها هنوز هم ایستاده پس از بدترین از این بیماری همه گیر عبور می کند. ما ممکن است قادر به راه رفتن را از طریق درهای خود را در حال حاضر ما به عنوان عمل اجتماعی فاصله.

اما ما می توانیم حمایت از آنها را در راه های دیگر.

1. خرید کارت هدیه

کارت هدیه آماده ارائه پول نقد برای رستوران ها و مغازه ها و سالن های تئاتر در زمانی که کسب و کار ممکن است پیدا کردن که فقط پرداخت اجاره بها و ملاقات با حقوق و دستمزد یک کابوس است می گوید سام Toia, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت ایلینوی انجمن رستوران. به اندازه کافی کارت هدیه او گفت که می تواند به معنای تفاوت بین یک کسب و کار بسته شدن برای همیشه و یا در نهایت دوباره باز کردن. و پس از coronavirus تهدید به زوال یافت که رستوران های مورد علاقه بازگشایی, شما باید یک محل برای رفتن به جشن می گیرند.

نگه داشتن در ذهن است که کارت های هدیه را نمی توان بازخرید اگر استقرار می رود از کسب و کار خوب است.

2. دریافت چیزهای تحویل

باید مواد غذایی و کالاهای دیگر به خود را درب تحویل. اگر شما بیمار هستید و یا قرنطینه, پرداخت از طریق تلفن و یا آنلاین و مطمئن به نکته. اگر شما می توانید که یک نکته.

شصت درصد از شیکاگو 7,500 رستوران تحویل. آنها نیاز دارند که کسب و کار است. بیست تا 25 درصد با توجه به بسته شدن — و نه حتی انجام carryout — برای مدت زمان از ویروس خاموش شدن می گوید Toia.

3. نگه داشتن در لمس

به جای رفتن خود را جدا از راه به دلیل یک کسب و کار بسته شده است و یا شما خود منزوی به حداکثر دنبال کردن وسط زمین. به جای لغو منظم خدمات مانند مراقبت از چمن و یا تمیز کردن خدمات ارائه به ادامه را به طور منظم پرداخت خواهد شد که رفتن به سوی آینده خدمات. مانند کارت های هدیه آن کمک خواهد کرد کسب و کار جریان نقدی.

4. فروشگاه های محلی و آنلاین

هنگامی که خرید آنلاین, خرید از کسب و کارهای محلی در هر زمان ممکن است. صبور باشید اگر استقرار داشتن هرگز معامله کسب و کار در این راه قبل از تلاش برای انطباق با یک راه جدید برای انجام کارها.

5. افزایش بهترین طریق رسانه های اجتماعی

یادآوری رسانه های اجتماعی خود را که در حال حاضر زمان به سادگی با انجام کسب و کار با تلفن و آنلاین برای کسب و کارهای کوچک و مغازه ها — سالن مو, سخت افزار, فروشگاه, رستوران ها, فروشگاه های لباس و مانند آن — که آنها می خواهم نفرت برای دیدن زیر بروید. به اشتراک گذاری لینک کلیک کنید برای مورد علاقه خود را کسب و کار.

متاسفانه برای همه از این هرگز ممکن است به اندازه کافی برای نجات میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک.

بر اساس یک نظرسنجی توسط نرم افزار مشاوره تگزاس-بر اساس شرکت است که دارای تخصص در برنامه های کاربردی نرم افزار برای کسب و کار 34 درصد از همه کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده شده اند برخورد با مشتریان لغو قرار ملاقات و جلسات و سفارشات خرید در دو هفته گذشته به دلیل ویروس.

در صورتی که نظرسنجی انجام شده است دوباره در یک هفته ما می باشد حاضر به شرط بندی که درصد خواهد بود دو یا بیشتر.

موسسه جی پی مورگان چیس می گوید 47 درصد از کسب و کارهای کوچک باید کمتر از دو هفته از پول نقد در دست است.

درخواست برای صنعت برنامه های خاص

“حقیقت این است که آن را به اندازه کافی” مالک یک, North Shore, سالن مو گفت: ما روز چهارشنبه پس از تشریح برنامه به ماندن متصل با مشتریان در حالی که مغازه خود را بسته است. “ما نیاز به مستقیم بسته کمک — صفر-بهره وام کمک هزینه اجاره و رهن تعطیلات. من احساس می کنم در استخوان های من که در سالن و در حال رفتن به کار خواهد بست تا مدتی در این تابستان شاید دیگر.”

آن را کمک خواهد کرد, این صاحب مغازه گفت: “اگر ما انتخاب رهبران خواهد توقف تلاش برای پچ قایق با نوار مجرای و کار با کسب و کار مردمی برای قرار دادن با هم صنعت برنامه های خاص برای مقابله با مقیاس مشکل سر راه ما.”

در سراسر کشور, دولت و دولت های محلی در حال حرکت در این جهت نشان دادن به عنوان مثال آنچه که ما باید از دیدن در ایالت ایلینوی است.

سیاتل تعویق انداختن کسب و کار و شغل مالیات برای بسیاری از کسب و کار. این شهر نیز در حال گسترش است کوچک کسب و کار صندوق تثبیت — یک منبع مستقیم کمک نقدی و ارائه کمک های فنی به صاحبان کسب و کار به دنبال رهایی از آمریکا اداره کسب و کار کوچک.

نیویورک برنامه ریزی برای ارائه وام های بدون بهره تا 75000 دلار به کسب و کار خرده فروشی با کمتر از 100 نفر است که دچار یک افت در فروش 25 ٪ یا بیشتر. نیویورک نیز با توجه به ارائه کمک های مالی که پوشش 40 درصد از حقوق و دستمزد از دو ماه به کسب و کار با کمتر از پنج کارکنان.

در بیرمنگام Ala., شهرستان و شرکت همکاران در حال کار برای ایجاد یک صندوق برای حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی از طریق وام های کم بهره.

در روز پنج شنبه ما گفته شهردار لری Lightfoot خود را در حال حاضر طرح خود را برای کمک به کسب و کارهای کوچک در شیکاگو است. ما مشتاقانه منتظر دیدن آن است.

ما خط پایین است ؟ وجود دارد یک بحث خوب برای برش چک از $1000 به میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای افزایش قدرت خرید در طول این بحران اقتصادی به عنوان برگ برنده دولت است و با توجه به. اما خواهد شد که به اندازه کافی خواهد بود برای صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک ؟

مراکز کنترل بیماری به تازگی هشدار داده است که این بیماری همه گیر می تواند خشم در دیگر 18 ماه. که به ما تلفن های موبایل مانند یک عالی استدلال برای دولت در تمام سطوح به آمدن به کمک کسب و کارهای کوچک از حق دور و سخت و سریع است.

در دراز مدت به طور منظم چک ضربان یک بررسی در پست الکترونیکی.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de