تمرکز بر روی B. C. زنان در رهبری برای روز بین المللی زنان

Category: ونکورسان Comments: No comments

زنان در رهبری یکی از ویژگی های از محتوای آثار جشن, اجتماعی, اقتصادی, فرهنگی و سیاسی دستاوردهای زنان را گرامی داشت از روز جهانی زن در 8 مارس.

زنان در رهبری یکی از ویژگی های از محتوای آثار جشن, اجتماعی, اقتصادی, فرهنگی و سیاسی دستاوردهای زنان را گرامی داشت از روز جهانی زن در 8 مارس.

ویژگی های خاص عبارتند از:

• یکی از ویژگی های بازیکن فوتبال کریستین سینکلر: تمایلی قهرمان بود که همیشه برای عظمت مقصد

• ستایش برای YWCA را توسکا باغ پروژه فراهم می کند که مسکن حمایتی برای زنان و کودکان هر دو صرفه جویی در آنها را از بی خانمانی و کمک به آنها برای ایجاد استقلال اقتصادی است.

• پروفایل های از زنان — از دانش آموزان به trailblazers — که در حال ساخت یک اثر در ارائه نوآوری و رهبری در بنیادی مناطق طولانی تحت سلطه مردان است.

• زنانی که کار می کنند در هر جنبه ای از شراب صنعت اغلب در موقعیت های نفوذ است.

• چگونه مربیان در حال ساخت یک تفاوت با داستان تیلور Hui, 25, که به ارمغان می آورد و زنان جوان در بریتیش کلمبیا هم منجر به برنامه های آموزشی در مدارس و مراکز جامعه همه با هدف توانمندسازی دختران دیگر.

• و جهانی سهم B. C. زنانی که در حال کمک به توانمند سازی زنان دیگر در سراسر جهان انجام کارهایی مانند ساختمان چاه در آفریقا و آموزش دوخت در هند.

همه چیز در مورد زنان در رهبری اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>