CALGARY, Alberta — کنفرانس غرب حذفی حباب تیم هستند و در واقع در مجموع بازی تنها .500 هاکی به تازگی.

اما وجود دارد مقدار زیادی از آنها. و شلی Blackhawks در حال بازی به طور قابل توجهی زیر .500 هاکی.

پس از آن احساس می کند مانند تمام رقبای آنها در واقع در آتش است.

“[من همیشه] چک کردن آنچه که در” شاهین کاپیتان Jonathan Toews گفت: در این هفته. “[آن را] می آید انتظار می رود هنگامی که شما ببینید که تمام تیم شما نمی خواهید را به نفع خود در حال گرفتن امتیاز پس از آن تنها شما تقریبا باید برای پیروزی در هر بازی است.”

Toews’ ثابت چک کردن نمرات در اطراف NHL — تماشای بازی “اینجا و آنجا” در خاموش شب بارگذاری برنامه برای دیدن آنچه که او از دست رفته پس از خود را بازی — یک عادت در سراسر اتاق قفل است.

به عنوان فصل بسته در آن نهایی چهارم که نمره-چک کردن تنها تشدید.

“البته شما نگاهی به جدول رده بندی کمی سعی کنید به کشف کردن آنچه که ما باید انجام دهیم” اریک Gustafsson گفت. “اگر شما برنده یک بازی و یا از دست دادن یک بازی شما بالا بردن یا پایین رفتن بسیار دور. این یک تنگ, جدول رده بندی, پس هر نکته بسیار مهم برای ما است.”

یک چیزی که درست است که حذفی حباب در هر دو کنفرانس فوق العاده پیچیده و دشوار است.

در کنفرانس شرق (از شنبه) تنها 12 امتیاز از هم جدا پنجم نشینان (72 امتیاز) و 12-محل رنجرز (60 امتیاز) و کسانی که حباب تیم رفته بود در ترکیب 31-19-6 پس از پایان bye هفته.

در غرب با وجود بدتر سوابق در سراسر هیئت مدیره این وضعیت به همان اندازه جمع و جور. تنها بلوز بهمن و ستاره ها مجازی حذفی قفل; تنها کوسه اردک و پادشاهان هستند و در واقع حذف شود.

تنها نه امتیاز تقسیم چهارم-محل Canucks (67 امتیاز) و 12-محل Blackhawks (58 امتیاز) اگر چه آرام بخش تیم را یک مزیت با توجه به عدم تعادل بخشی. به استثنای شاهین کسانی که حباب تیم رفته اند یک ترکیب 28-21-7 پس از پایان bye هفته; هاوکز در ضمن رفته اند 1-3-2.

هنوز پاتریک کین پیش بینی این واقعیت تغییر پس از مهلت تجارت می گذرد که بسیاری از تیم ها خواهد بود مجبور به تصمیم بگیرد که آیا آنها فروشندگان و یا خریداران.

“حدود 10-12 بازی از هم اکنون برخی از تیم های سقوط کمی و شما می دانید چه تیم های در حال رفتن به رقابت برای چند حذفی لکه” کین گفت. “اما آن را همیشه تنگ و به نظر می رسد حتی بیشتر تنگ در شرق این سال است.”

کین که به عنوان هاکی وسواس به عنوان آنها می آیند و به پیروی از کل لیگ فقط بازها بسیار نزدیک در طول سال.

اما او اذعان می کند منافع خود را در چنین بازی در سراسر این قاره با اینحال افزایش یافته و از اواخر سال.

“این آغاز با یک زن و شوهر بازی ها پیش شروع به تماشای تیم های دیگر—دیدن آنچه که نمرات خود را در طول بازی,” او گفت:. “این ممکن است کمی زود است اما من هنوز هم علاقه مند به دیدن آنچه که اتفاق می افتد. هر شب یک تیم شما نمی خواهید را به نفع خود برنده به طوری که تنها راه آن است. ما باید به مراقبت از کسب و کار ما در اینجا, اما هنوز هم سرگرم کننده به تماشای برای دیدن چه خبر است.”

و همین امر به جرمی Colliton.

حتی به عنوان او تلاش می کند به حرکت در بازهای از زمان پنج بازی از دست دادن رگه مربی — مانند بازیکنان خود را — نگه داشتن یک چشم بر بقیه لیگ.

“شما سازمان دیده بان به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید” Colliton گفت. “ما در حال گرفتن آن در فیلم بیش از حد, بنابراین هرگز شک که شما در حال رفتن به تیم شما در حال بازی در مقابل شما در حال رفتن به دیدن آنها کافی است.”

“اما زمانی که شما در یک مسابقه مثل این بدیهی است که شما مراقبت کمی بیشتر است و شما هیجان زده در مورد بازی ها که در هر شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im