عرضه مواد غذایی ‘باقی خواهد ماند نگردند و در دسترس در طول اقامت در خانه سفارش Lightfoot می گوید

ساعت قبل از ایلینویز’ “stay-at-home” سفارش مجموعه به اثر شهردار لری Lightfoot و دیگر رهبران مدنی جمع آوری شده برای اطمینان بخشیدن به شهر و ساکنان دولت که کمبود مواد غذایی بود و نه در افق.

“مطلقا هیچ نیاز مردم به عجله به فروشگاه های مواد غذایی و یا ذخیره هر گونه مواد غذایی یا لوازم” Lightfoot گفت: در صبح روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در شیکاگو دفتر مدیریت اضطراری و ارتباطات در غرب حلقه.

“ما در ارتباط مستمر با فروشندگان عمده به حفظ قوی عرضه مواد غذایی. و آنها را و آنها خواهد شد. همه چیز باقی خواهد ماند نگردند و در دسترس است.”

راب Karr جمهور ایلینوی تجار خرده فروشی انجمن افزود: “زنجیره تامین امن است آن را بی خطر است و در حال کار است. از مزرعه به کارخانه به فروشگاه همه اضافه کار به اطمینان حاصل شود که [فروشگاه ادامه] جلسه [مشتری] نیاز در طول این بحران است.”

مدارس عمومی شیکاگو ادامه خواهد داد به ارائه وعده های غذایی رایگان برای خانواده ها با کودکان در سن مدرسه به عنوان کلاس باقی می ماند لغو طریق مارس 20. بیشتر شیکاگو سپرده گذاری مواد غذایی است که به طور معمول عامل و ارائه کمک به کسانی که مایل به درخواست برای ضربه محکم و ناگهانی مزایای. سپاه رستگاری خواهد بود ارائه mobile تغذیه خدمات و آماده می کند تا به 75,000 وعده های غذایی در 48 ساعت Lightfoot گفت.

“مرد اوه مرد آنها پله تا برای کمک به [اما] آنها به کمک شما نیاز دارند” Lightfoot گفت. “زمان در حال حاضر به مرحله و به آنها کمک کند چرا که آنها به ما کمک می کنند.”

در ضمن صندوق امداد ایجاد شده توسط شیکاگو جامعه اعتماد و راه متحده از شهر شیکاگو در حال حاضر مطرح $13.5 میلیون پول خواهد شد که doled به محلی غیر انتفاعی برای کمک به خود فرد COVID-19 دانست.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اعلام کرد که یک ایالت “stay-at-home” نظم را به اثر در 5 p. m. 21 مارس و در محل باقی می ماند تا 7 آوریل.

تحت نظم ایلینوی ساکنان هنوز هم مجاز به سفر به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و دیگر “ضروری” ، خروج از خانه است که هنوز هم اجازه داد هر چند هر سفر غیر ضروری است که به شدت دلسرد شده است.

نزدیک به 600 COVID-19 موارد تایید شده اند در ایلینوی اما پریتزکر اداره نیروبخش است برای به عنوان بسیاری از 3,400 هفته آینده. تا کنون پنج مرگ و میر در ایالت ایلینوی نسبت داده شده به این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im