فوتبالیست Eniola Aluko به بحث در مورد چرا ورزش زنان هرگز مهم تر بوده است در انتقال دیجیتال جشنواره

وجود دارد شاید یک لحظه در زمان که در آن زنان ورزش بود, ناعادلانه تحت فشار قرار دادند به حاشیه اما پس از 2019 ورزشکاران زن هرگز بیشتر قابل مشاهده است. و هیچ چیز کاملا تسخیر ملت تخیل مانند فوتبال زنان در جام جهانی سال گذشته است.

این لحظات جادویی مانند انگلستان ساخت نیمه نهایی جام جهانی زنان, Barclays سرمایه گذاری قابل توجهی در FA WSL و جاسمین پاریس تنظیم یک رکورد جدید برای معروف 268 مایل ستون فقرات نژاد – این پیروزی شاهد یک رکورد مخاطبان است. و به عنوان مصرف کنندگان تقاضا بیشتر نمایندگی و تنوع و کمتر مرد-جهت گیری دیدگاه های شما می توانید انتظار زنان, ورزش برای رسیدن به سطح دیگری در 2020s به عنوان علامت های تجاری به طور فزاینده ای به دنبال الهام بخش ورزشکاران زن خود را تبدیل به سفیران.

درام در همکاری با عنبیه قرار داده ستارگان بازیگران اعضا به بحث ظهور و ورزش زنان و چگونه برندها شروع به آمدن دور به این ایده که زنان ورزش می تواند در مخاطبان و مقدار زیادی از مشتریان بالقوه است.

Eniola Aluko ورزشی مدیر استون ویلا تیم زنان شامل خواهد شد در پانل. تعدیل توسط درام ارشد روزنامه نگار ربکا استوارت, پنل را نیز شامل تام کوربت گروه از حمایت های مالی و رسانه ای در بارکلیز; Fabio Tambosi رئیس بازاریابی در آدیداس; و گابی eagles report مدیر خلاق در جنس زنبق و سوسن به بحث در مورد چگونه برندها می توانید به این تغییر آب و هوا در راه است که واقعا سبب زنان به درگیر شدن با ورزش.

آن را نیز کشف می کند که چگونه می تواند مارک های بسیج علاقه رو به رشد در زنان, ورزش و رانندگی واقعی تغییر اجتماعی بهره برداری به آب و هوا که در آن دختران از سن 14 سالگی هنوز هم رها کردن از انجام ورزش در دو بار نرخ پسران با توجه به مسائل اطراف خود تصویر و اعتماد به نفس. آن را به نگاه مثبت و منفی روش در رانندگی این تغییر و چرا توکیو المپیک و یورو 2021 نباید فقط نگاه به عنوان یک فرصت برای صحبت به مصرف کنندگان زن اما یک شانس برای تغییر جامعه رو به جلو است.

می تواند مارک های واقعا نقش مهمی در تشویق و دفاع از نسل بعدی ورزشکاران زن? و چه با لحن حق به استفاده از شیر به زنان ورزش در راه است که احساس نمی کند مانند پریدن بر روی ارابه موسیقی اما واقعا اقدام به عنوان یک متحد?

این پنل را پاسخ همه این پرسش ها و بیشتر و شما می توانید با ثبت نام علاقه خود را در مشاهده این پنل آنلاین که به صورت زنده از هفته آینده.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام علاقه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im