برای آخر ‘خانواده مدرن” می رود آغوش وحشی

هشدار: بازی های پیش رو

به پایان آن امور خانواده است.

مانند بسیاری دیگر از سری finales دو بخش “خانواده مدرن” شد جام جم-امر بسته بندی شده پر از برجسته زندگی در حال تغییر لحظات در زندگی عملا عمده هر شخصیت. آن جاست ورزش های مناسب در بسته شدن — برای سه خانواده ها و برای کسانی از ما که استقبال از این گروه به خود ما اتاق نشیمن برای بیش از یک دهه و دیدم خیلی از ما در آنها است.

افسانه ای شعار “Seinfeld” بود “بدون بغل کردن بدون یادگیری” (هر چند که قانون شد و گاهی شکسته) اما در “خانواده مدرن,” هرگز هیچ یک قسمت رفت و بدون بغل کردن آموزش و اغلب با گریه به عنوان به خوبی — نه به ذکر است یک جریان ثابت از خنده. در آخر نشان می دهد سرگرم کننده با آن میل شدید برای قلب-عمل کشیدن لحظات به عنوان یک سری از وقایع غیر منتظره نگهداری طولانی یک گروه خداحافظی برای ساعت.

“لطفا بدون آغوش می گوید:” کامرون (Eric Stonestreet) پس از خانواده در حال حاضر در آغوش چند بار فقط برای دیدن یک فرمت از وقت خود را با هم.

“شما می دانید مته” می افزاید: Jay (Ed o’neill) در علامت تجاری خود را ناهنجار تن. “عشق و بوسه و آغوش, see ya شکرگزاری.”

در حد معمول “خانواده مدرن” و طنزهای کلاسیک فرمول ما تا به حال سه در حال اجرا گاهی متصل داستان. در زمانی که فیل (Ty Burrell) و کلر (جولی بوون) باید nesters خالی آنها گرفته ام به زندگی در RV در جلوی خانه, چرا که خود را در لانه به سر می برند با هیلی (Sarah Hyland) و دیلن (Reid Ewing) و نوزادان دوقلو; Alex (آریل زمستان) پس از نقل مکان به خانه پس از مصرف یک کم کار پرداخت و لوقا (Nolan Gould) هنوز هم وجود دارد چرا که به خوبی او را لوقا و او را به عنوان بی هدف به عنوان همیشه.

در ضمن به عنوان گلوریا (Sofia Vergara) و مانی (Rico Rodriguez) آماده به صرف تابستان در کلمبیا, گلوریا نگران است در مورد جی که به نظر می رسد به از دست دادن تماس با واقعیت است. (احتمالی توضیح — Jay شده است با پوشیدن یک واضحی او را به خاطر گوش دادن به یک برنامه آموزش او را به یادگیری زبان اسپانیایی — به راحتی نادیده جی شروع به گرفتن درس اسپانیایی راه بازگشت در فصل 6.)

به عنوان برای میچ (Jesse Tyler Ferguson) آنها به تصویب رسید و باید حل و فصل را به خانه رویایی خود را — و این زمانی است که دانشگاه مرکزی میسوری می آید خواستار است. مخفی شده بود runner-up برای سر مربیگری و بزرگواری ارسال یک بطری اسکاچ به مربی جدید اما به عنوان مدیر ورزشی به اطلاع Cam: “او آن را نوشید. سپس او در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او با استفاده از برخی رنگارنگ زبان به آدرس یک خبرنگار زن و سرزنش برخی از چیزهایی که یهودیان.” خط پایین: این کار کم است برای گرفتن.

Alex (آریل زمستان چپ) و هیلی (Sarah Hyland) شوخی برادر خود لوقا (Nolan Gould) به بازی یک سگ در فیلم در سری آخر از “خانواده مدرن است.”
ABC

ما نمی خواهد به دیگر طرح دسیسه دیگر از گفتن به خانواده گسترده است که برای بیش از 10 سال صرف کرده است تقریبا هر تعطیلات هر فارغ التحصیلی هر تولد با هم به طور ناگهانی رو به فردا است که در آن می توان آنها را در صدها و حتی هزاران مایل از هم جدا از یکدیگر است. این درام تند و تلخ است روشن توسط آبپاش از احمقانه کمدی بیراهه که به اندازه کافی خنده دار, بلکه یادآوری این نشان می دهد خود رسیده است نتیجه طبیعی.

یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد “خانواده مدرن” بود که چگونه هر قسمت به پایان رسید با یک شخصیت ارائه کمی روایت جمعبندی وقایع و درس زندگی آموخته است. (اغلب وجود دارد می توان تیز پیچ و تاب و روایت نیست دقیقا چیزی که ما فکر آن خواهد بود.) سری آخر سرگرم کننده است که با غرور و همچنین قبل از پایان دادن به در دوست داشتنی بصری توجه داشته باشید. “این سخت است [برای خداحافظی] چرا که نه هر کس آنچه ما می گوید:” جی و در همین راستا بسیاری از نشان می دهد که تا به حال قلب و گرما و فضل و طنز از “خانواده مدرن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de