پرفروش خواننده عاشق جفت شدن با یک ارکستر کامل در کنسرت

Michael Bolton به ارمغان می آورد سمفونی جلسات به Orpheum Theatre on Feb. 12. PNG

Michael Bolton: سمفونی جلسات

زمانی که: Feb. 12, 8 p. m.

که در آن: Orpheum Theatre در 601 Smithe سنت

بلیط و اطلاعات: از $44.50 در vancouversymphony.ca


Michael Bolton جشن 50 سال در کسب و کار موسیقی این سال است. 66 ساله خواننده می گوید آن را سخت به این باور آن زمانی که او می خواند آن را در خود مطبوعات کیت.

طرفداران شگفت زده می شود به می دانم که او تا به حال خود را آغاز در hard rock و heavy metal صحنه.

“من امضا شد به حماسه سوابق زمانی که من 16 برای یک مجرد معامله و یک سال بعد از دریافت یک نوع توجه داشته باشید از آنها را که من در حال حاضر رایگان به نشانه مقابله با هر کس من دوست داشتم که آنها دیگر مورد نیاز سرویس های من” گفت: Bolton. “به طوری که من اولین تجربه مثبت در صنعت, و من نگه گرفتن امضا به شرکت های مختلف برای یک یا دو آلبوم انفرادی و سپس آن را بیش از و یا با گروه بزور و با تهدید برای دو آلبوم و بیش از آن بود. این یک تاری از هیجان مدیران را دیدم که پتانسیل زیادی در بازاریابی معیارهای اما من نمی رسید.”

بزور و با تهدید اوج بود یک بار باز برای Ozzy Osbourne. بولتون آغاز شده به اوج زمانی که او co-نوشت: How Am I Supposed to Live Without You با خواننده پاپ Laura Branigan. لحن آمار No. 1 در بزرگسالان معاصر نمودار در سال 1983 برگزاری این موقعیت را برای سه هفته. بولتون را دنبال کنید تا این موفقیت با آهنگ من کسی است. جزئی آمار برای Branigan در سال 1985 لحن قرار دادن Cher پشت در نمودار دو سال بعد.

“همه چیز تغییر با چه Am I Supposed to Live Without You,” او گفت:. “ثبت شرکت و مدیران تمام نگاه شما متفاوت است چرا که شما گذاشته تخم مرغ طلایی و آنها می خواهند به وجود داشته باشد برای یک بعدی. و من گرسنه که یک بعدی است.”

جاست برک آوت او در سال 1987 آلبوم بود با عنوان گرسنگی. شامل بولتون پوشش نسخه از اوتیس ردینگ کلاسیک (Sittin’ در) حوض از خلیج آلبوم تایید شد دو پلاتین در ایالات متحده پس از یک و نیم زندگی در صنعت بولتون وارد شده بود. سبکی تغییر از زوزه کش به اواز خوان ترجمه کرده است به بیش از 75 میلیون دلار در فروش آلبوم دو بیلبورد #1 تک آهنگ هشت top-10 آلبوم شش جوایز موسیقی آمریکا و دو جایزه گرمی.

آن را فقط در زمان بولتون یک کمی طولانی تر از افسانه ای از 10000 ساعت کار قبل از او ضربه برنده تمام پولها.

“از آن زمان 34 سال از زندگی قبل از من تا به حال خود من آمار به عنوان یک هنرمند بنابراین من با 18 سال,” او گفت:. “در حال حاضر من آلبوم جدید سرگرمی و یکی با عنوان سمفونی از بازدید. که چگونه از آن می رود.”

ثبت شده با 65 قطعه غرب استرالیا ارکستر فیلارمونیک در پرت 2019 یک سمفونی از بازدید ارائه بولتون نیروگاه لوله با گروه و ارکستر کامل پوشش برخی از محبوب ترین آهنگ ها از جمله هنگامی که یک مرد عاشق یک زن به عشق کسی و حرفه ای-تغییر How Am I Supposed to Live Without You. شناخته شده برای انفجار خواننده خود را, او برای تلفن های موبایل بیشتر به عقب گذاشته و در جیب در ضبط از روی بسیاری از دیگر معاصر منتشر شده است.

“من عاشق این آثار بسیار و آواز و با یک ارکستر و آن همه را دعوت به خواندن با لوچیانو پاواروتی,” او گفت:. “من نمی خواهم فقط می آیند و می خوانند پاپ آهنگ من می خواستم به آواز خواندن در جهان خود را. بنابراین من شروع به تحصیل اپرا, staying up late, گوش دادن به کاروسو و پاواروتی و دیگران من واقعا نمی دانم و من یاد گرفتم که شما نیاز به یک بسیار متفاوت موتور به برگزاری C بالا بیش از چندین میله های زندان است.”

اپرا روش آمد بسیار به طور طبیعی به بولتون و او ادامه داد: مطالعه برای یادگیری تکنیک های محافظت و پروژه خود را صدا. نتیجه نهایی تهیه شد که آن را گسترده تر قدردانی خود را برای موسیقی و دیگر راه خود را مخلوط R&B, موسیقی پاپ و کلاسیک کشور و اصل می تواند ارائه شده است. ترتیبات او و گروه او انجام خواهد شد با ارکستر سمفونیک ونکوور آمد از آزمایش با روش “زایش تا این مجموعه است.”

“هیچ چیز وجود دارد کاملا به عنوان قدرتمند و در حال حرکت به عنوان یک ارکستر کامل و ما قادر به ضبط با آغاز استرالیا تور بنابراین من قادر به دریافت همه چیز انجام شده و جاده با یک ارکستر کامل هر شب,” او گفت:. “در حالی که وجود دارد بسیاری از دیگر ارکسترهای بزرگ به کار با شما واقعا نیاز به یکی که می تواند به قطع معامله با شما که در آن شما در حفظ و استفاده از آثار خود را قادر به تور در سراسر جهان است. در غیر این صورت شما ممکن است محدود به انجام تنها چند تخصصی محدود درگیری و یا تلویزیون فوق العاده.”

بولتون می داند چند چیز در مورد چگونه برای تولید یک تلویزیون خوب خاص است. مایکل بولتون سکسی روز ولنتاین ویژه در Netflix بکشد نمایش کمدی لغو احکام صادره ی که هیچ کس نمی دانست این خواننده در اختیار تا زمانی که ظاهر می شود در یک شنبه شب زنده با همکاری Lonely Island با عنوان جک اسپارو. که دیجیتال کوتاه شد ویروسی احساس و خواننده توصیف کرده است این بخش در مصاحبه به عنوان “هدیه ای است که در دادن نگه می دارد.”

“شما را در شنبه شب زندگی می کنند و با آغوش باز استقبال مخاطبان جدید و چیزی که بعد از شما می دانید که شما در حال در آغوش جدیدی از 12 تا 40 ساله که هرگز متعلق به یکی از آلبوم های خود را,” او گفت:. “و سپس شما باید یک کل جدید پایه فن خرید آلبوم خود را و آینده خود را نشان می دهد که نمی خواهد وجود داشته بدون کاپیتان جک اسپارو. آن را سرگرم کننده از لحظه ای که من با Andy Samberg و جزیره تنهایی فقط unstoppably خنده دار با هم در یک اتاق به کار است.”

علاوه بر آواز با سمفونی و رفتن برای خنده در SNL و Netflix بولتون نیز در یک نقش جدید برای آینده این تور: عطر. خود را “روح عطر مجموعه” شامل سه رایحه: زمان عشق و محبت.

تی شرتسه قطعه از عطرهای مجموعه قطاری از جوهر از eponymous خود آلبوم و تک ضربه ای به همین نام می گوید:” آزادی مطبوعات با توجه به روح رایحه پرشور یادداشت های قلب و عاشقانه خشک کردن. همه در یک روز, بازاریابی می گوید خنده بولتون:

“چه چیز دیگری می تواند ما فروش ؟ چگونه در مورد عطر,” او گفت:. “اما واقعا عطر را تبدیل به چیزی است که به هنرمندان و یک زن وجود دارد که می کند که نشان می دهد زندگی می کنند که فکر کردم این امر می تواند مناسب به فروش آن را در نشان می دهد و آنلاین. و طرفداران آن را دوست دارم پس از آن وجود دارد.”

انتظار برای شنیدن مجموعه ای از آهنگ ها که جفت کاملا با هر یک از این عطر زمانی که بولتون و VSO انجام است.

sderdeyn@postmedia.com

twitter.com/stuartderdeyn

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im