جدید Blackhawks چشم انداز Slava Demin بودن معامله برای رابین Lehner آمد و به عنوان یک شوک

به عنوان NHL مهلت تجارت با نزدیک شدن به هفته گذشته سابق Blackhawks دروازه بان رابین Lehner به وضوح می دانستم که او به احتمال زیاد باید با آن برخورد شود. این بود آشکار در رفتار و نظرات به ذکر است در سراسر اینترنت.

Slava Demin دانشجوی سال دوم defenseman در دانشگاه دنور و یک پیش نویس دور چهارم انتخاب از شوالیه طلایی در 2018, ندارد, همان, لوکس از پیش بینی.

بنابراین زمانی که اخباری از Lehner تجارت به شوالیه ها و Demin ناگهان دیدم نام خود را به پخش در سراسر ویروسی توییتهایی — او دروازه بان مالکوم Subban و دور دوم انتخاب شد رفتن به Hawks — آن را به عنوان یک شوک آمد.

“من واقعا نمی دانم که چگونه به واکنش نشان می دهند” Demin گفت. “[این] اولین بار من همیشه داد و ستد شده اند.”

برای دو سال گذشته Demin تمرکز شده است تنها در دنور است که رتبه شماره 6 در این کشور با دو بازی باقی مانده در آن فصل به طور منظم. او با حضور شوالیه’ چشم انداز توسعه اردوگاه تابستان گذشته اما تا به حال نگاه پیش رو خیلی حرفه ای هاکی که باقی می ماند یک یا دو سال دور برای او.

پس از آن او به طور ناگهانی در بر داشت خود را قابل توجه جزء یکی از NHL بزرگترین اتاق اخبار روز. اما با توجه به هاوکز این تیم به دست آوردن او نبود در مورد شکایت.

“من بزرگ شیکاگو فن رو بالا بچه ها مثل دانکن کیت,” او گفت:. “بود که یکی از تیم های که من می خواستم برای رفتن به [در سال 2018 پیش نویس] و هنگامی که آن اتفاق نمی افتد من کمی شگفت زده کرد.

“اما شما واقعا نمی کنترل است که درست مثل من نمی تواند کنترل تجارت است. اما زمانی که همه چیز مانند این اتفاق می افتد, آن را بسیار هیجان انگیز است.”

در شب تجارت شاهین مدیر کل استن بومن گفت Demin بود و یک بازیکن این تیم در نظر گرفته شده بود تهیه پیش نویس و یکی از آنها را نگه داشته و چشم و نزدیک در حالی که سراغ دنور دفاعی تیمی ایان میچل در نظر گرفته است که خود No. 1 چشم انداز و نزدیکی خاصی NHL بازیکن فصل آینده است.

در حال حاضر Demin در خط بعدی است بخشی از به طور فزاینده ای تعریف شده خط لوله از دنور به شیکاگو.

Defenseman بلیک هیلمن ساخته شده که در همان پرش در سال 2017 (هر چند او نمی چسبد در شاهین’ سازمان) و دنور مربی دیوید کارل گفت: Demin — در 6-2 و 194 پوند — متناسب با هیلمن قالب نزدیک تر از این Mitchell قالب (5-11, 179 پوند).

“Slava کردم خوب واقعی اندازه [و] او بسیاری از ویژگی های فیزیکی,” کارل گفت. “او مسلما مسطح و طبیعی ترین اسکیت باز در تیم ما است. او می تواند پیشرفت pucks او یک انتقالی defenseman و او را یک چشم انداز خوبی.”

که اندازه و اسکیت توانایی کمک کرده است Demin توسعه به سرعت به خصوص در منطقه دفاعی. سهام خود را قطعا افزایش یافته است در دو سال گذشته و به احتمال زیاد بخشی از دلیل بازها ساخته شده او را بخشی جدایی ناپذیر از Lehner معامله است.

هنوز Demin است کار را به انجام ادبانه و جعبه-نمره تولید است ایستاده در کالج (شش گل و 17 پاس گل در 73 بازی تا کنون). او اعتراف کرد در این فصل به طور خاص شده است “فرایند یادگیری.”

“مقدار زیادی از آن شده است تلاش ذهنی گاهی اوقات در بازی و فقط قادر به کار را از طریق چیزهای که” او گفت:. “این مهم است به کسانی که پایین و بیا بالا.”

بالا مشخصات تجارت مطمئنا تحویل یک اعتماد به نفس, افزایش هر چند Demin در حال حاضر قادر خواهد بود به نوبه خود به میچل برای مشاوره.

“[Demin است] یک بازیکن است که وقتی مردم به او را می دانم که آنها در حال رفتن به درک چرا ما هیجان زده به اضافه کردن او به گروه ما” بومن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im