برای دومین بار در این ماه یک قاضی دستور داده است که با وجود COVID-19 pandemic, R. Kelly باید باقی می ماند در زندان فدرال قبل از او چهره محاکمه در انسداد عدالت, اخاذی با تهدید و اتهام پورنوگرافی کودکان در نیویورک است.

ایالات متحده منطقه قاضی Ann M. Donnelly از منطقه شرقی نیویورک در روز سه شنبه را تکذیب کرد یک حرکت از کلی وکلای که به دنبال یک وثیقه شنوایی و سفارش خود را به طور موقت آزاد است.

“متهم مدعی است که هر گونه خطر می تواند به کاهش از طریق ترکیبی از اقدامات اعمال شده بر آزادی او از جمله محدودیت های اجتماعی, رسانه ها, اینترنت و تلفن, استفاده,” Donnelly نوشت برجسته که دادستان فدرال در ایالت ایلینوی را متهم به کلی شاهد دستکاری در دوران قبل از پورنوگرافی کودکان مورد.

“با توجه به همه گیر که در آن سیستم قضایی را نظارت قابلیت های محدود هستند که این اقدامات به سادگی قابل دوام نیست — آنها می توانند اطمینان حاصل شود که متهم با سابقه انگیزه و فرصت برای تداخل با شاهدان بالقوه را نمی خواهد انجام این کار است.”

کلی است که بسیاری از مشخصات بالا اهل بیت در شیکاگو شهری مرکز تادیبی که در آن coronavirus موارد به نظر می رسد در حال افزایش است. او برگزار شده است وجود دارد پس از دستگیری او در تابستان گذشته در حالی که رو کیفرخواست در شیکاگو و بروکلین. قضات در دادگاه منطقه را تکذیب کرد درخواست های متعدد برای انتشار از کلی.

این خواننده ساخته شده دوم خود را coronavirus مرتبط با درخواست برای آزادی مارس 16. او پس از کمی بیش از یک هفته پس از Donnelly نوشت که کلی است “در بازداشت به دلیل خطرات که او فرار خواهد کرد و یا تلاش برای مانع تهدید و یا ارعاب آینده نگر شهود. متهم توضیح داد که چگونه این خطرات را تغییر داده اند.”

اما coronavirus است پس رخنه کرد به MCC و مقامات می گویند یک زندانی در کلی کف رفت و به بیمارستان و آزمایش مثبت برای ویروس.

در مورد فدرال در شیکاگو مدعی پورنوگرافی کودکان و انسداد عدالت در حالی که فدرال در بروکلین را به اتهام اخاذی با تهدید. کلی وکلای مدافع می گویند که آنها ترجیح می دهند برای رفتن به دادگاه در بروکلین اول که در آن محاکمه شده است برای سپتامبر. 29. کلی دادگاه فدرال در شیکاگو برای مجموعه Oct. 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im