برای UBC, فیزیک, مهندس, آسمان محدود در souped تا اولی


محتوای مقاله در ادامه

آن را در سال 2005 و پس از ملاقات با دانش آموزان در UBC ورزشی باشگاه ماشین که Marziali آموخته است که شما می توانید به مسابقه بدون حمایت مالی از عمده توتون و تنباکو شرکت است.

این ماشین ورزشی باشگاه دانشجویان او نشان داد که چگونه او می تواند تعمیر BMW M3 او فقط می خواهم خریداری و آن را به مسابقه آماده برای $50.

Andre Marziali, a biophysicist and director of engineering physics at UBC, is seeking to be the fastest driver up Kelowna's Knox Mountain paved-hill climb come May. [PNG Merlin Archive]
Andre Marziali در محل کار خود BMW M3 است. Paul Joseph/PNG

“یکی از دلایلی که من عاشق مسابقه بسیار است که من می توانم عمل من مهندسی استعداد در راه است که می پردازد بلافاصله در ورزش و همچنین نشاط مسابقه” Marziali گفت. “… این روانی خواستار ورزشی پس از آن یک چالش ذهنی برای رسیدن به سطح که در آن شما می توانید برنده شوید.”

برای هر کسی که در یک مسابقه ماشین است که شامل اعتماد به لاستیک های خود را پیدا کردن که میکروسکوپی خط خوب بین برش گوشه ای در سریعترین سرعت ممکن و پرواز کردن آهنگ و دانستن اینکه چه چیزی جزئی تنظیم باید انجام شود برای به دست آوردن یکی دیگر از چند دهم ثانیه.

“برای من آن را با استفاده از مغز من به مهندس و از طرف دیگر انجام فیزیکی بخشی.”

Marziali مغز نیز به کار گرفته شده در حال توسعه رمان ابزار برای ژنومیک و اتوماسیون برای بافت microarray تجزیه و تحلیل تک مولکول تجزیه و تحلیل با استفاده از روش nanopores, شکل دیگر, الکتروفورز فن آوری های … لیست در می رود.

“در حال حاضر شرکت در حال راه اندازی روش های جداسازی DNA است که ممکن است مربوط به سرطان برای تشخیص زودرس,” او گفت:.

Marziali نوشته شده در یک سخنرانی در فیزیک از مسابقات اتومبیل رانی و امیدوار است به زودی آن را یک دوره کامل برای اعتبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de