دانشجویان خارجی سوال آینده در ایالات متحده پس از همه گیر ویزا ابهامات

در حال رشد در ویتنام ست آموخته زبان انگلیسی با امید روزی تحصیل — و در نهایت حل و فصل در ایالات متحده است.

“تمام زندگی من شده است در این مسیر است که من می خواهم … در نهایت پیدا کردن زندگی من در اینجا گفت:” ست که در حال حاضر حضور در مدرسه در دانشگاه شیکاگو است.

اما حوادث اخیر در ایالات متحده ساخته شده ست و دیگر دانشجویان بین المللی در شیکاگو سوال که آیا این نوع رویاها را می توان متوجه. اولین COVID-19 همه گیر ضربه وادار کردن برخی از دانشجویان خارجی به مسابقه در خانه با خانواده خود را هنگامی که دانشگاه ها بسته شده و تابنده دیگران که با آن مواجه محدودیت های مسافرتی. هنوز هم دانش آموزان دیگر به ویژه چین مواجه بیگانه ستیزی.

سپس در اوایل این ماه پس از دانش آموزان ساخته شده برنامه ای برای بازگشت به دانشگاه در سقوط دولت فدرال اعلام کرد این توقف COVID-19 معافیت که اجازه داده بود که دانشجویان بین المللی را بیشتر کلاس های آنلاین از حد نرمال نگه دارید و خود ویزا در طول بهار و تابستان است.

ست که خواسته است که نام خانوادگی خود را شامل نمی شود شد در خطر ناگهان فرستاده بودن به ویتنام است.

“مردمی من نمی دانم که من م … [یا] که من انتقال پزشکی” ست گفت.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از حمایت از این طرح به کاهش معافیت ست گفت: این نشانه دیگری است که هر کس در اینجا ارزش های دانشجویان بین المللی.

“این فقط آشکار به من بیشتر واضح است که ایالات متحده نمی مراقبت در مورد من” شیث گفت. “من تا به حال اگاهی گمان می کنم که زندگی در ایالات متحده است که به عنوان امکان پذیر است به عنوان من فکر کردم آن را به بود, اما این است که واقعا فقط آوردن که صفحه اصلی.”

Laurisa Sastoque, 18 که رو به افزایش است دانشجوی سال دوم در شمال غرب از کلمبیا.
ارائه شده توسط Laurisa Sastoque

کلمبیا دانشجو بخواهد به ماندن در خانه در این مدت

Laurisa Sastoque یک دانش آموز از کلمبیا خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم در شمال غربی گفت: در حالی که او در دانشگاه “ساخته شده من احساس کنم که موضوع” حوادث اخیر به او “بسیاری از شک و تردید” و به رهبری او را به در نظر گرفتن که آیا او می شده اند بهتر است به ماندن در کشور و تحصیل در رشته پزشکی.

Sastoque در اصل به آمریکا به مطالعه و نوشتن خلاق و شمال غربی او شد رویای مدرسه پس از او بخوانید NU نوشتن دانشجویی ورونیکا راث “واگرا” سری.

Sastoque تا به حال به عجله بازگشت به کلمبیا زمانی که این بیماری همه گیر مجبور شمال غربی به حرکت در کلاسهای آنلاین در بهار. او quarantining وجود دارد که یخ اعلام کرد تصمیم خود را برای پایان دادن به آن COVID-19 معافیت های بین المللی در مورد ویزای دانشجویی و تهدید بازگشت او برای ترم پاییز. اگر او از دست او ویزا درخواست مجدد خواهد بود دشوار پس از سفارت ایالات متحده در کلمبیا بسته شد.

پس از یخ محدودیت برداشته شد, بزرگترین نگرانی است COVID-19 — ابتلا به آن از طریق سفر در سطح بین المللی و یا در حالی که در ایالات متحده, که در آن موارد باید رسید. نیاز به حرکت نا آشنا ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان بدون بستگان در مجاورت نزدیک می تواند جسمی و روانی عوارض, او گفت:.

“بودن به تنهایی در حالی که بیمار و احتمالا با صورتحساب های پزشکی است که یک وضعیت به در می شود,” او گفت:.

در پایان Satostoque تصمیم به ماندن در کلمبیا و او را در دوره های از راه دور این مدت است.

قربانی و بیگانه ستیزی ‘خشم’

برای Jonic Zhehao زو افزایش غربی کاربر از چین یخ ناگهانی اعلام اوایل این ماه از محدودیت های ویزا بود دیوانه کننده به ویژه به دلیل بسیاری از دانش آموزان در حال حاضر ساخته شده برنامه ای برای سال تحصیلی مانند مسکن.

زو تصمیم به اقامت در خوابگاه خود را و سپس یک آپارتمان در شیکاگو که همه گیر بدتر در ایالات متحده به دلیل عدم وجود پرواز خانه و هزینه های خود را و اجباری دو هفته قرنطینه او را در مواجهه رفتن به شانگهای.

زمانی که ویزا تصمیم گیری رخ داده است زو خود را صرف زمان خواندن از طریق یخ صفحات وب و صحبت با همسالان خود در تلاش برای درک قوانین. او تصمیم گرفت به بحث در مورد وضعیت خود را با خانواده که نا آشنا با سیاسی و سیستم مهاجرت در اینجا.

“بحث در مورد [آن را] با خانواده من فقط می خواهم آنها را دمدمی مزاجی” گفت: Zhu.

بیشتر چه زو می گوید آن را ناراحت کننده برای دیدن نگرانی های مطرح شده در مورد دانشجویان خارجی به عنوان شیوع گسترش از چین در سراسر جهان در اوایل این سال است.

چین نمی بود “یک کار خوب افشای آن موارد در شروع سال هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن عدم مدیریت این موضوع در ایالات متحده است و حتی بیشتر نفرت انگیز,” او گفت:. “قربانی و ادامه داد: اعمال بیگانه ستیزی مانند یخ ارشاد در حال بدتر است.”

اما او امیدوار است که برای ادامه تحصیل در آمریکا کرد و گفت که او به اینجا آمد “برای استحکام بالاتر سیستم آموزش و پرورش نه برای فضای سیاسی کشور.”

افزایش نورث وسترن دوم Tanisha Tekriwal که از هند گفت: عدم اطمینان ناشی از یخ اعلام متوقف دانشجویان بین المللی از “ساخت بزرگ در تصمیم گیری های شخصی” مانند اجتناب از کلاس های حضوری را از نگرانی برای سلامت خود.

او اشاره کرد که بحث در اطراف ارزش از دانشجویان خارجی احساس “dehumanizing” با بسیاری از مدارس بحث دانشجویان بین المللی در شرایط مالی بر اساس چه مقدار پول آنها را در درآمد شهریه به دانشگاه های ایالات متحده.

به Tekriwal بودن یک دانشجوی بین المللی اغلب احساس می کند مانند اینکه “یک دقیقه گذشته است.”

“بسیاری از چیزهایی که فقط طراحی شده برای ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de