فراموش نکنید Doug Collins, بولز مربی جیم Boylen بزرگتر مسائل بلندی

Category: سانتایمز Comments: No comments

به عنوان اگر جیم Boylen نیست به اندازه کافی برای مقابله با در یک فصل از بازیکنان مصدوم و یک ستون تا از ضرر و زیان جمعه اتفاق افتاده است.

نه تنها گاو مربی انجام کنترل آسیب در یک گزارش خود را رو به وخامت ارتباط با مشاور ارشد Doug Collins اما در حال حاضر یک رختکن از بازیکنان هستند که به خوبی آگاه از مقابل دفتر تغییرات آینده به این سازمان که می تواند منجر به Boylen نهایی اخراج.

چند بازیکن آن را آورده اند تا به خورشید بار در طول هفته گذشته و نه در چاپلوس نور و سپس گارد Denzel ولنتاین رفت و در ضبط و در مورد ارتباط با Boylen قبل از بازی با ایندیانا است.

پرسید: اگر اتاق قفل بود و هنوز هم گوش دادن به آنچه Boylen شد و گفت: با توجه به گمانه زنی ها در حال رشد خارج از ایالات مرکز ولنتاین گفت: “منظورم این است که او یک صدا. او شده است مربی تیم ما تمام سال پس هی هر آنچه که اتفاق می افتد به او چیزی است که اتفاق می افتد. اما در حال حاضر او مربی تیم ما. آن است که آنچه در آن است.”

ولنتاین را می گویند که آنها در حال دور ماندن از بینی در Boylen آینده به دلیل “که کسب و کار ما نیست. کار ما این است که می آیند و رقابت هر روز سعی کنید و برنده شوید. همه این مسائل در رسانه ها, آنها در حال رفتن به می گویند که آنها چه می خواهند می گویند.”

نه دقیقا یک زنگ حمایت از ولنتاین به خصوص با توجه به احترام او برای مربیان است. پدرش مربی او در دبیرستان برادر خود جلب کرد, است که یک دستیار مربی در دانشگاه لویولا و دنزل در ایالت میشیگان به صورت بسیار احترام مربی تام Izzo.

اگر وجود دارد هر کسی که باید نگه مربیگری صندلی در رابطه بالا این ولنتاین. در عین حال او نبود دقیقا در حال اجرا به Boylen طرف را به گلوله برای او.

“شما ممکن است موافق با برخی از چیزهایی که او گفت: مخالفت با چگونه او احساس می کند در برخی از چیزهایی اما ما در اینجا به عنوان بازیکن به سعی و coachable” ولنتاین گفت.

پیش از آن در شب Boylen خواسته شد تا آنچه را ارتباط بود و با کالینز و اگر آنها در حال سقوط بود و این مربی پاسخ داد: “واقعا خوب است. آره هنوز مطمئن شوید که دقیقا چگونه است که گزارش به دست می آمد اما کسانی که همه چیز اتفاق می افتد من حدس می زنم. شما می دانید داگ کار نمی کند برای من. او را استخدام کرد تا مالکیت و مدیریت است. همه تعامل با داگ بسیار مثبت بوده است. او شده است در جلسات او شده است در سه طبقه با تیم نیست, اما من کنترل خود را از برنامه و یا اگر او را در اینجا یا در اینجا نیست. این چیزی است که من انجام دهد. ما تا به حال بسیار خوب یک رابطه بسیار نزدیک از آنجایی که من اینجا بوده ام از او اینجا بوده است.”

آفتاب-بار اما گفته شد توسط یک منبع که خواستار Collins-Boylen رابطه یک تخت در حال سقوط بود و معانی وجود دارد اما سوال این رابطه این بود که آنچه در آن بود.

کالینز می آید و می رود در اطراف این مرکز به عنوان مدافع بخواهد و در Boylen ذهن خود غیبت های مکرر نمی توانمند سازی او برای ارائه نظرات است که باید در آینده از کسی که سراسر روز بیشتر به روز.

Boylen خواسته بود اگر اختلاف در مربیان’ جلسه با کالینز و می گویند “نه که من می دانم.”

اما این چیز جدیدی برای خریداران مربیان است. حتی خفیف ادب فرد Hoiberg خواستار به جلو در اتاق که سابق گاو رو به جلو Toni Kukoc جلوگیری از آمدن به شیوه و ارائه آنچه Hoiberg احساس بود تضعیف عقاید در حالی که Tom Thibodeau سرعت بسته به شیوه های بسیاری چون او می دانست که از همه جلو دفتر جاسوسان که متصل به سازمان است.

اما Boylen بیشتر مسائل از Collins, شروع با ساخت مطمئن شوید که اتاق قفل باقی می ماند این دوره می شنود و او را نهایی 19 بازی این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>