سابق Ald. ریچارد Mell آشپز تا شادی خود را برای پیری همسایگان

ریچارد در آشپزخانه!

و او را تند بالا و کسانی که از گلدان و تابه!

سابق Ald. کیر Mell, 82 بود که یک بار در 33th بخش سیاسی نیروگاه شناخته شده برای بهره وری خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را کوتاه فیوز است که در حال حاضر مبارزه با این بیماری همه گیر یک گلدان در یک زمان.

برای ماه گذشته Mell شده است پخت و پز و ارائه وعده های غذایی خانگی به چهار سالمندان, تک, محله بانوان پس از coronavirus بسته درهای خود را یک ماه پیش: بتی لورن دوروتی و گوادلوپ.

“من را به ’em پخت اونا و تحویل اونا در صندلی عقب ماشین من سه روز در هفته” chirped Mell که به نام Sneed چند روز پیش انفجار یک فروشگاه مواد غذایی محلی برای اساسا به او طفره.

“همه من بود درخواست بیشتر استفاده نشده پلاستیکی ‘غذا’ جیب سینی آنها در ابتدا به من داده به صورت رایگان,” او گفت:. “من فقط به حال یک سینی باقی مانده است. بنابراین هنگامی که از من خواسته برای بیشتر آنها به من گفت که شرکت های بزرگ خود را ،

“جهنم من به آنها گفتم من می خواهم برای آنها پرداخت. اما هیچ تاس و بدون تماس. شگفت آور!”

Mell اخیر سفر آشپزی شروع ماه گذشته زمانی که پسرش ریچارد, رد پیشنهاد, در خانه پر فلفل پدر خود را پخته بود ،

“زمانی که من فکر کردم شاید بتی من دیر همسر حاشیه را بهترین دوست, ممکن است آنها را دوست دارم. او انجام داد. بنابراین من فکر کردم به طبخ در دسته و قاشق برخی از سبزیجات و دنده گوشت و نان و ماکارونی و مک و پنیر به همراه شام رول,” او گفت:.

“این سرگرم کننده بزرگ است. همه خانم ها در چهار بلوک شعاع هر یک از دیگر و در واقع به دام افتاده در خانه گفت:” Mell.

“او شده است مانند شوالیه در زره درخشان … به جز شوالیه می پوشد یک صحن” chirped لورن 89. “دیک تحویل یک وعده غذای گرم خوشمزه است. و او همیشه می پوشد یک ماسک و باقی می ماند شش فوت دور.”

Mell ادعا می کند او همیشه انجام می شود پخت و پز خانواده.

“من اواخر, همسر, حاشیه مشغول به کار تمام وقت و همیشه نان آور اصلی,” او گفت:. “بنابراین من پخته شده تمام وعده های غذایی ما و مطمئن ساخته شده او را در ماشین شسته شد لباس های شسته شده انجام شد و ما تا به حال یک خانم تمیز کردن.”

(او و همسر که در سال 2006 نیز دو دختر; سابق Ald. Deb Mell و پتی Blagoevich.) Mell پس از آن دوباره ازدواج کرد. “من افتخار دارم که ازدواج دو فوق العاده همسران: حاشیه و Yomaira,” او گفت:. “و من هنوز هم انجام پخت و پز!”)

بنابراین در اینجا به پایان خوش.

“من می خواهم برای تشکر از DJ و کارمن در مرینو در فروشگاه مواد غذایی در لارنس خیابان به صورت داوطلبانه مورد نیاز پلاستیک سینی” گفت: Mell.

“بشقاب چین تحویل شد یک بمب. من صندلی عقب یک کابوس بود.”

No Rx برای R. Kelly . . .

خواننده R. Kelly حال نوشتن جدید از آلبوم این روزها از طریق ایمیل.

این شعر ؟

“لطفا. لطفا. لطفا.”

واژه ها از سه های اخیر ایمیل های فرستاده شده به شیکاگو وکیل استیو گرینبرگ کلی که درخواست دادگاه هفته گذشته به او آزادی از حبس در شهری مرکز تادیبی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

گرینبرگ گفت: ایمیل های فرستاده شده بودند توسط یک “عاطفی و محزون” کلی است که نه تنها انتظار محاکمه بی شمار تجاوز جنسی به اتهامات — اما در ترس از تبدیل شدن به یک قربانی ویروس.

با توجه به گرینبرگ اولین ایمیل گفت: “لطفا.”

آن را مقدمه با یک تماس تلفنی از کلی “ابراز خشم بیش برگزار شد در قفل در سلول خود در یک محل که در آن سر و صدا پر سر و صدا; مردم سرفه شکایت عطسه و فریاد از اضطراب بیش از coronavirus گفت:” گرینبرگ.

کلی ایمیل دوم اظهار داشت: “لطفا. لطفا.”

“سومین ایمیل اساسا سه کلمه: “لطفا. لطفا. لطفا.”

ترس از تشخیص داده نشده و همچنین گزارش نشده COVID موارد در MCC کلی بهبود از سال گذشته عمل جراحی فتق; گزارش هیچ علائم کروناویروس نشده است; اما ترس قفل آسان است, زمین پرورش برای بیماری است.

“این بسیار دشوار است برای زندانیان که مجاز هیچ بازدید کننده و با یک تماس تلفنی یک هفته به احساس امنیت بحث پس از پاک کردن تلفن با یک ضد عفونی کننده. سوراخ در این بخش از هدفون می تواند بمباران توسط میکروب های آلوده زندانیان ساختن آن غیر ممکن است برای تمیز کردن با یک دست, پاک کردن,” او اضافه شده است.

Sneedlings . . .

تسلیت به خانواده افسانه ای جنایی وکیل اد Genson, که عناوین ساخته شده به نمایندگی از بحث برانگیز مشتریان … اما فریاد از پشت بام خود را ستایش از همسر سوزان; سه فرزند خود را; و نشان دادن علاقه خود را نوه های ارزشمند خود را در قطار مجموعه در خانه اش است. . . . شنبه تولد: Kourtney Kardashian, 41; کونن اوبراین 57; و امریکا فررا, 36. . . . روز یکشنبه تولد: James Franco, 42; Kate Hudson, 41; and Candace پارکر 34…و دیرتر از موقع تولد به کارول تام کارول نا محدود و بی بها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de