سابق بلوط چمن پاستور تا به حال تماس جنسی با دختر در جوانی خدمات پروژه سفر دعوی مدعی

Category: سانتایمز Comments: No comments

سابق کشیش جوانان در ترینیتی کلیسای انجیلی لوتری در غرب حومه بلوط چمن به اتهام ایجاد رابطه با یک دختر زیر سن قانونی و سپس درگیر در تماس جنسی با او در یک خدمات سفر با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

کت و شلوار ظ روز شنبه در Cook County, مدار دادگاه توسط ناشناس پسر از طرف دختر ادعا می کند که کلیسا در 9701 Brandt Ave. غفلت بود و “مجاز نامناسب مرزهای” است که در نهایت منجر به حمله. آن را با نام کلیسا و سابق کشیش جوانان به عنوان متهمان. که کشیش شده است با جرم.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه کشیش “آغاز نظافت رفتار” با دختر “به منظور ایجاد اعتماد و رابطه مخفی” و درگیر در تماس جنسی با او را در حالی که در یک جوانان خدمات پروژه 11 ژوئیه 2018.

طرح دعوی در دادگاه نیز ادعای کلیسا موفق به انجام مناسب بررسی زمینه به اطمینان حاصل شود که کشیش بود واجد شرایط برای کار در موقعیت خود. این ادعا کشیش نادیده گرفته کلیسا سیاست هایی که مانع از بزرگسالان از تنها بودن در همان اتاق با کودکان است.

یک سخنگوی ترینیتی کلیسای انجیلی لوتری نمی تواند از نظر دوشنبه شب.

طرح دعوی در دادگاه خواستار محاکمه با حضور هیئت منصفه و به دنبال بیش از $50,000 در خسارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>