نظر: ساندویچ بین ولنتاین و روز خانواده در این سال LHS فورت لنگلی تاریخی نیم تقریبا لغو شده به دلیل رانش زمین, جاری شدن سیل و بدي آب و هوا/البته شرایط اما برخی 11th-ساعت تکاپوی توسط Mitchell هادسون و سعی کنید وقایع سازماندهی خدمه را نجات داد بعد

بیش از 500 دونده در زمان بخشی در یکشنبه فورت لنگلی تاریخی نیمه 10K و 5K از جمله 172 به رقابت پرداختند که در 21.1 K سعی رویدادهای مسابقه. این مسابقه تا به حال به آن را تغییر دهید البته پس از یک هفته از رانش زمین جاری شدن سیل و آب و هوا هرج و مرج در فورت لنگلی. گرد Kurenoff / Postmedia اخبار

فورت لنگلی — قبل از بحث می کنیم 500 به علاوه روح که رنگ و لعاب برای روز یکشنبه فورت-کمتر لنگلی معجزه سعی کنید وقایع جدید JFS Hotcake فشار 5K یا پاینت اندازه توبی بالفور‘s first 5K بدون مادر خود را به عنوان هاي من باید سهم قشنگ-اما-زیبا ولنتاین آخر هفته پستال: “من پرداخت می شود نور لایحه فقط برای دیدن چهره خود را!”

ساندویچ بین ولنتاین و روز خانواده در این سال LHS فورت لنگلی تاریخی نیم تقریبا لغو شده به دلیل رانش زمین, جاری شدن سیل و بدي آب و هوا/البته شرایط اما برخی 11th-ساعت تکاپوی توسط Mitchell هادسون و مشخص سازماندهی خدمه روز را نجات داد.

و حتی اگر شرکت کنندگان نمی توانید به رفتن داخل چشمگیر فورت یا گرم کردن قبل از مسابقه توسط یک آتش سوزی بزرگ — من دو دختر مورد علاقه, همه چیز در مورد این رویداد سالانه — روز مسابقه نمی خود را از دست پرنیان. در واقع صرفه جویی برای چند تپه بسیاری از دوندگان گفت: آنها عاشق قلعه به قلعه دنباله, پنکیک, مدال, تی شرت, آتش نشانان و آفتابی آسمان برای نیمه ماراتن, 10K, 5K و بچه های حوادث.


بیش از 500 دونده در زمان بخشی در یکشنبه فورت لنگلی تاریخی نیمه 10K و 5K از جمله 172 به رقابت پرداختند که در 21.1 K سعی رویدادهای مسابقه. (گرد Kurenoff عکس)

Lynn Marieویژه معاون آموزش و پرورش برای مدرسه منطقه 42 گفت: پس از مسابقه: “خوب بود که بسیار سرگرم کننده است. احساس بسیار انجام شده پس از ما سریع (5K) مسابقه امروز!”

و هادسون بود که لبخند از گوش به گوش قبل از شروع ماراتن, اجازه: “چه تسکین پس از یک هفته کوره در رفته. امروز ما می تواند تمرکز بر روی سرگرم کننده!”

کالین Jepsen به حال بسیاری از سرگرم کننده به عنوان بالا دان در نیمه ماراتن با شکوه 172-زمینه ورود در 1:16:58. نفر دوم شد Alexi Garib (1:23:09) به دنبال اردن Goertz (1:23:44). زن بالا دان شد لیندسی کول در 1:32, 36 ثانیه جلوتر از مصاحبه Dolata. امیلی اسپنسر سوم شد و در 1:33:16.7.

به صورت رسمی نتایج کلیک کنید در اینجا

برای من سرگرم کننده مسابقه عکس کلیک کنید در اینجا

Duane فولی برنده 190-ورود 10K نژاد در 40:02 توسط جیمز بلر (43:03) است. شلبی Hancock بالا بود زن دان و سوم به طور کلی در 43:16.2. کریستینا Crump شد دونده تا در 44:07.

اعطای رابرتز جای کسی را گرفتن 151 دیگران در 5K با زمان 18:50. Pierre چان بود و دوم (21:06) به دنبال کریس Perger (24:03) است. زن بالا دان شد کریستین آرنولد در 26:49 توسط Joanna ویلیامز (27:24) و ملانی مکنزی (27:42).

در اینجا چند سرگرم کننده دیگر جواهرات را از نژاد روز یکشنبه:


توبی بالفور یکی از کوچکتر نوشته در بزرگسالان 5K خود را نشان داد قلب بزرگ با چشمگیر 39:47 عملکرد. (گرد Kurenoff عکس)

توبی اندازه رقابت

Willa بالفور انجام یک کار بزرگ به عنوان عمومی و آدرس و تلویزیون صبح روز یکشنبه اما او داوطلب فرفره به معنای پسر جوان توبی تا به حال به اجرا موجدار 5K خود را برای اولین بار.

پوشیدن هاگوارتز فارغ التحصیلان توقو آب و بطری های کوچک بچه با راک استار مو تحت تاثیر قرار — clocking 39:47 و 93 به طور کلی. لبخند او هرگز پژمرده در صورتی که افزایش بودجه و آگاهی مردمی خوب در لنگلی آسایشگاه جامعه.


حوا Ojea مشخص شده هشت سال از در حال اجرا در روز یکشنبه با ثبت بهترین شخصی 1:01 در فورت لنگلی تاریخی 10K مسابقه.

معلم, علائم بزرگ 8 با سرب


حوا Ojea گفت که او تا به حال یک اجرای یکشنبه. ما فقط بر عهده او بود صحبت کردن در مورد او PB در 10K!

درجه یک Cloverdale, معلم, حوا Ojea خود را جشن هشت سال “اجرا iversary” در صبح روز یکشنبه در سبک — او خرد 10K البته در بهترین 61 دقیقه است.

“اولین مسابقه که من همیشه به هشت سال پیش و من آن را در زمان 1:11 به انجام 10K. امروز من آن را در 1:01-چیزی! خیلی خوشحال است که گفت:” Ojea که یا ببخشند یا فراموش شده این دونده برای کشیدن او به شمال ون در سال گذشته برای اجرای “عمدتا تخت” 12.5 K فانتوم اجرا کنید.

معلوم تنها چیزی که در آن Foretrails مسابقه سری رویداد پارکینگ و بعد از مسابقه پن کیک. من بد!

او ارسال یک توجه داشته باشید پس از مسابقه روز یکشنبه گفت: “فقط می خواستم بگم با تشکر از شما گرد, دلیل این که شما یکی از بسیاری از مردم که من را تشویق و هدایت من به عنوان یک دونده.”

در حالی که این نوع حرکت شما در این وبلاگ هر رفو زمان شسته و رفته چیزی که من در مورد حوا است که او را به عنوان سفید برفی و اجرای دیزنی جهان نیم یا مضمون برای یک 10K یا 5K اجرا سرگرم کننده و یا فقط تبدیل به هیولایی حالت و اجرا مانند باد مانند او یکشنبه — همه با یک لبخند.

همانطور که به زودی به صورت ویروسی عکس از cuddling با یک آتش نشان در طول چهار دوره ؟

“شاید من تا به حال برخی از انگیزه بیشتری برای به دست آوردن یک PB!”


میچل هادسون در نهایت تا به حال دلیلی برای لبخند یکشنبه پس از یک گیج کننده هفته در تلاش برای نجات تاریخی فورت لنگلی نیمی از مادر طبیعت را ویران کردن. (گرد Kurenoff عکس)

بار تلاش برای سعی کنید وقایع می پردازد خاموش

علاوه بر تلاش برای نجات چهار, نژاد, Mitchell هادسون نیز مشغول قرار دادن نکات تکمیلی در یکی از جدید در نورث ونکوور.

افتتاحیه JFS Hotcake فشار 5K برگزار خواهد شد پنج شنبه, مارس 26و 11 رویداد در حال حاضر در تلاش حوادث سال 2020 نژاد تقویم.

“برای اولین بار سعی کنید وقایع معرفی JFS Hotcake فشار به کارخانه کشتیسازی! این که آیا شما یک دونده چاشنی و یا فقط می خواهم به چیزی جدید را امتحان کنید, این رویداد است برای شما! با 500 شرکت کنندگان در این است یک راه عالی برای درگیر شدن با جامعه در حالی که گرفتن برخی از هوای تازه و ورزش گفت:” هادسون.

وجود خواهد داشت پیراهن مدال و جوایز برای شرکت کنندگان در این رویداد جدید است که کمک خواهد کرد که برای قرار دادن یک نور افکن در کار بزرگ این خانواده یهودی خدمات انجام شده در سرزمین اصلی پایین تر برای گذشته 82 سال است.

JFS با هدف بالا بردن حداقل 10,000 دلار از JFS Hotcake فشار در حمایت از حیاتی سلامت روان و مشاوره در برنامه های کمک به صدها نفر از مشتریان ساکن در سرزمین اصلی پایین تر سالانه است. JFS رانده است که ارزش پاسخگویی, همکاری, شفقت dialogue عزت و تنوع و احترام.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید اینجا.

مسابقه بعدی در تلاش رویداد سری می رود روز شنبه, مارس 7 با سرگرم کننده شکلات داغ اجرا در استنلی پارک (5K و 10K) و رنگ سبز شبدری n نژاد در برنابی دریاچه (5K, 7 Miler و نیمه ماراتن) در یکشنبه, مارس 15.


حلق آویز کردن بر روی سکو قبل از آن مورد نیاز بود از چپ: Tomoka کنکو شیرین تنها Jonsson, لین ماری و ونکوور سان اجرا بلاگر گرد Kurenoff.

تریبون نما شد عکس-کامل

در نهایت سال گذشته این دونده از دست رفته فورت لنگلی سن-کلاس تریبون دو شپشو ثانیه به دلیل احمقانه من متوقف 400 متر از خط پایان به چند selfies با سه زن مسابقه مقامات ساخته شده است که هر کس لبخند. در این سال من برنده سن و سال من کلاس در 5K running 31:30 در یک دوره است که من هرگز رفته زیر 32:30 در آموزش.

چه ساخته شده روز یکشنبه “تعجب برنده” حتی شیرین تر بود که آخر هفته گذشته من زد 5K در روز شنبه و یک نیمه ماراتن روز یکشنبه در سالانه Rock ‘n’ Roll, New Orleans, پر زرق و برق.

ترکیب بسیاری از در حال اجرا مایل سفر, داغ دماهای ماهواره رطوبت کمتر-از-خواب طبیعی چند beignets و نوشیدنی (بیش از حد بسیاری از) و حلق آویز با باتلاق مردم gators و مارها به علاوه خوردن برای یک هفته مثل هیچ فردا وجود دارد یکشنبه به پیروزی بسیار رضایت بخش است.

بنابراین درجه یک و سرگرم کننده جن Jonssonکه من چند سال پیش در Granville Island ترکیه صدای یورتمه رفتن اسب و کسی که به من کشیده نهایی K در فورت لنگلی روز یکشنبه برگزار مسخره تریبون شات به جشن ما به یاد ماندنی صبح.

این کاتب شوخی بود که من بیش از حد سخت و بیش از حد chafed به صعود تا این مرحله در حالی که او سرگرم کننده دوستان گفت به عجله قبل از ما لگد کردن! مشکلی نیست من که خیلی!


گرد Kurenoff پای آن تا یکشنبه گذشته با نیواورلئان پارتی دختران قبل از در حال اجرا در Rock ‘n’ Roll نیمه ماراتن در لوئیزیانا.

پایان خط: i’ll be back در فورت لنگلی بعدی صبح روز یکشنبه (Feb. 23) هنگامی که قلم اجرا پیچد تا آن موفق Fraser Valley Trail اجرای سری با قلعه به قلعه 5 – و 10-miler نژادها. برای اطلاعات بیشتر و برای ورود کلیک کنید در اینجا. … RunGo را Dash برای سگ ها برگزار خواهد شد یکشنبه با هدایت 10K, 5K یا 2K اجرا و یا راه رفتن را از طریق پارک استنلی در ونکوور با درآمد حاصل از رفتن به بریتیش کلمبیا و آلبرتا راهنمای سگ. برای اطلاعات بیشتر و برای ورود کلیک کنید در اینجا. بسیار هیجان زده به پیوستن به غرب ون اجرا خدمه در روز شنبه, مارس 7 (5K) و چهار شنبه, آوریل 8 (10K) به صورت سالانه خود را در مسابقه آخر هفته و شروع یک مشغول مسابقه پر از ماه است. برای اطلاعات بیشتر در غرب ون اجرا, حوادث, کلیک کنید اینجا. من یک “جنون ماه مارس” مسابقه وبلاگ در هفته بعد. امیدوارم که همه شما لذت بردن از روز خانواده!

باید اجرا …

gkurenoff@postmedia.com

Twitter.com/ohgord

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im