بنیانگذار سمت جنوب غیر انتفاعی doles از COVID-19 منابع به ضربه سخت سیاه و سفید جامعه

دایان Latiker هرگز یکی به صبر کردن برای دیگران برای حل مشکلات است.

پس از همه, او شروع به او غیر انتفاعی بچه ها بلوک 16 سال پیش با باز کردن خود در اتاق نشیمن به جوانان در خطر برای جلوگیری از باند خشونت به سرعت به دست آوردن رسمیت شناختن ملی که شامل مفتخر بودن به عنوان یک همشهری قهرمان و یکی از اورآل پاریس,’ زنان از ارزش.

قبل از اینکه در کانون توجه تبدیل شده بود نامتناسب COVID-19 مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و عوامل اجتماعی موثر بر سوخت رسانی آنها — Latiker می دانستند محروم جمعیت او خدمت در Roseland خواهد بود ضربه سخت.

پس از مدارس عمومی شیکاگو بسته مارس 17, Latiker و راه اندازی یک اهدا چادر در 115 خیابان & Michigan Avenue, ارائه برگر و چیپس و آب به گرسنه جوانان است.

“من نشسته بود در اتاق خواب, مشاهده تمام ویرانگر coronavirus اخبار و احساس ترس حتی با ایمان من به عنوان قوی به عنوان آن است. بنابراین من دعا کرد و اومد به من گفت:” 63 ساله به پسر هشت ساله و مادر 15.

“ما می خواهم صبر کنید برای افراد جوان است, و از آنها بخواهید, ‘آیا شما خوردن امروز ؟ آیا شما رفتن به مدرسه؟’ آنها می گویند ” نه ” و ما می خواهم آنها را به یک وعده غذایی. سپس بی خانمان ها شنیده بودیم در خارج وجود دارد و شروع به آمدن. در حال حاضر ما آنها را تغذیه بیش از حد.”

Logo for the Chicago Chronicles

بود که تا زمانی که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر مارس 21 پناهگاه-در محل به منظور سوار کردن زن و شوهر خود را در گوشه و برگشت داخل خانه. اما که نمی خواهید به توقف Latiker.

ده روز بعد Latiker شوهرش و داوطلبان شروع به رانندگی در اطراف شهر به طور آهسته از مواد غذایی و حیاتی coronavirus اطلاعات و منابع به جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد بی خانمان.

Since March 31, Kids Off The Block founder Diane Latiker and volunteers with her “Resource & Response Project” have been daily riding around the city, doling out food and critical COVID-19 information and supplies to vulnerable populations, including the homeless and others on the streets.
از مارس 31, بچه ها بلوک بنیانگذار دایان Latiker و داوطلبان با “منابع و پاسخ پروژه” شده اند روزانه سواری در اطراف شهر به طور آهسته از مواد غذایی و حیاتی COVID-19 اطلاعات و منابع به جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد بی خانمان و دیگران در خیابان.
ارائه شده

“ما تصمیم گرفتیم که پس از COVID-19 خواهد اسکواش ما تابستان برنامه نویسی در این سال ما می تواند بحث به برخی از اهدا کنندگان ما و ببینید اگر آنها می خواهم به ما کمک قرار دادن گاز در ون و لوازم اطراف به مردم در خیابان ها در Roseland با جا به پناهگاه در محل” Latiker گفت.

یک اهدا کننده ارائه شده برای اولین بار 100 ماسک. زوج خریداری دستکش و ضد عفونی کننده. سپس با 50 خانه وعده های غذایی Latiker و خیابان ها به پا زدن کردن در حال حاضر سراسر شهر بود بچه ها کردن بلوک “منابع و پاسخ پروژه است.”

فعال جامعه سحر Valenti از خشونت پاسخ گروه شیکاگو بازماندگان شده بود به دنبال یک راه برای کمک به آنها پیوست در سواری همراه با Latiker خواهر.

به عنوان Latiker نوشته شده در گزارش های خود و تجربه بسیار زیاد نیاز آنها از دیدن در خیابان ها در رسانه های اجتماعی مردم شروع اهدای ماسک و دستکش ضد عفونی کننده و لوازم دیگر.

Latiker گروه نیز عبور کارت پستال چاپ شده با “فراموش پنج” کمپین برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در جلو. در پشت آنها قرار داده شده یک لیست از شهرستان و دولت منابع است.

با توجه به این که جامعه سیاه و سفید دارای یک COVID-19 مرگ و مير چهار برابر بیشتر از سفید پوستان این گروه بسیار مهم رانندگی-با تحویل دادن یک معنای جدید به اصطلاح “سوار و یا می میرند.”

Kids Off The Block’s “Resource & Response Project” has had volunteers daily riding around the city for the past month, doling out food, masks, gloves, sanitizer, disinfectant and postcards with lifesaving COVID-19 information on street corners throughout the South and West sides.
بچه ها این بلوک را “منابع و پاسخ پروژه” تا به حال داوطلبان روزانه سوار در اطراف شهرستان برای ماه گذشته به طور آهسته کردن مواد غذایی, ماسک, دستکش های ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده و کارت پستال با نجات بخش COVID-19 اطلاعات در گوشه و کنار خیابان در سراسر جنوب و غرب طرف.
ارائه شده

هنگامی که رنگین کمان فشار باد از بچه ها بلوک, پروژه های حقوق مدنی گروه ارائه شده به اندازه کافی به ارائه وعده های غذایی صبحانه و ناهار و شام به 150 نفر در هر روز.

گام برای صلح آغاز شده و کمک به خرید گاز برای سواری KOVAL رسومات اهدا ضد عفونی کننده دست و شیکاگو فراتر و لذیذ شروع اهدای غذایی هفتگی.

شیکاگو تاجر مایکل دولان نیز به 1,000 ماسک صورت دیگری از 2000 آمد از منطقه شیکاگو داوطلبان که دوخته آنها را برای Latiker گروه که درایو به جنوب و غرب طرف روزمره است.

“هنگامی که ما را انتخاب کنید تا وعده های غذایی و بسته ون ما شروع به سوارکاری از پناهگاه بی خانمان و چادر شهرستانها به جنوب و غرب گوشه سمت راست [که در آن] شما را پیدا جمعیت حلق آویز کردن, 63 & Evans, Madison & مرکزی 77th & Pulaski 72 & Laflin لیست در می رود” Latiker گفت.

“ما رول از ساحل جنوبی به Austin West انگلوود به غرب گارفیلد پارک, در هر کجا وجود دارد باید, برای, تا زمانی که ما گاز است. و هنگامی که من به شما بگویم مردم سپاسگزار شما نمی تواند کمک کند اما نقل مکان کرد.

“شما می توانید ببینید سال ها و سال ها از غفلت در این جوامع و در حال حاضر آنها باید برای زنده ماندن یک بیماری همه گیر با چند منابع برای انجام این کار است. به طوری که آنها به ما نیاز دارند. همه ما به یکدیگر نیاز دارند. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. آن را OK به ترس می شود اما شما هنوز هم می تواند کمک کسی.”

کمک های مالی می تواند در بچه ها بلوک وب سایت و رها کردن از کمک های مالی در KOB ستاد را می توان از طریق ایمیل Latiker در [email protected]

Diane Latiker, who founded her 16-year-old Kids Off the Block nonprofit by opening up her own living room to at-risk teens to address gang violence, has never been one to wait for others to solve problems. She started a COVID-19 “Resource & Response Project” in March, driving around the city, helping the communities hit hardest.
دایان Latiker که تاسیس او 16 ساله بچه ها بلوک های غیر انتفاعی با باز کردن خود در اتاق نشیمن به در-خطر ابتلا به آدرس باند خشونت هرگز یکی به صبر کردن برای دیگران برای حل مشکلات است. او شروع به یک COVID-19 “منابع و پاسخ پروژه” مارس رانندگی در اطراف شهر کمک به جوامع سخت ترین ضربه.
ارائه شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im