پلیس می گویند در طول هفت ساعت دوره چند نفر حاضر به ترک منطقه ممنوعه و یک صعود یک درخت در حالی که دیگران امن خود در داخل اتوبوس و در یک برج.

حدود 150 نفر در راهپیمایی در امتداد شرق Hastings Street, Vancouver, BC پنج شنبه, فوریه 6 سال 2020 در حمایت از مرطوب’suwe’ten کشور و در مخالفت با ساحلی GasLink LNG پروژه خط لوله. Jason Payne / PNG

RCMP می گویند چهار نفر دستگیر شده اند در شمال B. C. برای نقض یک حکم مربوط به مخالفت در برابر گاز خط لوله در خاک مرطوب’suwet’en ملت است.

Mounties می گویند در انتشار اخبار است که افسران خواندن یک دادگاه دستور دستور توجه به دو معترضان در بعد از ظهر جمعه و دستگیری یکی دیگر از جفت قبل از تلاش کردند تا حمل و نقل آنها را به جدا شدن در هوستون.

پلیس می گویند در طول هفت ساعت دوره چند نفر حاضر به ترک منطقه ممنوعه و یک صعود یک درخت در حالی که دیگران امن خود در داخل اتوبوس و در یک برج.

آنها می گویند ماموران همچنین متوجه پشتیبانی تیرها بر روی یک پل به نظر می رسد قطع شده است, ساخت, ساختار نا امن برای ترافیک و عبور و مرور.

آزادی می گوید RCMP خواهد شد انجام تحقیقات جنایی برای تله احتمال زیاد به علت آسیب دیدگی یا فساد.

پلیس می گویند شش نفر دستگیر شدند در روز پنج شنبه و بعد از آن منتشر شد و بدون اتهام و یا شرایط.

ارثی رئیس Na’moks که او نیز می رود جان Ridsdale می گوید یکی از این دو نفر دستگیر جمعه در اتوبوس وجود دارد زندگی می کند و به زندان گرفته شده با شخص دیگری. او می گوید کسانی که دستگیر شده بودند در قلمرو خود و نه مسدود کردن هر گونه ساخت و ساز که نیست پیشرفت در آب و هوای سرد پس از ماه دسامبر است.


یک نقشه نشان دادن مسیر ساحلی GasLink پروژه گرفته شده از یک Dec. 16, 2019 به روز رسانی پروژه صادر شده توسط ساحلی GasLink پروژه خط لوله و TC انرژی است.

PNG

“ما زندگی می کردند وجود دارد قبل از خروج از منطقه” Na’moks می گوید و اضافه کرد پلیس خواسته اند ساکنان یک کابین را ترک کنند. “شما نمی توانید ترک خانه خود را.”

“اگر کسی به یک RCMP بازرسی در لبه جلوی خانه خود را و شما اجازه نداشتند به آمدن و رفتن از خانه خود را به عنوان شما می خواهید است که می تواند استرس زا برای هر کسی,” او می گوید. “وجود دارد هیچ دلیلی برای بازداشت کسی اگر آنها در راه بودن یک مانع یا مانع.”

اجرای آغاز کرد و در اوایل این هفته پس از دولت استانی و ارثی روسای اول کشور موفق به رسیدن به یک توافق در مذاکرات در نظر گرفته شده د-تشدید اختلاف است.

جن Wickham یک سخنگوی Gidimt’en یکی از پنج قبیله از مرطوب’suwet’en می گوید او پیوست دیگران در نزدیکی یک جاده در انتظار ورود دو نفر که دستگیر شده بود جمعه حدود 40 کیلومتری.

ساحلی GasLink جمهور David فایفر گفت: این شرکت با پشتیبانی از تمام 20 منتخب بومی دولت در امتداد خط لوله مسیر و حرکت رو به جلو با آن برنامه ساخت و ساز.

عفو بین الملل می گوید در بیانیه ای آن را عمیقا نگران گزارش می دهد که افسران RCMP تهدید به بازداشت روزنامه نگاران برای گرفتن عکس و سند پلیس فعالیت در این سرزمین است.

“این روزنامه نگاران به هر حال حق به وجود مستند حوادث در’suwet’en خاک بدون خطر بازداشت. در واقع در زمان اوج تنش و نگرانی در مورد نقض حقوق بشر و استفاده از نیروی پلیس نقش رسانه ها ضروری است می گوید:” الکس Neve دبیر کل سازمان عفو بین الملل کانادا.

RCMP نمی بازگشت درخواست برای مصاحبه در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im