سازمان بهداشت جهانی همچنین اعلام کرد صبح روز سه شنبه که این ویروس تا به حال داده شده است یک نام رسمی: COVID-19.

هر چهار نفر مبتلا به کروناویروس در حال نقاهت با توجه به B. C. مقامات بهداشتی.

آنها روز سه شنبه گفت که هیچ یک از موارد جدید COVID-19 به عنوان ویروس جدید شده است به نام, در این استان پس از سه تأييد شد هفته گذشته در علاوه بر این به یک مورد previoulsy تایید کرد.

“وضعیت آنها پایدار است و همه آنها در انزوا دوره نقاهت در خانه,” دکتر گفت: بانی هنری سلامت استان افسر. افراد پاک خواهد شد توسط مقامات بهداشت تنها پس از تست منفی در دو آزمون 24 ساعت از هم جدا.

“من همچنین می خواهم به می گویند که تعداد کمی از مخاطبین برای هر یک از موارد ما شناخته شده است و در حال به طور فعال به دنبال هر روز با ونکوور ساحلی بهداشت و همه آنها باقی می ماند خوبی و بدون علامت است.”

به عنوان جمعه 371 نمونه از میلاد تا به حال تست شده برای coronavirus هنری گفت:. اکثریت قریب به اتفاق آنها ندارد virus اما هنری گفت: در آستانه تصمیم گیری برای انجام آزمایش است عمدا پایین نگه داشته.

هنری گفت: نتایج آزمون است که آیا بازگشت به یک نتیجه مثبت برای ویروس های دیگر رایج در این زمان از سال مانند آنفلوانزا است.

دوم دولت پرواز بازگرداندن شهروندان کانادایی و ساکنان از ووهان, چین, لمس کردن در ونکوور شنبه شب برای سوختگیری قبل از ادامه به کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در انتاریو است.

هنری گفت: 188 نفر در هیئت مدیره و که هیچ یک از مسائل در ونکوور توقفگاه بین راه. آن دسته از افراد باقی خواهد ماند قرنطینه در ترنتون پایه برای 14 روز.

به روز رسانی می آید زیر بهداشت جهانی سازمان های روزانه, رسانه های مطبوعاتی پیش از آن در روز که در طی آن که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد این ویروس داده شده بود نام: COVID-19.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatizing” گفت: Tedros. “همچنین به ما می دهد یک فرمت استاندارد برای استفاده برای هر آینده شیوع کروناویروس.”

از شنبه صبح که گزارش 42,708 موارد تایید شده در چین که در آن گزارش شده مرگ و میر در حال حاضر تعداد بیش از 1000. در خارج از چین وجود دارد 393 موارد در 24 کشور و فقط یک مرگ.

کروناویروس در B. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su