فریزر سلامت حیوان خانگی پروتکل عذاب چیللیوکک خانواده

Category: ونکورسان Comments: No comments

کتی کوری گفته شد او دو سگ باید قفل شده دور زمانی که سلامت کارگران پشتیبانی بازدید

گیل متقابل با سگ دوستان و روروک مخصوص بچه ها. صلیب’ خانواده بازجویی فریزر سلامت پروتکل است که نیاز به قفل کردن سگ هنگامی که خانه بهداشت کارگران پشتیبانی مراجعه کنید. فرانسیس گرجستان / Postmedia اخبار

یک چیللیوکک زن است سوال یک فریزر سلامت پروتکل است که نیاز به قفل کردن دو سگ هنگامی که خانه بهداشت کارگران پشتیبانی مراجعه کنید.

دو سال پیش کتی کوری 78 ساله در نقل مکان کرد او پس از اینکه مبتلا به زوال عقل. گیل صلیب متعلق به سگ برای بسیاری از زندگی خود و کوری دو سگ شد, او, از, اصحاب, خوابیده روی تخت او و همراه او پیاده روی در اطراف او در محله های جدید.

عبور دریافت دو ساعت از مهلت مراقبت دو بار در هر هفته زمانی که یک فریزر سلامت کارگر صرف زمان با او. خانواده الكلاب دوستان و روروک مخصوص بچه ها هرگز یک مشکل شده است و این کارگران اغلب پیوستن به صلیب او به عنوان پیاده روی و بازدید با سگ گفت: Currie.

اما خانواده شگفت زده شد زمانی که آنها دریافت یک پیام از فریزر سلامت دو هفته پیش گفتن آنها دوستان و روروک مخصوص بچه ها باید قفل شده است و یا در پشت درب بسته هنگامی که کارگران مراجعه کنید.

“سگ من را درک نمی کنند. آنها باید اجرا از خانه خود را. کسی نمی تواند راه برود به خانه ما و به ما بگویید که آنها را در قفس” گفت: Currie.

او گفت: دو سگ می تواند پر سر و صدا اما آنها ملایم است. او هیچ نگرانی در مورد اجازه دادن به او سه ساله نوه بازی با آنها.


کتی کوری با مادر گیل عبور و خانواده را دو سگ دوستان و روروک مخصوص بچه ها. (فرانسیس گرجستان عکس/PNG)

فرانسیس گرجستان / PNG

اما یک فریزر سلامت سخنگو گفت: مسئولان بهداشتی باید مطابق با WorkSafeBC مقررات مربوط به ایمنی محل کار. این شامل شناسایی و ارزیابی خطرات مانند حیوانات.

“در حالی که حیوانات خانگی را می توان در خانه و در زمان مراقبت از ما بخواهید که آنها را در یک اتاق جداگانه به عنوان برای اطمینان از ایمنی کارکنان و توانایی خود را به ارائه مراقبت با کیفیت گفت:” سخنگوی.

کوری گفت: مادر او آشکارا ناراحت فریزر بهداشت بخشنامه و دیگر می خواهد کارگران را به بازدید از, که باعث می شود آن را دشوار برای خانواده اش.

“من فکر می کنم (dbsa) باید به دنبال این با مراقبت و شفقت” او گفت:. “این ثابت شده است که حیوانات کمک به سالمندان و آنها را خوشحال. به نگاهی که به دور عادلانه نیست.”

کری گفت: او گفته شده است کسی که می آید برای کمک به مادر در سه شنبه نمی خواهد نیاز خود را به قفل کردن سگ — “او خوب با آنها.” اما او همچنان نگران کسی که می آید در روز پنج شنبه و همچنین دیگر افرادی که با حیوانات خانگی.

“چه در مورد هر کس دیگری نهفته این ؟” او گفت:.

فریزر بهداشت گفت آن است که متعهد به کار با مشتریان برای پیدا کردن یک راه حل است که برای آنها کار می کند و همچنین تضمین می کند اعضای هیات امن هستند.

“اگر خانواده همچنان نگران آن است که بهترین را برای آنها به صحبت با مدیر مورد گفت:” سخنگوی.


گیل صلیب. فرانسیس گرجستان عکس/PNG

فرانسیس گرجستان / PNG


فرانسیس گرجستان عکس/PNG

فرانسیس گرجستان / PNG

[email protected]

twitter.com/glendaluymes

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>