لندن — یک میدان بازیکن هاکی است که با کمک انگلیس برنده مدال طلا در ریو دو ژانیرو بازی های المپیک اعلام بازنشستگی اش در روز پنج شنبه پس از شکست به بازیابی از ضربه به سر ناشی از هدف قرار دادن یک دیوار آجری سخت در حالی که خنده در یک شوخی است.

الکس Danson-بنت گفت: ضربه به سر شده بود و در حال تغییر زندگی “از نظر من چشم انداز و چیزهایی که اتفاق افتاده است در درون خانواده من است.”

“این مشکل به دلیل این است زندگی من” 34 ساله Danson-بنت گفت: از هاکی حرفه ای.

یک بازیکن کلیدی برای بریتانیا زمانی که تیم برنده طلای المپیک در سال 2016 او در تعطیلات در کنیا با او در حال حاضر شوهر, الکس, زمانی که او انداخت سر خود را به عقب به خنده در او شوخی و سر خود را در برابر یک دیوار آجری است.

او رنج می برد از آسیب مغزی تروماتیک خفیف و گفت که او تا به حال به صرف 24 ساعت در روز در رختخواب برای چند ماه و تلاش برای راه رفتن به حمام.

“من نمی توانستم تحمل نور, صدا, لمس هر چیزی” او به بی بی سی گفت در یک مصاحبه. “این تقریبا مثل من حسی صفحة شده بود whacked ، حتی برگزاری یک مکالمه من می خواهم به بحث بسیار به آرامی.”

Danson-Bennett گفته شد او را به بهبودی کامل و ساخته شده تغییرات در زندگی شخصی او در تلاش برای بازگشت به بازی برای بریتانیا باشد.

“هاکی همواره اولویت من اما من آمده ام تا به آن مرحله که در آن من می توانم انجام این کار است و نمی شود آن را به تیم” او گفت:.

Danson-بنت گفت که او خواهد بود بریتانیا “شماره 1 حامی” زمانی که تیم تلاش می کند برای حفظ المپیک عنوان در توکیو در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im