رایگان آژانس QB Cam Newton احساس مانند یک ماهی بیرون از آب “

شارلوت, N. C. — Cam نیوتن می گوید که او احساس می کند مانند یک “ماهی در آب” به عنوان یک عامل رایگان برای اولین بار در نه سال NFL حرفه ای.

نیوتن گفت: در یک گفتگو با Oklahoma City Thunder گارد کریس پل در Instagram زنده در روز جمعه منتشر شده توسط Carolina Panthers را ترک کرده است او را با یک تراشه بر روی شانه خود را که “تبدیل به خانواده-اندازه سریع واقعی است.”

نیوتن نمی دهد هیچ نشانه ای که در آن او ممکن است علاقه مند به امضای قرارداد.

2015 لیگ MVP بازی تنها در دو بازی فصل گذشته و آینده عمل جراحی برای Lisfranc شکستگی در پای خود را. او همچنین از عمل جراحی در حال 2019 offseason برای یک نیمه پاره روتاتور کاف در شانه راست.

چرا که بازیکنان مجاز در NFL امکانات با توجه به کروناویروس همه گیر نیوتن قادر نبوده است برای بازدید از هر خواستگاران بالقوه و کار را برای تیم به اثبات او سالم است.

“این خیلی امکان برای من در حال حاضر, اما واقعیت این است که این تاج, وضعیت, آمار, من یک فرد را سرزنش و یا انجام هر یک از آن چیزهایی که” نیوتن گفت. “اما در همان زمان, من فکر می کنم من را تحت تاثیر قرار شده است در بسیاری از راه های, و آن را فقط (تاسف). اما در پایان روز, من قصد دارم به اجازه دهید توپ بازی چگونه آن را بازی و رفتن از وجود دارد.”

پلنگ جایگزین نیوتن با عامل رایگان عروسکی بریج.

مدیر کل مارتی Hurney روز دوشنبه گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که انتشار نیوتن بود بسیار دشوار است تصمیم گیری است. این یکی از چندین حرکت کارولینای این offseason در تلاش برای بازسازی این فهرست هستند.

“شما را به تصمیم گیری بسیار دشوار هر سال” Hurney گفت. “این احتمالا یکی از سخت ترین. من پیش نویس ، همه ما می دانیم که همه چیز او را به این سازمان هر دو در و خارج از زمین پس از آن بسیار دشوار است.”

همانطور که برای 30 ساله نیوتن او هنوز هم به دنبال یک خانه جدید.

“من هرگز شناخته شده نیست هر چیزی غیر از این Carolina Panthers و در حال حاضر آن را مانند من می خواهم خدا برای هدایت مسیر من قرار داده و من در یک موقعیت که در آن من می تواند رشد و خودم” نیوتن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im