رایگان Blago حرکت کردم بعید است افزایش از پلیس شیکاگو اتحادیه

چه کسی می دانست!

Sneed آموخته شیکاگو برادرانه منظور از پلیس اتحادیه رئیس جمهور کوین گراهام در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته پیش درخواست تخفیف مجازات سابق لیبریا راد Blagojevich را حکم زندان.

“من اعتقاد دارم که همه باید به درمان نسبتا در شهرستان و دادستان می تواند به اوردرایو با بیش از حد محکومیت و من احساس Blagojevich را به 14 سال زندان محکوم شد بیش از حد” گراهام گفت Sneed.

در حالی که او نمی خواهد خود را آشکار گذشته رای گیری رکورد او اصرار داشت که او تا به حال ندیده Blagojevich.

“من او را نمی دانم اما که نباید جلوگیری از هر کسی از بیان حقیقت خود را در بیش از حد مجازات,” او گفت:.

پنج بند نامه نوشته شده بود در برادرانه منظور از پلیس شیکاگو Lodge #7 سربرگ و همکاری با مارتین Preib این FOP دوم در فرماندهی که در حال اجرا است در برابر گراهام در انتخابات اتحاديه.

“ما فقط معتقد به 14 سال زندان محکوم شد و بیش از این ، در مقایسه با آنچه که در طبخ شهرستان که در آن مردم نمی تواند به 14 سال برای قتل!” گراهام گفت.

نامه فرستاده شد Jan. 24 که در حال حاضر به نظر می رسد prescient با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد میله را حکم سه شنبه. چرا آنها گذراند درخواست فقط چند هفته پیش گراهام گفت: “من فقط احساس این بود که زمان مناسب برای ارسال نامه.”

در این نامه آمده: “در حالی که آقای Blagojevich اعتقاد فساد جدی است جرم و مجازات او شده است در نظر ما بیش از حد.

“فساد در دفتر فرماندار چیز جدیدی نیست اما شواهد در برابر دیگر فرمانداران برای شبیه تخلف است و نه ملاقات با چیزی نزدیک به مجازات پرداخت به آقای Blagojevich.”

در این نامه ذکر شده سابق کالیفرنیا ، جورج رایان در محکومیت جنایت (که او محکوم به 6.5 سال زندان) … و همچنین به عنوان “شواهدی از سوء رفتار” رایان و سابق رژیم صهیونیستی. پت کوئین “در آزادی محکوم قاتلان در ادعای محکومیت غیر قانونی.”

• تپل: گراهام تنها شهرستان رسمی تبریک رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین سفر رسمی POTUS سفر به شهرستان در ماه اکتبر به شرکت های خصوصی جمع آوری کمک و اجرای قوانین بین المللی در کنفرانس مک کورمیک محل که در آن او یک شخصی فریاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

• نتیجه: گراهام بود و پس از آن دعوت به کاخ سفید چند هفته بعد به صورت خصوصی مبنی با تهمت و هشت دیگر پلیس اتحادیه روسای جمهور است.

“زمانی که من رئیس جمهور برای حمایت از پلیس در سراسر کشور و با استناد به شیکاگو در خصوص” گفت: گراهام. “و ما همچنین در مورد دادستان و ناعادلانه جملات!”

• نامه ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ثبت نام “شجاعت خود را به انجام آنچه درست است در حمایت از نظم و قانون.” آن را نیز ارسال می شود با یک “روح قدردانی” ضمن تشکر از رئیس جمهور و وزارت دادگستری برای “مخالف (پلیس) رضایت فرمان foisted در اعضای ما توسط مقامات محلی است.” رضایت فرمان فرایند مورد نیاز تعدادی از پلیس اصلاحات این اتحادیه مخالف است.

• مطمئن شات ؟ آن را بدون گفتن که گراهام طرح را به رای دادن در ماه نوامبر ؟ “من تمایل به حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات بعدی … اگر چه این مهم است به یاد داشته باشید ما انجمن ملی باعث می شود ما رسمی تایید شده برای رئیس جمهور” گراهام اضافه شده است.

هر شرط?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر