وبینار رایگان: چگونه شما می توانید جلوگیری از فرسودگی شغلی در سال 2020?

معماران و طراحان به طور فزاینده ای انتظار می رود به انجام بیشتر با کمتر و این به معنی آن است که غیر معمول نیست برای آنها به فرسودگی شغلی را تجربه. در واقع 75 درصد از طراحان در سطح جهان را دچار نوعی خستگی یا فرسودگی بیش از شش ماه گذشته با توجه به مطالعه انجام آسانا بر فرسودگی شغلی در سال 2019.

پیگیری و مطالعه از آسانا آن آناتومی کار شاخص مورد بررسی در جزئیات چگونه زمان صرف شده در کار و چگونه این می تواند کمک به حجم کار انگیزه کارکنان و حفظ و نگهداری. این مطالعه نشان می دهد که یکی از دلایل کارگران ماندن دیر است وقت کافی برای انجام واقعی خود را و پس از آن در حال غرق با وظایف اداری — بیش از نیمی (60%) از دانش کارگران زمان است که در حال حاضر صرف انجام کار در مورد کار مانند پاسخ به ایمیل ها و درخواستهای یا جلسات غیر منتظره.

در این آخرین DrumCast, آسانا سر از جامعه جهانی جاشوا Zerkel مشاوره کسب و کار در مورد چگونگی افزایش بهره وری با رسم عمیق به آسانا پژوهش در سال گذشته به چگونه ما صرف زمان در محل کار و چه علل فرسودگی شغلی. “سازمان بهداشت جهانی دارای طبقه بندی شده فرسودگی شغلی عنوان شغلی پدیده است. و در حالی که تحقیقات ما نشان می دهد وجود دارد تفاوت های کوچک از کشوری به کشور روند کلی نشان دادن همه چیز در حال حرکت در همان جهت از مردم به طور فزاینده ای در حال غرق,” او می گوید.

“ما می توانید ببینید نزدیک به نیمی از این ساعت در یک استاندارد و 40 ساعت کار در هفته هستند که صرف فعالیت های مردم نمی لذت بردن از انجام و این آنها را به بهره وری سیاه چاله است. دانش کارگران در حال گذراندن وقت خود را تعقیب مردم برای تصویب و سوئیچینگ بین برنامه های, اما وجود دارد راه هایی برای قطعه با هم کار جریان و ایجاد یک فرایند است که باعث می شود کارکنان احساس بسیار خوشحال.”

وقتی پرسیده شد که چه این ممکن است مانند نگاه کنید که چگونه به درخواست منسجم تر محل کار استراتژی در محل کار Zerkel می رود بر روی نشان می دهد: “اگر شما شش ابزار های مختلف برای کمک به محل کار مدیریت و سپس شما با استفاده از بیش از حد بسیاری از. شما می خواهید به صحبت کردن با کریس شما با استفاده از شل. شما می خواهید به صحبت کردن با امیلی شما را به میز او. آن را خسته کننده! تعریف کانال های واقعا مهم است و شما نیاز به یک سیستم است که رفتن به همه چیز به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد نیاز به یک پیوست تا رویکرد است.”

Zerkel می گوید در آسانا که مستقر در سان فرانسیسکو است “no-جلسات چهارشنبه” قانون در عمل و ادعای این را بالا برده و بهره وری از کارگران خود را و به آنها اجازه دریافت بیشتر انجام می شود. “این یک مثال خوب از اینکه چگونه شما واقعا کاهش علل ریشه کارگر فرسودگی شغلی” او می افزاید.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای مدیریت محل کار و فرسودگی شغلی و چگونه شما می توانید تیم خود را به عنوان خلاق و مولد به عنوان امکان ثبت نام برای تماشای کامل آسانا DrumCast در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net