دوستان به کلمبوس اما نه به حقیقت

Category: سانتایمز Comments: No comments

دستگاه های کمک شنیداری. نیک Sposato و آنتونی ناپولیتانو متعلق به مردم برای بدنام خود را در تئاتر احساسات و پايگى با واقعیت است. من با اشاره البته به شیکاگو شورای شهر. کسانی که کیفیت ارتعاش کردن صفحه در سان تایمز روز شنبه در Fran Spielman و نادر عیسی داستان جزئیات aldermanic خشم در شیکاگو مدرسه تصمیم به رها کردن روز کلمبوس در حمایت از مردم بومی ،

“او در بر داشت امریکا” Sposato گفت کلمبوس اعلام “جنگ” در CPS بیش از آن disinclination به افتخار ایتالیایی اکسپلورر.

“این کاملا مضحک” اضافه شده ناپولیتانو inflating حذف تعطیلات به طور کلی لکه دار کردن “که با آمریکایی ها نیست و کمک به ایالات متحده است.”

آه.

اجازه بدهید شروع با گفتن من همدردی برای مسئله اساسی در اینجا: اهمیت ایتالیایی-آمریکایی جامعه خود را ارزشمند فرهنگ و حیاتی در کمک به شیکاگو. من نمی توانست صرف ساعت به عنوان بسیاری به عنوان من نشسته در ژن & Georgetti در سراسر یک جدول از که جذاب booster از همه چیز, ایتالیایی, اواخر دومینیک دی Frisco شنوایی او را به تفصیل شرح دادن این مسئله می شود و نه دلسوز.

یک معامله بزرگ کلمبوس بود. در قرن 19. از کلمبوس اوهایو تاسیس در سال 1812 به سال 1893 کلمبیایی عادلانه است.

اما حدس بزنید چه ؟ ما در قرن 21 در حال حاضر و سیاسی معطوف شده است. روز کلمبوس در حالی که یک شانس برای برخی از ایتالیایی ها به نمایش غرور خود را — چیزی که قضاوت از این دو alderman نیاز به هیچ ویژه تعطیلات به عقب خرناس و pawing آن سم در هوا — تبدیل شده به باز کردن فصل در ایتالیا معروف است.

شد من برای ایجاد یک تعطیلات به طور خاص طراحی شده برای تولید بیمار را نسبت به ایتالیایی ها, من می خواهم به آن تماس بگیرید “روز کلمبوس” و تشویق دانش آموزان به کار خود را به کف بازبینی خود را از جنایات که واقعی هستند بدون توجه به آنچه نیک Sposato تصور است.

“شما فکر می کنم او می تواند چیزهایی را که ادعا او را با 90 نفر ؟” او گفت:.

کلمبوس مطمئن شوید که فکر می کردم. جنایات lain در پای او نمی برخی از لکه دار پخته ضد ایتالیایی سپاه آلوده کردن این جفت aldermanic مغز است. جزئیات کلمبوس’ مجله:

“آنها را تحمل نمی کند و نمی دانم آنها” کلمبوس نوشت: از کسانی که او مواجه می شوند. “آنها هیچ آهن است. نیزه های خود را ساخته شده از نیشکر … با پنجاه و مردان ما می تواند انقیاد همه آنها را و آنها را به انجام آنچه ما می خواهیم.”

Sposato بازگشت من تماس بگیرید. من به عنوان خوانده شده او که ورود.

واژه جنگ ، در برابر مدارس عمومی شیکاگو. برای کاهش به افتخار قهرمان خود را. چرا گیر با کلمب ؟ دو کلمه از مشاوره: دانته بعد. آن را خوب جمعه هنگامی که دوزخ رخ می دهد. جشن ادبیات ایتالیایی. تغییر Balboa درایو به انریکو فرمی درایو. او در واقع در اینجا زندگی می کردند.

کلمبوس است که باعث از دست داده. “او در بر داشت امریکا” نیز غلط است. میلیون ها نفر از آمریکایی های بومی در حال حاضر می دانستند که در آن آنها شد. به علاوه کلمبوس پیدا کند آن را نه در معنای معمول کلمه است. و کلمبوس باور نمی کند او را کشف امریکا; او رفت و به قبر او اصرار او رسیده شرق هند.

صحبت از دانته. چرخش سر من دیدن مجسمه نیم تنه از دانته مشترک مدنی کمیته ایتالیایی آمریکایی با مهربانی به من داد در سال 2010. حکاکی وجود دارد یک خط از Paradisoسوم کتاب دانته Commedia: “هرگز ترسو دوست به حقیقت است.”

شاید نبود اتاق برای ” … به جز زمانی که حقیقت زخم غرور و افتخار است.”

به قول یکی دیگر از خطا. متن واقعی — به عنوان دانته بنابراین اغلب می کند — صحبت می کند به طور مستقیم به وضعیت ما. سرگردان بهشت دانته اجرا می شود به Cacciaguida خود را بزرگ و پدر بزرگ و شگفتی اگر او جرات آشکار همه او را زیر دیده می شود.

“را از طریق جهان از تلخی بی پایان است …” او می گوید منظمی خلاصه سیاست هویت. “من آموخته اند که چیزهایی که من باید بازگو آنها خواهد ناراحتی های بسیاری با طعم تلخ.”

“من باید یک ترسو دوست” — یک timido amico — “به حقیقت است؟” دانته عجایب.

Cacciaguida خواستار او را به “foreswear همه دروغ/همه آشکار است که شما را دیده اند/و سپس به او اجازه دهید که خارش ابتدا.”

بسیاری از خاراندن در جریان است. این دو aldermen خراش دور بی اعتنا به بد چگونه آنها نگاه کنید. آنها ادعا می کنند به صحبت می کنند برای همه ایتالیایی ها در همه جا در خود خواست که کلمبوس باقی می ماند جلال برای همیشه لطفا برای. من شرط می بندم که برای هر کسی که موافق پنج متاسفانه لرزش سر خود را که قصد آنها فقط خفه شو. این جنگ از دست رفته. متاسفانه باید به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>