چه کسی می دانست ؟

این روز ولنتاین داستان.

اما آن اتفاق افتاد 37 سال پیش کسی تولد 40.

تا یک صندلی.

در تاریخ 24 ژانویه سال 1983 میشیگان پستی از کاتلین “کیت” اروین منفجر شد با 100-plus تولد آرزوها از برخی از جهان معروف ترین مردم است.

حتی انگلستان مغرور ملکه الیزابت اعزام یک توجه داشته باشید از طریق او lady-در-انتظار.

پس چرا اروین در زمان قانونی aide زندگی در آن کشور سرمایه در لانسینگ تبدیل به گیرنده چنین پرطمطراق نامه ؟

خوب قرار داده و آن را ناشی از پنج ماه ماموریت سری به افتخار اروین انجام شده توسط پنی بیخ و بن که می خواست برای نشان دادن عشق خود را برای بهترین دوست او.

“من می خواستم برای ارسال یک ویژه ولنتاین در روز تولد او گفت:” از بیخ و بن که یکی از دوستانم از من روز به کالج. “برای انجام کاری به عنوان خاص به عنوان او است — چیزی است که او را هرگز فراموش نکنید.”

موجود در کش مراقبت از یادداشت ها از بازیگر جین فوندا; پاپ ژان پل دوم; موسیقی کشور ستاره Willie Nelson; افسانه ای فمینیستی گلوریا استاینم; بازیگر Alan Alda; مواد غذایی افسانه جولیا کودک; اخبار تلویزیون غول Walter Cronkite; نخست وزیر بریتانیا مارگارت تاچر; رئیس جمهور رونالد ریگان و مقاله نویس نیویورک تایمز راسل بیکر.

بنابراین بیش از یک لیوان شراب با مارتینی خشک مشروبی که بدرقه نوشابه بیخ و بن داستان از احترام به دوست او تبدیل به یک داستان از انجام کارهایی که در راه بزرگ قبل از اینترنت — غیر مسلح توسط یک صدای کلیک و یک ماوس!

این نیاز به استامپ را به یک ماشین تحریر در دست و اعزام صدها نامه به مدیران مشاهیر درخواست کمک خود را در گرفتن مشتریان خود را به ارسال “فوق العاده تحسین” ویژه تولد یادگاری.

“من نوشت: به 300 نفر و بیش از 100 پاسخ داد:” از بیخ و بن گفت. “من فکر کردم من تا به حال پنج ماه از پنجره به آن انجام می شود.”

قبل از آن بیش از بیخ و بن thumbed از طریق دایرکتوری تلفن; آمار کتابخانه ها و کتاب فروشی ها و فروشگاه های ضبط برای دسترسی به آدرس ناشران ثبت شرکتها و عوامل سیاسی و دفاتر; سپس با ارسال نامه همراه با درخواست برای ارسال نامه به مشتریان خود را.

به طوری که در پاسخ?

  • جین فوندا ارسال autographed عکس مایل اروین تولدت مبارک — و فرستاده بیخ توجه داشته باشید که خواندن: “شما باید یک دوست فوق العاده به انجام چیزی شبیه به این.”
  • “خانم” گلوریا استاینم امضا یک عکس با یک توجه داشته باشید: “برای کیت در روز تولد او — از کسی بزرگتر!”
  • آلن “MASH” آلدا ستاره از ضربه جنگ کره تلویزیون طنزهای ارسال دو کلمه تولد آرزو در autographed عکس: “کاتلین-صلح است.”
  • آشپزی گورو جولیا کودک اعزام تا حدودی تحریک کننده, high-toned نامه به بیخ و بن از طریق خود تلویزیون, تهیه کننده, که اظهار داشت: “من بدجور متاسفم اما از آن خواهد شد غیر ممکن است برای خانم فرزند برای پاسخ به جشن تولد دوست خود را. خانم کودک در کالیفرنیا مداخله اخبار سری و نوشتن کتاب دیگری وجود دارد و نه فقط زمان برای متفکر حرکات زمانی که یکی در حال کار 18 ساعت در روز است. من امیدوارم که شما را دوست دارد یک تولد خوب به هر حال. خانم فرزند فقط به نقطه عطف سن 70!”
  • Walter Cronkite معروف خود را به پایان, گزارش های خبری با “و است که راه آن است …” ارسال یک نقطه عطف توجه داشته باشید به طور مستقیم به اروین که به پایان رسید: “و این است راه آن است, روز شنبه, ژان. 24, 1983.”
  • پاپ ژان پل دوم اعزام یک توجه داشته باشید از طریق واتیکان دبیرخانه دولت که به عنوان خوانده شده: “او [پاپ] ولنتاین من به شما اطمینان دهم که او را دعا برای شخص شما توصیه کرده بود به او.”
  • مارگارت تاچر ویلی نلسون رونالد ریگان و راسل بیکر اعزام امضا تصاویر و یادداشت ها.

“این یک بازی فوق العاده که شامل تمام خانواده من سرعت روزانه به صندوق پستی” گفت: از بیخ و بن که قرار دادن پاسخ در یک آلبوم او به اروین.

آن چیزی اروین را هرگز فراموش نکنید. “من گنج است که آلبوم سلام تولد و تعجب می کنم که چگونه من همیشه می تواند سزاوار چنین یک دوست فوق العاده,” اروین گفت.

اما داستان پر افاده کیکر: نامه — اعزام توسط ملکه الیزابت از Sandringham و مستغلات از طریق او lady-در-انتظار — رکوع خارج از بیخ و بن سلطنتی درخواست!

آن را بخوانید: “من فرمان توسط ملکه به نوشتن و با تشکر از شما برای نامه خود را. من برای توضیح به شما آن است که اعلیحضرت او حکومت تنها به ارسال پیام های تبریک به کسانی که از خود افراد هستند که خود را جشن الماس عروسی [سالگرد 60] و یا که به دست آمده خود را سده [100].

“ملکه است لذا قادر به انجام به عنوان شما بخواهید.”

چه کسی می دانست ؟

1983 نامه فرستاده شده به پنی بیخ و بن توسط ملکه الیزابت از Sandringham و مستغلات از طریق او lady-در-انتظار — رکوع خارج از بیخ و بن سلطنتی درخواست.
ارائه عکس

Lipinski lore . . .

بر روی پاشنه خود را از مجلس رای پنج شنبه در برابر حقوق متمم سازمان دیده بان برای کنگره دن Lipinski اعلام تاییدیه از نزدیک به 50 زن مقامات منتخب خود را در منطقه به او نمرات بالا خود را برای قانونی کار برای دستمزد برابر برای زنان و تبعیض حمایت می کند.

  • مامان یادگاری: در حالی که صحبت کردن در خانه زمین متعلق به طور معمول Lipinski گفت یک داستان در مورد مادر خود روزماری Lipinski, 81 که به تعویق افتاد یک کالج حرفه ای برای بالا بردن فرزندان خود را.
  • تپل: روزماری منتظر ماند تا Lipinski از پایان مدرسه ابتدایی به رفتن به مدرسه. یک بار Lipinski رفت و به کالج در دانشگاه نورث وسترن او رفت و به دانشگاه جورج تاون به دست آورده و مدرک حقوق خود را.

Sneedlings . . .

من جاسوسی: رپر پست مالون خال خال در تائو کلوپ شبانه سه شنبه شب پس از نشان دادن خود در مرکز متحده. . . . واقعیت تلویزیون ستاره Tinsley “Real Housewives of New York” مورتیمر به تازگی در دور در دقیقه, غذاهای دریایی. . . . . شنبه تولد: کهربا “Glee” رایلی 34; و بازیگر Jane Seymour, 69. . . . . روز یکشنبه تولد: رپر The Weeknd, 30; شیکاگو بولز’ Coby سفید 20; سرگرم کننده Ice T 62; Janice “برای اولین بار در جهان سوپر” دیکنسون 65 و دیرتر از موقع تولد مایل به تام Grusecki, نا محدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im