از ترکیب بازاریابی به بازاریابی اثر مدلسازی

با پایان کوکی کاربر مبتنی بر ردیابی سفر در افق بلندی علاقه بازاریابی نظریه ها و روش های از قبل تخصیص عصر ظهور دوباره.

این خبر بد برای بسیاری از ad tech ارائه دهندگان که تکیه بر کوکی های مبتنی بر داده اما خبر خوب برای صنعت بازاریابی. پس از ده سال ثابت اعتیاد اسناد مدلسازی از جمله چند لمسی اسناد هرگز ثابت کرده بود که مطمئن آتش راه برای افزایش اثربخشی بازاریابی آن را وعده داده بود. این به طور فزاینده ای گسترده تحقق است که این سنگ نورد در وهله اول. سفت GDPR رضایت کوکی مقررات و گوگل اعلام برنامه های به کشتن کوکی های شخص ثالث تا سال 2020 تنها شتاب خود را کاهش است. چند ماه پیش آدیداس اعلام کرد که آن اسناد مدل تمایل به تولید نتایج غلط مانند نشان می دهد که عملکرد تبلیغات اصل راننده تجارت الکترونیک, فروش. از طریق اقتصاد آدیداس در نهایت کشف کرد که نقش تصویری و دیگر نام تجاری محور فعالیت شده بود بسیار دست کم گرفت.

جالب اینجاست که چه زمانی ادعا هسته مندی از اسناد مدلهای فردی مشتری ردیابی سفر – در حال حاضر معلوم می شود خود را از دام است. جدا از مشروع سوال در مورد حریم خصوصی (آسیب رساندن به این صنعت شهرت در فرایند) با استفاده از فرد در سطح داده ها را می توان به عنوان پایه ای برای ساخت تصمیم گیری در بازاریابی. این امر به ویژه برای صنایع مانند خودرو و CPG که در آن تصمیم گیری پیچیده است نام و نشان تجاری نقش کلیدی و کانال های آنلاین حساب کاربری برای اکثریت از فروش.

تک-پیگیری کاربر می تواند منحرف کردن اذهان از تصویر بزرگ

در مقابل فرد سفر هرگز هیچ نقشی در اقتصادسنجی روش های مانند بازاریابی مخلوط سازی که در حال حاضر تجربه یک عمده باز گشت. همه آنها در مورد تولید generalisable پاسخ از کلی داده ها و ایجاد یک سری زمانی است که به وضوح لینک ها فعالیت های بازاریابی برای فروش. درست انجام بازاریابی مخلوط سازی فراهم می کند یک برآورد دقیق از تاثیر واقعی از گذشته و آینده فعالیت های بازاریابی است.

البته ترکیب بازاریابی مدلسازی چهره محدودیت های خود را دارد. اول از همه آن است که گران قیمت و بسیار وقت گیر است. علاوه بر این به طور دقیق آن نیاز به حداقل دو سال از داده های تاریخی. این توضیح می دهد که چرا حتی بسیاری از شرکت های بزرگ فقط می توانید استطاعت به انجام بازاریابی مخلوط سازی در دو تا سه سال يك بار. شاید بیشتر disadvantageously, اما, کلاسیک, marketing mix models هیچ زمان واقعی ارتباط. مثلا بازاریابان ممکن است کشف از طریق بازاریابی مخلوط سازی که یک کانال است که عملکرد ضعیفی بنابراین آنها را کاهش سرمایه گذاری و تغییر بودجه به بهتر انجام کانال. اما اثرات واقعی این اقدامات مبهم هستند تا دور بعدی بازاریابی مخلوط سازی به اتمام است که می تواند چند سال بعد. بر این اساس شرکت ها قادر به اصلاح دوره خود را از عمل بر اساس مداوم ساخت روش نامناسب برای فرمان اهداف است. علاوه بر این اثر فعالانه و کانال با کمی قابل سرمایه گذاری – که disproportionally شامل دیجیتال فعالانه – بسیار سخت است برای اندازه گیری. در یک کلام سنتی بازاریابی مخلوط مدل های نا مناسب برای بهره مندی از زمان واقعی در دسترس بودن داده های دیجیتال و به تازگی موفق به کسب توانایی برای بهینه سازی فعالانه در کوتاه توجه کنید.

بهترین از هر دو جهان: به سوی بازاریابی اثر مدلسازی

بازاریابی مخلوط سازی به عنوان ما آن را می دانم وجود داشته است برای حداقل 30 سال است. تفکر نوآورانه و تکنولوژی معاصر می تواند به رفع بسیاری از مشکلات آن است. بر اساس این فرض ما ایجاد بازاریابی اثر مدل سازی رویکرد که ما با توجه به عنوان گام بعدی در ترکیب مشاهده چشم پرنده از ترکیب بازاریابی مدل های با زمان واقعی مبتنی بر رفتار طبیعت از داده های دیجیتال. این ایده به اندازه کافی ساده است: به استاندارد رگرسيون خطی که ایجاد یک تاریخی پایه اضافه می کنیم جزء زنده معیارهای.

ابتدا داده ها در دسترس است که به صورت روزانه و مشتق شده از این شرکت KPI را به این ترکیب اضافه میشود. تقریبا هر چیزی که متناسب با این لایحه می تواند گنجانیده شده است از جستجوهای گوگل به فروشگاه بازدید و یا حتی شماره تماس پس از رسیدن یک تماس با مرکز. مدل و سپس با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین برای پر کردن داده های موجود شکاف با افزایش ارزش روزانه با پیش بینی ساعتی ارزش. به این ترتیب ما به دست آوردن زندگی می کنند معیارهای که باید ثابت می شود بسیار دقیق در کار ما با پیشرو تکنولوژی اطلاعات مشتریان. به عنوان یک نتیجه آنچه ما اساسا مداوم در زمان واقعی و سیستم ارائه می شود که تمام مزایای بازاریابی مخلوط سازی بدون اشکالاتی است. علاوه بر این, دیجیتال معیارهای ما اجازه می دهد برای اندازه گیری آلی منافع مصرف کننده در برندها و محصولات و مبارزات عوامل هستند که اغلب نادیده گرفته شده زمانی که تجزیه و تحلیل رسانه های اثربخشی. در نهایت پرداخت, رسانه های سرمایه گذاری هستند و تنها بخش کوچکی از این معادله و دیجیتال متریک می تواند به بهبود درک ما از بسیاری از دیگر عوامل از جمله قدرت نام تجاری و مصرف کننده خارجی روند.

برای اولین بار بازاریابان قادر به خود را پیگیری ROI بازاریابی در زمان واقعی و در سراسر کانال های بدون نیاز به تکیه بر شخصی در سطح داده ها. توانایی به طور مداوم نظارت چگونه به خوبی یک کانال انجام شده است موجب صرفه جویی در هزینه بر روی تبلیغات نیست که ارائه ارزش و حداکثر تاثیر سرمایه گذاری بودجه.

زمان هیجان انگیز برای صنعت

با توجه به مزایای انتظار ما برای دیدن یک گسترش رویکردهای مشابه ساختمان بر کلاسیک بازاریابی مخلوط سازی با فن آوری های جدید در سال آینده. در طول زمان آنها را تبدیل به بیشتر مقرون به صرفه برای کوچک و متوسط کسب و کار بیش از حد. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه نه تنها رسانه ای برنامه ریزان بلکه استراتژیست خلاق و طراحان را به استفاده از این فرصت های جدید است.

اقتصاد نیز به ارمغان می آورد با خود تغییر در تمرکز به سمت تئوری بازاریابی یک بار دیگر خوب 4Ps. به عنوان درام خبرنگاران مک کارتی و Blustein اشاره ما می رویم به دیدن “بازگشت به آگاهی نام تجاری و پاسخ مستقیم مبارزات” را به عنوان به خوبی به عنوان “سنتی اساس تبلیغاتی که در آن هر حرکت و عمل از مصرف کننده نیست نسبت به یک تبلیغ.” این خبر خوبی است – هر دو برای صنعت بازاریابی, بزرگ, تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان است.

Niklas Stog دانشیار شریک در TD پاسخ.

// در این مقاله برجسته

TD پاسخ

TD پاسخ بازاریابی و نوآوری مشاوره است که همواره تغییر و ادغام داده های علم و تخصص کسب و کار با خلاقیت است. تاسیس در سال 1999 در دانشگاه فنی برلین ما در حال حاضر …

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de