خط مقدم سلامت کارگران باید خود را به منظور کمک به شما

کارکنان بیمارستان در بیشتر قابل پیش بینی محیط زیست از متخصصین در این زمینه اما خطر عفونت واقعی است.

“برخورد با بیمارانی که ممکن است یک بیماری مسری ما ممکن است استفاده از دستکش و روپوش و کفش را پوشش می دهد, عینک برای حفاظت چشم و N95 ماسک ماسک. ما همچنین ممکن است استفاده از پشت بام ها و یا کامل پوشش بدن با توجه به آنچه ما روبرو هستند گفت:” کریستین Sorenson یک پرستار بهداشت عمومی و رئیس جمهور از B. C. پرستاران اتحادیه. / YONHAP/خبرگزاری گتی ایماژ

شما نمی احساس خوبی تمام هفته و امروز شما نمی توانید به نظر می رسد برای گرفتن نفس خود را. در حال حاضر زمان به 911 تماس بگیرید و خودتان را کنترل کنید برای چه می آید بعدی.

“وقتی که می آید به COVID-19 که باعث ایجاد چالش های جدید را به عنوان ما را در مقابله با بیماری های تنفسی گفت:” کوری Froese استانی مدیر ایمنی برای آمبولانس امدادگران اتحادیه. “ما بسیار محتاط وقتی که می آید به برخورد با علائم شبه آنفولانزا.”

اولین خط دفاع شخصی تجهیزات حفاظتی. در یک روال تماس اول پاسخ پوشیدن دستکش یکبار مصرف اما شما اضطراری و توزیع کننده این است که گوش دادن به خطرات بالقوه شما به عنوان توصیف علائم خود را به خصوص پرچم قرمز مانند سفر اخیر به خارج از کشور.

با توجه به وضعیت امدادگران ممکن است انتخاب کردن به پوشیدن لباسهای علاوه بر دستکش و همچنین به عنوان محافظ چشم از قبیل عینک و یا پشت بام ها.

برای بیماران تجربه فراتر از دلسردکننده است.

“این کمی در مورد اگر ما در آمده وجود به دنبال مانند این وسط برخی از دیوانه نبرد منطقه مانند چیزی از یک ابولا تصویری,” او گفت:. “اما ما با آرامش رفتار و امدادگران واقعا خوب هستند در آرام کردن مردم.”

دنیای واقعی ناقص است جای وقتی که می آید به کنترل سرایت, اگر چه امدادگران آموزش دیده برای کار در شرایط غیر قابل پیش بینی. خانواده های ساکن در محله های نزدیک می تواند به راحتی آلوده یکی دیگر همراه با مراقبت های بهداشتی کارگران که وارد این فضا.

خط مقدم کارگران می دانم که آنها باید برای محافظت از خود در برابر انواع ویروس ها, از ایدز و هپاتیت به آنفلوانزا RSV پنومونی و سرماخوردگی. همه آنها گسترش کمی متفاوت است.

رمان coronavirus است گسترش از طریق تماس با ما به طور عمده با مردم و سطوح. ویروس موجود در قطرات که اصلا صرف زمان زیادی را در هوا به جای اینکه یک نمونه هوابرد پاتوژن.

آن را ضروری است برای کارگران خط مقدم برای محافظت از خود به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض عموم و خانواده بیمار و سپس جلوگیری از آلودگی متقاطع زمانی که آنها شما حمل و نقل به و از طریق بیمارستان احتمالا به انزوا بخش می باشد که شامل COVID-19.

کارکنان بیمارستان در بیشتر قابل پیش بینی محیط زیست از متخصصین در این زمینه اما خطر عفونت واقعی است.

پرستاران قرار داده و سلامت خود را بر روی خط در هر روز به ویژه با توجه به کمبود نیروی انسانی در بیمارستان ها گفت: کریستین Sorenson یک پرستار بهداشت عمومی و رئیس جمهور از B. C. پرستاران اتحادیه. آنها اغلب برای مراقبت از افراد مبتلا به بیماری های عفونی — برای بسیاری از آنها آن چیزی است که آنها هر روز انجام دهید.

“آنچه را کمی متفاوت در مورد این است که خیلی ناشناخته است بنابراین (پرستاران) در مورد چگونه برای سالم نگه داشتن خود را,” او گفت:. “است که نیاز به داشتن تجهیزات حفاظتی آنها نیاز دارند.”

“برخورد با بیمارانی که ممکن است یک بیماری مسری ما ممکن است استفاده از دستکش و روپوش و کفش را پوشش می دهد, عینک برای حفاظت چشم و N95 ماسک ماسک,” او گفت:. “ما همچنین ممکن است استفاده از پشت بام ها و یا کامل پوشش بدن با توجه به آنچه ما با آن روبرو هستیم.”

مزمن کوتاه-نیروی انسانی در اورژانس و بخش مراقبت های ويژه می افزاید: این بار برای پرستاران, افزایش خطر ابتلا به خستگی و وسوسه از طریق فشار زمانی که آنها هنوز به طور کامل خوب, او گفت:.

پرستاران گاهی اوقات احساس می کنم مجبور به کمک همکاران خود را زمانی که آنها shorthanded یا اضافه کار, او گفت:.

“ما واقعا در حال تقویت این پیام لطفا به ماندن در خانه اگر شما به خوبی از آنجا که ما لازم نیست که گفت:” Sorenson.

سلامت عمومی پرستاران یک عنصر اصلی این بیماری مسری تیم که کار آن است که برای شناسایی بیماران مبتلا به پیدا کردن جایی که آنها باید سفر کرد و سپس ردیابی تماس های خود را.

“ما بهترین های ما برای منزوی کردن این افراد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از گسترش (COVID-19 coronavirus),” او گفت:.

“شما نیاز به دانستن در مورد کلید تماس و کسی که در خانواده,” او توضیح داد. “آن را مانند حلقه های یک گاو-چشم با بیمار در مرکز. شما کار راه خود را و اگر شما پیدا کردن یک مورد دیگر آنها را تبدیل به مرکز تیری که بهدف اصابت کند.”

“مهم نیست که اگر آن را سرخک و سل و یا coronavirus روند تغییر نمی کند.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de