خط مقدم NHS فیلم ویژگی های دولت جدید فیلم به عنوان Covid-19 موارد تشدید

به عنوان coronavirus موارد افزایش روز به روز بیمه خدمات درمانی است به فوریت اقتباس استراتژی خود را ‘خانه ماندن’ message سخت تر ضربه های برجسته فیلم از کارکنان خط مقدم.

ایجاد شده توسط MullenLowe آخرین کمپین پارک افسر ارشد پزشکی در آدرس مستقیم به نفع فیلم واقعی از بیمه خدمات درمانی کارگران در خط مقدم یادآوری کسانی که در خانه از شدت بحران است.

این فیلم همچنین ویژگی های واقعی, کلیپ از دیگر جنبه های مداوم و همه گیر از جمله کسانی که کف زدن در پشتیبانی از سرویس های بهداشتی رها خیابان با توجه به مستند کسانی که مصرف مواد غذایی مسئولانه به بزرگسالان در معرض و مردم مصرف خود را یک ساعت ورزش در روز است.

در حالی که این تغییر جهت خندق کریس شوخ آدرس بازیگر علامت قوی صدای هنوز وجود دارد.

در برابر پس زمینه از فیلم های خود را می خواند از: “Coronavirus ملی اورژانس تهدید کننده زندگی برای مردم از همه سنین در همه جا در انگلستان است. برای کمک به صرفه جویی در زندگی در خانه بمانند.

“تنها رفتن به خارج برای مواد غذایی, دلایل بهداشتی یا محل کار – اما تنها اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند. در خانه بمانند. هر کسی می تواند آن را دریافت کند و هر کسی می تواند گسترش آن در خانه بمانند. محافظت از بیمه خدمات درمانی خط مقدم کارکنان را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

این کار همراه با صفحه نمایش و فعالیت های رسانه های اجتماعی است که مردم را به ‘عمل می کنند مانند شما آن را کردم.’

پس از وقوع شروع دولت شده است تکاپوی رله عمومی پیام است که مردم باید از شیوع بیماری های جدی است. با وجود این coronavirus موارد شتاب روز به روز برجسته نیاز برای دولت به سطح شیب دار تا رویکرد خود را در آن پیام های مستقیم و فوری است.

قبلی تلویزیون کمپین به دنبال نخست وزیر تلویزیونی نشانی به موجب آن بوریس جانسون اعلام کرد اقدامات سختگیرانه تر برای مبارزه با گسترش شیوع کروناویروس.

به انگلستان رفت و به مستند MullenLowe ایجاد یک coronavirus کمپین که به دنبال همان قالب قبلی طرح با افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin پرداختن کشور به طور مستقیم.

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de