کامل NFL بازیکن عضویت به رای جدید توافق دسته جمعی

Category: سانتایمز Comments: No comments

INDIANAPOLIS — NFL بازیکنان به رای گیری در مورد این پیشنهاد توافق دسته جمعی پس از دو نشست جداگانه سه شنبه شب.

اگر گذشت — و آن را به یک اکثریت ساده از تمام بازیکنان NFL به تصویب آن — NFL خواهد شد از ویژگی های 17 بازی های حذفی تیم در هر کنفرانس و صلح کار از طریق 2030.

فقط قبل از 2 صبح در ایندیاناپولیس روز چهارشنبه بازیکنان NFL انجمن اعلام کرد که هیئت مدیره خود را از بازیکن نمایندگان رای داده بودند به ارسال پیشنهاد CBA به عضویت کامل.

صاحبان و اعضای NFLPA کمیته اجرایی و هیئت مدیره ملاقات برای تقریبا چهار ساعت سه شنبه شب. این NFLPA سپس رله نتایج آن جلسه به هیئت بازیکن نمایندگان که ویژگی های یک بازیکن از هر تیم است. که هیئت مدیره تصمیم به ارسال پیشنهاد به رای دادن.

عبور CBA این هفته به منظور بالا بردن حقوق و دستمزد کلاه در سال 2020 که به نفع خرس که پیش بینی شده 26 میلیون دلار در فضا 19 میلیون دلار زیر این لیگ به طور متوسط.

در روز سه شنبه خرس مدیر کل Ryan سرعت گفت: خرس آماده می شدند برای دو واقعیت — است که در آن CBA کردم گذشت و یک در که آن نمی کند.

به نظر می رسد به احتمال زیاد در حال حاضر او فقط می خواهید به نگرانی در مورد سابق. این CBA است که انتظار می رود به تصویب.

این اتحادیه با نگرانی طی 10 ماه دوره مذاکره حول 17-برنامه بازی که در آن احساس می شد در تضاد به مالکیت ادعا می کند که آنها در مورد مراقبت بازیکن ایمنی. CBA جدید افزایش حداقل حقوق, اگر چه, و به بازیکنان کمی سهم بیشتری از درآمد.

جدید 17-برنامه بازی است که انتظار نمی رود برای شروع در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>